Septembar 28, 2024, 07:19:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Hormon rasta  (Pročitano 9181 puta)

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #15 poslato: April 22, 2015, 10:11:43 pre podne »
@pedja Petrovic
  • Koliko ima smisla priča da Hormon rasta nije tako potentanan graditelj mišićne kao što se verovalo,
    čuo sam mišljenje da zbog rasta kostiju, glave i stopala, tj i svega ostalog u telu je procenat same kilaže mišićne mase diskutabilan.
  • Verovatno se u ciklusu sa testom +xx xx  više ugradi u mišić nego u gigantizam? Ako neko uopšte roka OFF

Logično mi je da visina doze ne menja odnos ugradnje u mišić/gigantizam.

Nisam video da ovde ima teme ili članka "HGH vs IGF-1", to bi bila lepa tema (možda sam je prevideo na forum)

Cela priča oko HGH pa i IGF-1 kod nas pada u vodu zbog cene,
a naročito što i na zapadu u bb svetu teško dolaze do kvalitetnih stvari,
a za ono što se kod nas pojavljuje ne znam ko misli da treba tek tako da se usudi da da pare

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #16 poslato: April 22, 2015, 10:35:00 pre podne »
GH se u solo kobbinaciji nikada ni nije uzimao za porast misicne mase
U protivnom i da tako radi,onda bi imao slucaj da bi xxx prof sprotista imalo po 100kg + a da se ne bave sa ovim sprotom vec sa nekim drugim sportovima
Ime HORMON RASTA nema nikakve veze sa RASTOM MISICA i taj lek nije izmisljen zbog body buildinga ili bilo kod drugog sporta,vec je ZLOUPOTRELBJEN zbog svojih benefita od strane sporista u svim sprootivma

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #17 poslato: April 22, 2015, 10:39:33 pre podne »
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #18 poslato: April 22, 2015, 10:46:35 pre podne »
Upravo to. GH je namenjen za potpuno druge stvari, al sad sto je fin i nasao finu primenu i u sportovima... Tako bi i teniseri, kosarksasi, biciklisti itd imali 100kg misica, a jbg nije tako.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #19 poslato: April 22, 2015, 10:53:23 pre podne »
Oboleli od AIDS-a dobijaju 18iu dnevno, Serostim. 18 iu :D, pa nije ni čudo što žive još 50 godina posle toga :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #20 poslato: April 22, 2015, 11:04:22 pre podne »
Oboleli od AIDS-a dobijaju 18iu dnevno, Serostim. 18 iu :D, pa nije ni čudo što žive još 50 godina posle toga :D

hahaha
bila je ona afera u USA gde su obileli od AIDS-a u 90% slucjeva ono..drustvena margina,sirotnja,klosari itd.
I kao redovnu terapaiju su dobijali GH jer ih je seldilo
naravno,braca from the GYM je to skontala i za sitnu lovu otkupljivali GH od obolelih.dok je ove realno boleo q..c za sve ,jer su i onako se odavno predali
svi su bili sretni i to je bilo doba procevata bb u USA...reklo bi se..vuk sit i ovce na broju

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Hormon rasta
« Odgovor #21 poslato: April 22, 2015, 07:45:08 posle podne »
Oboleli od AIDS-a dobijaju 18iu dnevno, Serostim. 18 iu :D, pa nije ni čudo što žive još 50 godina posle toga :D

hahaha
bila je ona afera u USA gde su obileli od AIDS-a u 90% slucjeva ono..drustvena margina,sirotnja,klosari itd.
I kao redovnu terapaiju su dobijali GH jer ih je seldilo
naravno,braca from the GYM je to skontala i za sitnu lovu otkupljivali GH od obolelih.dok je ove realno boleo q..c za sve ,jer su i onako se odavno predali
svi su bili sretni i to je bilo doba procevata bb u USA...reklo bi se..vuk sit i ovce na broju

Sto je najgore toga i dalje ima , ortak mi je tamo i to se radi redovno , tutnes tom koji prima HGH 100 dolara i eto ti farmacije u rukama :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !