Septembar 19, 2024, 06:17:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc pri koriscenju preparata  (Pročitano 2121 puta)

Van mreže Deltam

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
pomoc pri koriscenju preparata
« poslato: Jun 15, 2015, 03:38:14 posle podne »
Pozdrav!!!
Imam 35god i do pre 2god sam se aktivno bavio sportom. Dve god ima kako sam slomio stopalo, i kako zapravo nisam imao nikakvih aktivnosti. Inace visok sam 184cm i tezak 96kg. Na zadnjem pregledu savet doktora je bio da imam visak oko 12kg. Po savetu prijatelja kupio sam preparate jer bih zeleo da skinem stomak.. Vec neko vreme treniram 2x dnevno od 1,5-2sata. Ishranu zasnivam na povrcu(sveze i na pari),voce, riba, piletina, teletina, orasasti plodovi....meso je ili bareno ili peceno bez ulja. Nekada doruckujem nekada ne(ako ne doruckujem popijem proteinski seik), onda pojedem nesto od voca, pa rucak. Izmedju rucka i vecere uzmem saku badema i indijskog oraha(to mi nekako najvise prija ).E sada...Potrebno mi je misljenje nekog ko je kompetentniji, da li je savet mog prijatelja po kome se ja i upravljam dobar ili bih trebao nesto promeniti.
-Ujutru nakon ustajanja pijem proteinski seik
-Kasnije nesto od voca
-Animal Cuts sagorevac masti
-1,5-2 sata trening (kardio i tegove...dok odmaram noge radim tegove i obrnuto)
-rucak
-Omega 3 (jednu kapsulu) i Dymatize Super Multi (jednu kapsulu)
-badem i indijski orah...
-Dymatize BCAA complex 2200(dve tablete), i Trec Nutrition L-Glutamine 5g(u prhu) zajeedno-45min pre treninga
-trening 1,5-2 sata-
-Dymatize BCAA Complex2200 (dve tablete), Trec Nutrition L-Glutamine (5g) 30min posle treninga
-Vecera
interesuje me da li koristim na pravi nacin ili trebam promeniti.
Bio bih zahvalan na svim savetima.
jJos jedno kratko pitanje...
Sta od ovih preparata moze koristiti moja supruga, koja zeli da skine par kilograma...mada i ona ima korigovanu ishranu i trenira duze vreme
Hvalaaaaaa


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc pri koriscenju preparata
« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2015, 04:20:23 posle podne »
Pozdrav
pa pre svega
nabrajati NAMIRNICE s brda i dola,ne znaci nista
dakle
potrebno je da se adekvatno napisu kolcine po oborimca
Ono sto ti "prijatelj" nije rekao,je to da bi trebalo da radis ROTACIJE sa Uh tj da svaki dan unosis drugaciju kolcinu UH u toku dana,a prilagodjeno tebi i tvojim ptorebema tj cilju. itd itd itd
sto se tice suplemtacije

bcaa-2 caps..smesna kolcina je jer je to 2 gr a s obzirom da je dobro poznato da nam treba 10ak gr onda je to waist of money
-glutamin..doze od 5 gr..malo
-animal cuts..odlicno
-voce,ne bih bas rekao da je to potrebno kao OBROK cak sta vise..siguran sam
-omega 3...malo..
itd itd itd

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: pomoc pri koriscenju preparata
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2015, 07:25:44 posle podne »
Procitaj nesto o rotacijama UH na forumu pa napravi sebi svoj jlovnik.

I jos jedna stvar, kako da nisi dobio informacije kako koristiti tamo gdje si kupio suplemente?
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Deltam

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: pomoc pri koriscenju preparata
« Odgovor #3 poslato: Jun 17, 2015, 12:10:14 pre podne »
Pozdrav
pa pre svega
nabrajati NAMIRNICE s brda i dola,ne znaci nista
dakle
potrebno je da se adekvatno napisu kolcine po oborimca
Ono sto ti "prijatelj" nije rekao,je to da bi trebalo da radis ROTACIJE sa Uh tj da svaki dan unosis drugaciju kolcinu UH u toku dana,a prilagodjeno tebi i tvojim ptorebema tj cilju. itd itd itd
sto se tice suplemtacije

bcaa-2 caps..smesna kolcina je jer je to 2 gr a s obzirom da je dobro poznato da nam treba 10ak gr onda je to waist of money
-glutamin..doze od 5 gr..malo
-animal cuts..odlicno
-voce,ne bih bas rekao da je to potrebno kao OBROK cak sta vise..siguran sam
-omega 3...malo..
itd itd itd


mozes li mi dati koji savet, kako i na koji nacin je najbolje da koristim suplemente.
inace...
ishranu sam samo okvirno opisao, da ne pisem  detalje, a hranim se po savetu nutricioniste, i jako mi je ishrana raznovrsna...prakticno svaki obrok, svakog dana drugaciji. Tacnije,21 razliciti obrok u nedelji. A sto se tice voca, koristim samo greifurt, narandzu, kivi, limun, i limetu...to je isto po savetu nutricioniste...
Sto se tice treninga...to odradjujem u zgradi gde i stanujem jer poseduje skoro sve sto i jedan solidni fitnes klub.
Elem, molio bih samo ako mogu da dobijem savete koliko i sta da koristim od suplementacije.
Hvala

Van mreže Deltam

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: pomoc pri koriscenju preparata
« Odgovor #4 poslato: Jun 17, 2015, 12:15:12 pre podne »
Procitaj nesto o rotacijama UH na forumu pa napravi sebi svoj jlovnik.

I jos jedna stvar, kako da nisi dobio informacije kako koristiti tamo gdje si kupio suplemente?


Nisam dobio info o koriscenju suplemenata, jer sam narucio online...
Drzao sam se onoga sto pise na pakovanju, a sto mi je rekao i prijatelj....
Mada, prijatelj vec i nevezba par godina zbog povrede, pa je mozda i to razlog.
Svakako, svaka pomoc mi je dobro dosla.
Hvala