Septembar 20, 2024, 12:19:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ZMA  (Pročitano 2337 puta)

Van mreže Gerardo

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
ZMA
« poslato: Jul 26, 2015, 12:46:25 pre podne »
Eh ovako..novi sam na forumu tako da neznam jos par stvari kako i gdje stavit temu..imam 17 god treniram skoro godinu dana.Nakon pola godine sam vec primjetio da se nepomicem sa misicima..Eh sad dali je to zbog toga sto premalo radim mrtva dizanja,cucanj i ostale vjezbe koje dizu prirodnu razinu testesterona..
I jos me zanima misljene o ZMA-jeli preporucljivo za moje godine i jel djeluje kako? :)

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: ZMA
« Odgovor #1 poslato: Jul 26, 2015, 02:07:16 pre podne »
Zma sam koristio,nije to sad neki cudotvorni dodatak,bar sto se mene tice..Primetio sam samo lucidnije i zivlje snove..mozda je odradio jos nes. al nemam pojma.
Cucanj vrh vezba iz dosta razloga..ja planiram da se odvaljujem od iste. napisi ishranu,trening i sta koristis od supsa..pa da neko moze da ti da pravi odg..ovako sa malo inf nista
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Gerardo

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: ZMA
« Odgovor #2 poslato: Jul 26, 2015, 02:31:02 posle podne »
Koristim whey,kreatin,bcaa glutamin dextrozu tjt nekad jutri poijem laneno ulje..za ZMA pitam eto cisto iz znatizelje da vidim djeluje li..jer neki govore da djeluje extra a neki ne..

Van mreže neca266

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • zivot je borba
Odg: ZMA
« Odgovor #3 poslato: Jul 26, 2015, 03:25:10 posle podne »
pa druze, bez prevelikih ocekivanja od njega, nesto bolje spavanje, i kao osecaj da si odmorniji tj osecaj da si se naspavao, ne bih ponovo bacao pare na njega :)