Jun 26, 2024, 01:28:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: AAS-pomoć :D  (Pročitano 7208 puta)

Van mreže RUSS

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
AAS-pomoć :D
« poslato: Jun 02, 2015, 11:35:17 posle podne »
Eh ovako,visok sam 185 cm i imam 72 kile,idem u teretanu godinu i po (aktivno 1 godinu), kad sam krenuo imao sam oko 55 kg a na bendzu, vjerovali ili ne sam jedva radio sa 30 kila haha , sad sam se dostaaa popravio i na snazi i na masi al opet sam kurcu ravan.Uzimao sam nanoproxil i whey hydro i udebljao se samo 1 kg.Sad kontam uzet metan.
I evo mjesec dana citam o steroidima i nikako da skupim muda da se fiknem,uzeo sam 3 kg whey hydra opet i hocu sad da uzmem 100 tableta metana uz zaštitu,i sad kad bi mi krenuli simptomi za ginekomastiju(peckanje ono,uvrnute bradavice i to) kad bi npr uzeo nolvadex, da li bi to spriječilo ginekomastiju i vratilo sve na normalu, kad vidim ljudi se lupaju svim i svacim i nista im ne bude,valjda meni nece od jedne kure nista bit sa umjerenim dozama , i evo moje slike(nemojte se smijat :D)
http://i.cubeupload.com/bY48Jg.jpg
http://i.cubeupload.com/8h19Bk.jpg
http://i.cubeupload.com/JRXgTD.jpg



« Poslednja izmena: Jun 02, 2015, 11:46:23 posle podne RUSS »

Van mreže Sarlo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #1 poslato: Jun 03, 2015, 12:11:08 pre podne »
Po mom misljenju imas maximum 18 godina ako ne i manje treniras 1 godinu ishrana ti je verovatno losa itd itd ...
Moj iskren drugarski savet je da zaobidjes aas ostavi to na stranu pocni da citas malo o ishrani,suplementima,treningu imas ovde na forumu dosta da naucis.Mozes jos puno da napredujes uz dobru ishranu i suplemente.

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #2 poslato: Jun 03, 2015, 12:11:43 pre podne »
nista solo metan...metan koristi kao frontloader ako vec mislis na kuru idi metan+testosteron

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #3 poslato: Jun 03, 2015, 12:20:21 pre podne »
isto sto sam ti rekao na private kad si me pitao... bez icega mozes jos puno puno da napredujes... samo vise hrane...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2015, 12:32:30 pre podne »
isto sto sam ti rekao na private kad si me pitao... bez icega mozes jos puno puno da napredujes... samo vise hrane...
Isto sam mu i ja to rekao na pm.
Be patient,results will come !!!

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #5 poslato: Jun 03, 2015, 01:02:53 pre podne »
Ovo je suludo sa ovakvom gradjom i godinama da uzmes steroide..Ti nemas apsolutno nikakve temelje za tako nesto..Uradi kako su ti gore rekli oko ishrane..Bolje krkaj kreatin,glutamin,wey,meso,pirinac-krompir,pa kad se pogledas u ogledalo i ne vidis sebe kao anoreksicnu osobu onda mozemo pricati o ass,bez ljutnje....Tebi sa ovakvim telom steroidi nece pomoci..Ja nisam toliki protivnik steroida i njihovo konzumiranje,ali ovo je van svake pameti da neko sa ovakvom gradjom pohrli da ih uzme..
« Poslednja izmena: Jun 03, 2015, 04:55:53 pre podne mica86 »
Limit in the sky!

Van mreže JakoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #6 poslato: Jun 03, 2015, 03:52:54 pre podne »
Buraz drugarski savet iz iskustva. Sa 18-19 godina svima je to cilj da buknes preko noci. Govorim iz licnog iskustva. Majmun uzeo metan samo daj da budem velik i lud. Imao sam 75kg kao ti. Dosao do 84. Bio sam velik jak i lud. Posle dve nedelje prestanka vec 79. Skenjao se ne trenira ti se. 77kg. Malo grad izlasxi 75. Leto bazeni akcije. 72kg na kraju. Manje nego sto sam imao. Verujem da ni ne znas da imas ocajnu ishranu. Probaj prvo to da regulises, stani na vagu sad i pogledaj se za dva meseca. Bices mnogo samuvereniji jer znas da nisi voden, da neces izgubiti to, da si prirodan, da neces imati depresiju zbog naglog gubitka kilaze. Znaces da nemas potrebe da stanes jer samo rastes. Hormoni ti divljaju u tom periodu. Za godinu dana sam dosao opet na 80+kg sam dosao. Mnogo zadovoljniji. Samo polako, videces veruj mi:) za te pare kad saberes mozes uzeti 15kg beline :D to gradi misic, ne tableta:)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #7 poslato: Jun 03, 2015, 06:33:04 pre podne »
isto sto sam ti rekao na private kad si me pitao... bez icega mozes jos puno puno da napredujes... samo vise hrane...
Isto sam mu i ja to rekao na pm.
x3

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #8 poslato: Jun 03, 2015, 07:48:44 pre podne »
isto sto sam ti rekao na private kad si me pitao... bez icega mozes jos puno puno da napredujes... samo vise hrane...
Isto sam mu i ja to rekao na pm.
haha i ja :-D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #9 poslato: Jun 03, 2015, 02:44:10 posle podne »
isto sto sam ti rekao na private kad si me pitao... bez icega mozes jos puno puno da napredujes... samo vise hrane...

Ja nisam ni hteo da odgovorim!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #10 poslato: Jun 03, 2015, 03:07:20 posle podne »
jbt covek ne zna kolko unosi uh prot masti na dnevnom nivou
odma metan brate leto ribe idemo nolva zastita i takva sranja bre
sjebacete se :D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #11 poslato: Jun 03, 2015, 04:11:08 posle podne »
dominikanac jedini pametan xD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže RUSS

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #12 poslato: Jun 03, 2015, 07:36:34 posle podne »
nego niste mi za gyno odg,ako krene,i pocnem uzimat npr nolvadex,armidex da li ce se to vratit na normalu,navjerovatnije da necu metan uzet nego testosteron+boldenon(boldenon ako budem imo para hah)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #13 poslato: Jun 03, 2015, 07:49:29 posle podne »
neces valjda da se bodes ka neki narkoman?
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: AAS-pomoć :D
« Odgovor #14 poslato: Jun 03, 2015, 09:13:56 posle podne »
Baki uzmi jedi, nebitno sta samo da ima dovoljno P i da si u sificitu. :D