Septembar 28, 2024, 09:26:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct  (Pročitano 16113 puta)

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #45 poslato: April 20, 2015, 04:16:26 posle podne »
Upravo zato i kazem da bi malo trebalo i te lekove ubaciti u pricu..

Jesu malo skuplji, ali su zato dosta sigurniji,tj rebound kao sa Nolvom kod njih ne postoji

Takodje ne smanjuju dobitke u toku ciklusa kao Nolvadex

Ali svakako ne treba ih koristiti bez potrebe, ali ako postoji potreba mislim da je Aromasin bolji izbor...

Ima li neko pozitivna,negativna iskustva neka podeli sa nama...


Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #46 poslato: April 20, 2015, 04:42:29 posle podne »
Ne,ne a slazem se sa tobom pogotovu u vezi Nolvadexa i Clomida...

Strani forumi njih samo guraju, tako da moze dosta pogresnog tamo da se nauci, ovde na ovom forumu je prica drugacija...

Pogotovu doze koje tamo guraju i pogotovu sto kazu da svako mora to da koristi i ko ne radi PCT tako umrece :D

Mislim da Aromasin je mnogo pametniji izbor ko ima problema sa estrogenom...

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #47 poslato: April 20, 2015, 04:46:59 posle podne »
I ja sam citao preko po forumima pre nego sto sam krenuo sa hemijom, svaki ali svaki PCT sadrzi nolvu. Svaki PCT je sablonski i isti kao oni prethodni na forumu, kao da su svi ljudi isti i da su svi koristili istu hemiju i kolicine. I onda pitam ovde i kazu mi Pedja i Bukas da nolva ili neki drugi antiestrogen verovatno nece ni biti potrebni...
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 04:50:52 posle podne GHG »

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #48 poslato: April 20, 2015, 04:54:36 posle podne »
E, sad ja sam stvorio neku ideju da bi onda najpametnije bilo posle ciklusa smanjiti intezitet treninga,jos vise paziti sta se jede,blago pojacati klopu...

Ali jesti sto cistije jer visak estrogena posle kure moze da dovede do toga da se nagojimo i da skoci BF...

I uz pomoc kompleksnih test boostera koji sadrze u sebi tribulus, zma, DAA i stvari koje pomazu u vracanju prirodne proizvodnje testosterona...

Naravno dodati i kompleks vitamina i minerala,takodje i BCAA...pogotovu vece doze vitamina C i Zinka nisu lose...

i svakako neki suplement za ciscenje jetre ako se koriste orali...

ja mislim da je to najbolje za posle ciklusa

Van mreže boris davidovich

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #49 poslato: April 20, 2015, 05:21:52 posle podne »
Što se tiče hemije i svega u vezi sa tom materijom, više verujem Peđi i ovom sajtu, nego svim forumima preko okeana. To je moje mišljenje, drugi neka se ravnaju po sebii svojoj, hm, pameti.
Jbg, prvi post ali sam morao da napišem. Inače čitam redovno, da postujem i piskaram, niti imam vremena, niti me preterano zanima.
Pozdrav za ekipu i keep going

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #50 poslato: April 20, 2015, 05:58:14 posle podne »
Pejda malo se nismo razumeli izgleda...ja sam rekao suprotnu stvar u potpunosti, a to je da se slazem sa tobom...

Ne,ne je bilo odg na to da nisam opterecen time sto pisu na stranim forumima o njihovim programima PCT-a

Jer prvo nece svako imati isti problem posle uzimanja hemije, a neko ga nece imati uopste...

tj,veci ce problem imati od tih lekova nego od normalnih doza hemije...

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #51 poslato: April 20, 2015, 06:12:41 posle podne »
Mozda sam ja malo nepravilno slozio recenicu, a ti u brzini procitao pa se nismo razumeli ;) opusteno

Nego kakvo je tvoje misljenje o onome sto sam pisao u vezi sa suplementacijom posle ciklusa, uz MOZDA ali samo kao mogucnost jos i dodatak Aromasina kroz 2,3 nedelje posle ciklusa u nekim mizernim dozama

Cisto radi blage supresije estrogena, koja mozda moze ubrzati ili pomoci test boosterima i prirodnom testosteronu da brze se vrati u sto optimalnije vrednosti?

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #52 poslato: April 20, 2015, 07:07:28 posle podne »
pedja prvi put cujem da se ovako kasno desio rebound gyno.koji protokol ste onda primjenili?sto ste od lijekova koristili?

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #53 poslato: April 20, 2015, 07:11:50 posle podne »
Opet se ne razumemo, moja nije ideja zbog ginekomastije da uzimam aromasin, niti se toga plasim...

Vec u svrhu brzeg vracanja prirodnog testosterona...A,od aromasina ne bih sigurno dobio ginekomastiju,jer on nije tip 2 inhibitor kao Nolvadex vec tip 1... i ne rade na istom principu sto verovatno i sam znas...zato i nema povratni efekat estrogena...

a,aromasin smatram da MOZDA nije lose ubaciti jer snizava SHBG samim tim pojacava lucenje prirodnog testosterona...

cela prica je vezana za brze vracanje testosterona u normalu, a ne kao neka zastita od ginekomastije...

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #54 poslato: April 20, 2015, 08:50:18 posle podne »
Opet se ne razumemo, moja nije ideja zbog ginekomastije da uzimam aromasin, niti se toga plasim...
Vec u svrhu brzeg vracanja prirodnog testosterona...A,od aromasina ne bih sigurno dobio ginekomastiju,jer on nije tip 2 inhibitor kao Nolvadex vec tip 1... i ne rade na istom principu sto verovatno i sam znas...zato i nema povratni efekat estrogena...
a,aromasin smatram da MOZDA nije lose ubaciti jer snizava SHBG samim tim pojacava lucenje prirodnog testosterona...
cela prica je vezana za brze vracanje testosterona u normalu, a ne kao neka zastita od ginekomastije...
Buraz skupi muda ako vec zelis uci u ovu pricu ili si vec usao ne znam.

Ako te je vec toliko frka, uzmi proviron 50mg dnevno... Mislim da si previse zapeo za tu nolvu, a koliko sam skapirao citajuci iskusnije, prvenstveno mislim na Pedju i Bukasa, ima mnogo boljih resenje od te cuvene nolve i opet AKO TI UOPSTE BUDE TREBALA. Eto kako sam ja to skapirao. :)

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #55 poslato: April 20, 2015, 09:09:04 posle podne »
Ja Nolvu i pominjem kao los izbor ako si citao,mi ovde pricamo o Aromasinu...

Najlakse je skupiti muda i uleteti u ciklus, treba malo znati sta i kako..

Zato smo ovde da ucimo, ali ovde svi izgleda znaju sve o Nolvadexu i zastarelim lekovima, a malo o Aromasinu o kome sad pricamo... 

Ne kazem za tebe, ali deca sad vrlo lako skupe ta muda,a posle kazu umro je od steroida i steroide prati los glas...

Upravo zbog toga sto su leteli ko muve bez glave...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #56 poslato: April 20, 2015, 09:12:20 posle podne »
Ja forume stran koje citam niko ni ne pomislja na PCT :D

Al ne citate ljudi...al ne citate
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #57 poslato: April 20, 2015, 09:15:00 posle podne »
Opet se ne razumemo, moja nije ideja zbog ginekomastije da uzimam aromasin, niti se toga plasim...
Vec u svrhu brzeg vracanja prirodnog testosterona...A,od aromasina ne bih sigurno dobio ginekomastiju,jer on nije tip 2 inhibitor kao Nolvadex vec tip 1... i ne rade na istom principu sto verovatno i sam znas...zato i nema povratni efekat estrogena...
a,aromasin smatram da MOZDA nije lose ubaciti jer snizava SHBG samim tim pojacava lucenje prirodnog testosterona...
cela prica je vezana za brze vracanje testosterona u normalu, a ne kao neka zastita od ginekomastije...
Buraz skupi muda ako vec zelis uci u ovu pricu ili si vec usao ne znam.

Ako te je vec toliko frka, uzmi proviron 50mg dnevno... Mislim da si previse zapeo za tu nolvu, a koliko sam skapirao citajuci iskusnije, prvenstveno mislim na Pedju i Bukasa, ima mnogo boljih resenje od te cuvene nolve i opet AKO TI UOPSTE BUDE TREBALA. Eto kako sam ja to skapirao. :)
druze covjek nije pricao o nolvi.procitaj opet njegova zadnja 2,3posta
covjek se samo edukuje da kazem i pokusava od pedje da izvuce nesto sto nece dobiti,ali dbr :D
Nema sta tu da se skuplja da se krene,to moze svaki bilde skupiti..covjek skuplja znanje ;)
Evo pretece me

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #58 poslato: April 20, 2015, 09:17:09 posle podne »
Da moze svaki bilde(r) skupiti muda, ne bi gutali solo metan, winstrol i ostale oralne ko tik-tak. ;D

Van mreže Lee Priest1

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prvi ciklus najbolji izbor od hemije do zastite i pct
« Odgovor #59 poslato: April 20, 2015, 09:34:26 posle podne »
Pa to samo budale rade, to nema veze sa mudima, to je vec problem u glavi...

Zna se da je testosteron baza, a sve ostalo nadogradnja, tako da ti sto gutaju metan imaju muda, ali im fali mozak :D