Septembar 29, 2024, 06:29:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: ISTEZANJEM MIŠIĆA POD OPTEREĆENJEM DO MIŠIĆNOG RASTA  (Pročitano 1717 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ISTEZANJEM MIŠIĆA POD OPTEREĆENJEM DO MIŠIĆNOG RASTA
« poslato: Maj 26, 2015, 04:52:39 posle podne »
 

Evo šta bi trebalo da zapamtite:

-studije izvođene na životinjama su pokazale da kačenjem opterećenja na ekstremitete u određenom vremenskom periodu pokazale su da je tako moguće indukovati mišićni rast od čak 300%! Nedavne studije izvedene sa ljudskim ispitanicima su pokazale sličan efekat

-ukoliko želite da simulirate studiju o kojoj ćemo raspravljati u ovom tekstu, koristite opterećenje sa kojim u teretani možete odraditi 12 ili više ponavljanja, a potom dopustite da vam dato opterećenje u potpunosti istegne radni mišić minimum 30 sekundi

-ovo istezanje mišića pod opterećenjem izvodite sa 2-3 opadajuće serije, ponavljajući istezanje pri kraju svake serije..

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2015/05/istezanjem-misica-pod-opterecenjem-do.html

 

Van mreže delboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: ISTEZANJEM MIŠIĆA POD OPTEREĆENJEM DO MIŠIĆNOG RASTA
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2015, 11:29:45 posle podne »
pitanje, da li sem ovih navedenih vezbi za istezanje (razvlacenje bucicama, sleganje ramenima, zgibovi, biceps pregib) moze li se to istezanje raditi ni na drugim vezbama, ja sam recimo mislio jos na potisak bucicama na kosoj klupi i sklekovi, biceps pregib sipkom, skull crusher i uski sklek(za tricpes) i podizanje na prste (za list) ???

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: ISTEZANJEM MIŠIĆA POD OPTEREĆENJEM DO MIŠIĆNOG RASTA
« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2015, 08:07:04 pre podne »
pregibi da , ali vecina potisaka koje ukljucuje ravnu sipku i bucice...  kako mislis to da izvedes ? :) ovo je tehnika koja najvise moze da se primeni za ledja ... testera, veslanja , lat, rumunsko dizanje, hiperekstenzija... time dobijas pun radijus pokreta, i to je odlicna stvar, kada radis pun radijus pokreta(a ova tehnika moze da te nauci time) ti aktiviras misic na jako dobar nacin, ja se secam da mi je jedan nas iskusni bb rekao jednom davno da koju god svisezglobnu vezbu da radis, da bi izvukao maksimum iz nje treba da obratis paznju na pun radijus i ekstenziju a to ces najbolje odraditi ako zamislis sebe da se kroz tu vezbu kreces u prostoru , tj da tim pokretima prolazis kroz putanju... celo tvoje telo prolazi kroz putanju... i ta tehnika moze da se primeni na sve moguce vezbe!