Jul 05, 2024, 05:36:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Hormon rasta - GH  (Pročitano 4347 puta)

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Hormon rasta - GH
« poslato: Oktobar 17, 2015, 12:23:21 pre podne »
Planiram da uzimem hormon rasta (dvoumim se izmedju genotropina i norditropina, moze i savet/razmisljanje po pitanju ovoga), pa bih bio zahvalan ako neko ko je uzimao ovo moze da podeli iskustva sa mnom (konkretno mislim na ova dva GH-a), efekti, doze, nus-pojave...itd. Smatram da je mozda i bolje razmena iskustva na PM nego ovako javno ako neko ne zeli da prica, uglavnom zaista bi mi mnogo znacilo svako iskustvo, jer nije jeftina stvar, a sto vise znanja na ovu temu imam, smatram da ce mi biti od vece pomoci.

Van mreže Mile2

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2015, 01:16:31 pre podne »
Mojne to na PM, i mene zanimaju iskustva :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 17, 2015, 07:48:51 pre podne »
Uzimanje solo hormona rasta nema neku svrhu ako si na to mislio...

Van mreže bionic

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2015, 10:01:04 pre podne »
gh solo nije anabolican, dok s druge strane uz aas i slin je warp pogon.

uzimanje hollywoodskih doza do 3iu nema smisla (solo) osim hollywoodskih benifta :D

do 3iu uz aas i slin takoder nece bit bog zna velikog anabolizma, dok s druge strane bf ce bit pod kontrolom.

ako nemas dublji dzep za pravi simplexx koji ces ici min 4iu/ed i duze od 3mje nemoj ni kretat

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 17, 2015, 11:23:56 pre podne »
3iu farmacije je dovoljno da se vide promene u pocetnom periodu. Srljati odmah sa dozama kao i u svemu je nepotrebno.

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 17, 2015, 01:12:41 posle podne »
3iu farmacije je dovoljno da se vide promene u pocetnom periodu. Srljati odmah sa dozama kao i u svemu je nepotrebno.

Da...manje vise zbog toga i pitam...kazu da za ova dva 4jedinice su kao 8 jedinice ovih jintropina i drugih jeftinijih hormona. Da li bi bio ljubazan bukas da mi kazes kako se uzima...svaki dan ili napravis dan/dve pauze...frontloading...i kada  u kom periodu dana je najbolje da se uzima...msm po tvom misljenju (da ne pisem iskustvu) je najbolje.
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2015, 01:34:40 posle podne StefanJ »

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 17, 2015, 01:15:17 posle podne »
I nigde nisam napisao da ga uzimam solo...naravno upucen sam dovoljno da znam neke osnovne stvari, ali hvala i na tim sugestijama naravno.samo licno ne znam nikog ko ga uzima (u normalnim dozama) pa me zanimaju ove stvari koje sam napisao gore.
Pozdrav

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 17, 2015, 04:53:50 posle podne »
pa zato sam i napisao "ako na to mislis"... napisi ceo ciklus i mene zanima kako ga kombinujes ...

Van mreže Cropharma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 82
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2015, 12:46:48 pre podne »
Planiram da uzimem hormon rasta (dvoumim se izmedju genotropina i norditropina, moze i savet/razmisljanje po pitanju ovoga), pa bih bio zahvalan ako neko ko je uzimao ovo moze da podeli iskustva sa mnom (konkretno mislim na ova dva GH-a), efekti, doze, nus-pojave...itd. Smatram da je mozda i bolje razmena iskustva na PM nego ovako javno ako neko ne zeli da prica, uglavnom zaista bi mi mnogo znacilo svako iskustvo, jer nije jeftina stvar, a sto vise znanja na ovu temu imam, smatram da ce mi biti od vece pomoci.

Prvo provjeri izvor. Rumunjski plavi simplexxa je fejk. Kolko sam cuo i spanski isto tako. Zeleni slovenski od 15iu bi trebao dobar biti ali ga nema vec dugo na crnom trzistu. Genotropin u penovima od 12mg(36iu) i 5.3mg(16iu) koliko znam nije krivotvoren i dobra je roba ali izbjegavaj genotropin catrige.
Ako imas pravo iz ljekarne onda nema straha.

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Hormon rasta - GH
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2015, 12:04:04 posle podne »
Genotropin imam od dilera, iskreno ne znam koji je...ali ne sumnjam u originalnost jer imam poverenje u njega...a nodritropin nemam odakle da uzmem mada da...on bi mi bio prvi izbor jer pokusavam da nadjem nacin da ga nabavim direkt iz apoteke...kao sto si ti rekao...da ne bih brinuo....mada iskren da budem.
hvala na odgovoru, poz