Septembar 30, 2024, 12:20:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRASTIČNE TRANSFORMACIJE FIZIČKE FORME  (Pročitano 986 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
DRASTIČNE TRANSFORMACIJE FIZIČKE FORME
« poslato: Septembar 14, 2015, 05:58:33 posle podne »
„Evo kako mi se to desilo. Bio sam na fakultetu, a tog dana smo radili merenje telesne masnoće. Stajao sam u prostoriji bez majice, crvenih obraza od sramota, dok je simpatična koleginica pokušavala da izmeri štipaljkom moje salo oko stomaka. Nije bilo potrebno da me bilo ko prozivkama postidi. Sam sam se stideo sebe.


Razmišljao sam kako sam dospeo u takvo stanje. Tri godine pre tog dana, dok sam bio u srednjoj školi, bio sam u prilično dobroj formi. Ali onda je nastupio period bez treniranja, a u saradnji sa nekoliko veoma loših navika u ishrani. I rezultat je mlohavi stomak.

Opet sam mislima u prostoriji. Bez majice sam. Ali, paradoksalno je to što skoro niko to nije ni primetio, za moje kolege i koleginice bio sam nevidljiv. Eto šta gojaznost radi ljudima. Što ste deblji to ste nevidljiviji za društvo i okruženje oko vas, posebno za osobe suprotnog pola.

Naša tela reflektuju našu ličnost, šta mi mislimo o sebi i kako se mi ophodimo prema drugima. Naša forma je naša poruka okolini, prvi utisak koji će okolina steći kada nas pogleda. Na fakultetu moje telo je govorilo ljudima da sam lenj i tupav. Ali ja to nisam, ali sam davao takav utisak.


Rođen iz pepela

Stručno pomažem ljudima u njihovom treningu, ishrani i suplementaciji već 15 godina. Šablon uspeha je jasan. Bilo da želite da smršate, bilo da želite da se ugojite, svaki taj cilj počinje sa prvom varnicom: potrebno je da pojedinac pobesni i taj bes pretvori u motivaciju.

Upravo zato sam ovo nazvao „Feniks teorija“. Dakle, iz pepela, tj. Sa dna, pojedinac se svojom motivacijom i radom uzdiže i postaje bolji.....

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/09/drasticne-transformacije-fizicke-forme.html