Septembar 24, 2024, 09:24:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Jole!  (Pročitano 4916 puta)

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Jole!
« poslato: April 22, 2015, 10:51:28 pre podne »
Pozdrav ljudi...

Duze sam na ovom forumu u fazonu gosta,citam citam i citam,neverovatni ste obzirom koliko informacija ovde bacate zaista!Odlucih da se svima predstavim...
Zivim i radim u BGD,ozenjen,bez dece,posao u haosu i ostalo kao i kod vecine vas garant :).Mogu reci da sam sportsko dete,tako i odgajano.Sam otac bio profesinalni sportista,kao i djed u neku ruku,ja takodje ali sam morao zbog nekih zivotnih zezancija da napustim celu tu pricu profesionalnog sporta pre nekih 7-8 godina,moralo se.Sto se tice teretane,gvozdja i ostalog,obzirom da mi je stric pokojni bio u SFRJ medju bench presserima,usadio mi je da kazem neki temelj sto se toga tice.
Mogu reci da sam u teretani solidanog staza,ali sa nekim odstupanjima na koje me je zivot naterao,najvise tezih povreda,operacija i ostalog.Kontam da sam u kontinuitetu nekih 3 godine konstantno u gymu.Nisam u fazonu "spremanja za plazu" i te zafrkancije,treniram zato sto volim biti aktivan,zdrav i jak sto je moguce vise :).Nikome ne poziram (sem zeni :) ),ne solim pamet itd itd...
Imao sam tu srecu da imam ovakav forum i jos par ljudi koji znaju celu tematiku ili barem delimicnu,uz pomoc njih i literature sebe nadogradjujem informacijama o svemu sto volim,tj o ovom sportu.
Što se hemije tiče,nikada je nisam probao,ali me strasno zanima sve u vezi nje pa dosta citam.Nije da nemam m... da skupim i bocnem se,vec situacija,moja forma,finansije mi ne daju za pravo da to cinim.Nije problem ubosti se,gutati bombonice kao tik-tak vec da uz sve to mora se imati jaka cista hrana u izobilju,a i mirniji zivot koji trenutno nemam par godina unazad.
Slike cu ubaciti u toku dana,bilo je tu raznih mojih izdanja,od 120kg do nekih 89,pa gore pa dole uostalom videcete...Trenutno sam na mojih 192cm tezak oko 107kg,ima tu solidno viska (po mojoj procenih nekih 10-15kg),ali docice nekada i to kao prioritet da se stesa.Klopa je sada na nekih 70-80% cista,ali posao,tj dva posla cine cuda :).

Potrudicu se da vas i dalje pratim,kvalitetni ste svi kao i sadrzaj.Ucestvovacu tamo gde skontam da mogu da pomognem koliko je u mojoj znanstvenoj moci,u protivnom pitam ucim i ucim.

Nemam neki odredjeni cilj,bar za sada..Hocu da se osecam jako i zdravo prevashodno,ostalo kada se bude moglo odraditi u fullu.

Nadam se da vas nisam udavio,veliki pozdrav za sve vas!

P.S.

O mom treningu,klopi i ostalom pisem neki drugi put...ako me nahvata šef moraću da ga ulemam :)...
« Poslednja izmena: April 22, 2015, 11:44:36 pre podne Jole! »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jole!
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2015, 10:57:26 pre podne »
Dobro dosao Jole ;)

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2015, 11:15:49 pre podne »
Postavljacu vam ovako u etapama da bih pojasnio iz kog perioda su...
Ovo je slika kada sam prvi put operisao desno koleno 2 puta ya god dana,na njoj obzirom da sam god dana bio na stakama imam 120kg...uzivajte :)

P.S.
Izvinjavam se na slikama koje su losijeg kvaliteta,tako je - kako je :)
« Poslednja izmena: April 22, 2015, 11:35:28 pre podne Jole! »

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #3 poslato: April 22, 2015, 11:20:53 pre podne »
ostalo je moj da kazem neki napredak,kako god nazvali...u toku operacije prepone i kolena pre 2.5 godine sam imao oko 89kg...sada 107-108kg...ispod svake slike pise iy kog doba su...

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #4 poslato: April 22, 2015, 11:22:28 pre podne »
.....idemo dalje....

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #5 poslato: April 22, 2015, 11:25:03 pre podne »
.... :) .... toliko.... :)

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #6 poslato: April 22, 2015, 11:25:45 pre podne »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Jole!
« Odgovor #7 poslato: April 22, 2015, 11:50:42 pre podne »
Zdravo zdravo! Ajde samo kidaj :)

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #8 poslato: April 22, 2015, 11:54:02 pre podne »
Zdravo zdravo! Ajde samo kidaj :)

 8) 8) 8) zdravo,zdravo... ;D ;D ;D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Jole!
« Odgovor #9 poslato: April 22, 2015, 04:30:23 posle podne »
super progres :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Jole!
« Odgovor #10 poslato: April 22, 2015, 08:02:01 posle podne »
Vidi se da nisi uvlacio stomak za slike. Iskren pristup, svaka cast!
suck it up, buttercup

Van mreže gabe89

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Jole!
« Odgovor #11 poslato: April 23, 2015, 12:24:49 pre podne »
Poz i dobro dosao :)

Van mreže Jole!

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Jole!
« Odgovor #12 poslato: April 23, 2015, 08:17:23 pre podne »
super progres :)

Krme progress :)...Hvala na komentaru ;)

Vidi se da nisi uvlacio stomak za slike. Iskren pristup, svaka cast!

Ne vidim uopste potrebu za uvlacenjem,tako je - kako je...sebe prihvatam sa svim manama i vrlinama,a inace iskrenost od mene uvek od samog starta!

Poz i dobro dosao :)

Hvala,hvala!

Što se treninga tiče,okačiću ovde tabelarno kako to izgleda,neki full body fazon je u pitanju koji trenutno radim i prija mi moram priznati,no i to se uskoro mora menjati.Radim ovo svaki drugi dan u teretani...
Klopa...hmmmm...šta da vam kažem iz priloženog se sve vidi.Moram priznati da nisam ljubitelj slatkiša po prirodi,ali hleb i mlečni proizvodi(čitaj punomasni :) ) su mi ono...porok uz cigarete :).Imam 4 obroka u toku dana gde su najviše zastupljeni proteini (mesno,jaja,mlečno).Uspevam da odolim hlebu u zadnje vreme,ali za mleko i mlečne proizvode jednostavno mi se ne da :).Mada moram priznati da pored trenutnih životnih zajebancija i nemam volju pre svega da klopu sredim u fullu,a finansije da ne pominjem jer su svima ovde problem (blago pojedincima kojima nisu :) ).Mesojed sam veliki,ali odstupam od nekog BB režima,tj jedem od prasetine do ribe,sve što mogu da priuštim ili mi dođe šaka :).Takođe nisam ljubitelj voća,ume nekada u jutarnjim satima uz ovsene da izblendam i bananu,toliko.Kada sam gubio kilograme u prošlom periodu super mi je to išlo primenom rotacije UH,ali tada se imalo vremena i keša...sada od toga ništa na vidiku,tako da samo treniram uz trenutnu klopu nadajući se da će uskoro biti bolje stanje da se malo stešem i dovedem u red.Inače lepo bi bilo da skinem stomak u normalnim granicama.Nisam lud za pločicama,više vidim sebe malo masnijeg i krupnijeg,lepše se osećam,a i meni gušt tako da izgledam.Unatoč tome cenim sve vas koji ste uspeli istrajnošću da sebe dovedete do suvoće poput baruta i sve odradite kvalitetno posle toga u bulk fazi,svaka vam čast.

Od supsa,gledam da uvek imam Whey,ne opterećujem se koje je marke,bitno da je dobro za telo i džep.Naravno uvek su mi pri ruci Mg,Zn,Vit C,Omega 3...

Što se max težina tiče,ništa spec nije:

- bench 110kg x 4
- čučanj 100kg x 4
- mrtvo 120 x 6
« Poslednja izmena: April 23, 2015, 08:44:38 pre podne Jole! »