Septembar 23, 2024, 07:11:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: OSNOVE TRENINGA ZA MIŠIĆE RUKU by CHARLES MAX  (Pročitano 1004 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
OSNOVE TRENINGA ZA MIŠIĆE RUKU by CHARLES MAX
« poslato: Septembar 28, 2015, 05:35:24 posle podne »
Takmičari u sportu bodibildinga su posebne sorta ljudi, bar kada je vežbanje u pitanju. Oni reaguju na stimulacije u treningu, ishranu i suplementaciju znatno bolje nego velika većina vežbača među kojima mnogi posvećuju veliku pažnju, utemeljenu na znanju, i na trening i na ishranu i na suplementaciju, ali ipak ne uspevaju da ostvare onakve forme kao što nam takmičari priređuju kada izađu na binu.

 

 A većina vas koji čitaju ovaj tekst vrlo verovatno redovno trenira i svesno je da nikad i neće izgledati kao momci sa bine, ali svejedno, iz njihovih pojava izvlačimo svi zajedno motivaciju za dalje.


Ipak, kada je u pitanju primer nekog profesionalca koji  bi stvarno bilo dobro slediti, možemo izdvojiti i takmičara Maxxa Charlesa. Karakteristično za njega jesu treninzi velikog obima koji traju i do 3, pa i 3 ipo sata. Takođe, koristi pun raspon pokreta u svakoj vežbi, često sam izmišlja nove pokrete kojima trenira mišiće, a ono što je veoma iznenađujuće vrlo malo jede (u poređenju sa drugim takmičarima približne kilaže).


Tokom protekle 2014. ostvario je zapažene plasmane na takmičenjima New York Pro, kao i na Tampa takmičenju, ali za njega ti rezultati, nezavisno od pohvala sa strane, nisu bili preterano impresivni jer kako sam kaže: „Kada treniram, treniram da bih pobedio, ne da bih bio drugi, treći, četvrti ili peti. Zato lično ne smatram da sam imao uspešnu godinu, ali svakako hvala svima na rečima podrške!“

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/09/osnove-treninga-za-misice-ruku-by.html