Jul 06, 2024, 04:31:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Jel ovo ok?  (Pročitano 1715 puta)

Van mreže Trafficitis

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Jel ovo ok?
« poslato: Decembar 15, 2006, 10:56:54 posle podne »
Nisam neko vrijeme išao u teretanu i sad ponovno planiram krenuti pa me zanima jel dobar ovaj program koji sam smislio.
Naime, išao bi u teretanu samo jednom tjedno jer mi nije cilj dotjerati sve grupe do maksimuma nego samo pojedine, uglavnom prsa i trbuh.
Dakle, planiram ići utorkom u teretanu i raditi sljedećim programom.

4-5 vježba za prsa
veslanje i rad na lat mašini za leđa.
lat mašina za triceps
2 vježbe s bućicama za biceps
jedna vježba za ramena.

nakon toga bi srijedu ostavio za trbuh a ubacio bi negdje i dipseve te sklekove.

Jel to ok ili ima dosta nepravilnosti? Znam da nije uobičajan program ali svaki je čovjek individualac i treba sam sebi prilagodit program koji mu najviše odgovara.

U početku sam mislio raditi 2 puta tjedno ovim programom no jedan frend mi je rekao da je bolje da radim jednom tjedno jer radim samo pojedine skupine ali da radim do maksimuma.

Dakle, što mislite o ovom nekonvencionalnom treningu?
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2006, 12:08:01 pre podne Trafficitis »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Jel ovo ok?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2006, 12:19:00 pre podne »
Ako ces vec da radis nesto tako ,onda radi kruzni trening izvodeci po jednu vezbu na svakoj spravi,stim da svaki misic ne radis vise od 3 serije(velike do 3 serje male do 2 serije),i to sve radi sa jednom tezinom i istim brojem ponavljanja 10-12..
To mozes radis 3 vezbe x1 seriju, 2 vezbe x1 seriju i 1 vezba x1 serija ili 1 vezba x 3 serije..
Nisam ja za to jednodnevno vezbanje.Ako je to tvoj izbor ,kruzni je po meni  najbolje resenje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jel ovo ok?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2006, 09:57:34 pre podne »
LAZIC JE PTPUNO U PRAVU....

TREBA DA RADIS NEKI PROGRAM KOJI PODRZUMEVA KRUZNI TRENING...ZA PCOETAK..

KADA MALO UDJES U IGRU STO BI SE RKELO..ONDA URADIS NEKI SPLIT KOJI JE SHODAN TVOJIM TVOJIM M OGUCNOSTIMA...MISLIM AN VREME KOJE IMAS ITD..

Spartak

  • Gost
Odg: Jel ovo ok?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2006, 10:16:45 pre podne »
dips su ok sto se tice grudi.
sklekovi-umjesto njih ubaci neku varijantu bench press-a