Septembar 24, 2024, 05:29:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: STRAH -PREDIKTOR USPEHA U BB!  (Pročitano 977 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
STRAH -PREDIKTOR USPEHA U BB!
« poslato: Septembar 17, 2015, 06:04:03 posle podne »
STRAH JE DOBAR

 

„Ležim na tlu, boreći se za vazduh. Noge mi gore, trapezi mi gore, čak imam osećaj i da mi kičma sama gori“.

Ne, ovo nije utisak posle neke tuče, već posle intenzivnij serija provlera (guranje opterećenja smeštenog na konstrukciju koja klizi po ravnoj podlozi), što mnogi nazivaju i radnikov mrtvački marš, što je slično kao i poznati „farmerov hod“, ali samo na mnogo višem nivou: odaberete veliko opterećenje i gurate ga intenzitetom kao da vas juri armija gladnih zombija. Umesto da ga gurate nekoliko metera, vi idete još više. Jasno vam je zašto ovakav provler stvara osećaj kao da vas je pregazio stampedo.

 
U ovoj fazi izmorenosti, polako nadiru svakakve misli o proteklom periodu života. Gde smo sve trenirali, koga sretali i tome slično. U tom momentu, može se desiti da i vas udari po sred čela jedna ružna paradoksalna stvar koja se tiče dizanja tegova: retko ćete videti nekoga ko trenira da pravi drastičnije promene u formi na godišnjem nivou. Još ređi su slučajevi da neko iz godine u godinu uvećava fizičku snagu....

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link isod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/09/strah-prediktor-uspeha-u-bb.html