Septembar 25, 2024, 10:16:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Savet . Sustanon  (Pročitano 5450 puta)

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Savet . Sustanon
« poslato: Mart 10, 2015, 11:48:45 posle podne »
Zdravo. Nov sam na forumu sto se tice registracije ali citam redovno i edukujem se. Prvo nesto o sebi. Imam 23 godine. 182 cm i oko 75 kg . Izledam sasvim pristojno tacnije mnogima na zavodnom nivou pa cak i onima sa vecim stazom. Uvek sam trenirao pametno, na osecaj, stimulans... Nikada nisam jurio kilaze (nisam ih ni izbegavao, naprotiv) vec sam uvek nastojao da sve ono sto sam pojeo tog dana (o ishrani malo kasnije) dovedem u zeljeno ciljane misicne stanice ne bih li sto bolje iskoristio to sto sam se trudio da svoju ishranu sredim sto je vise moguce, prema svojim mogucnostima naravno. Trudim se da unosim proteine iz sto vise razlicitih izvora. Baziram se na mesu tacnije belom, ribi, jajima kao i na medju obroke koji se sastoje od diet kikirikija, semenja itd itd. Ukoliko bude bilo potrebno mogu dublje u detalje da zadjem ali smatram da nece biti. Moj sledeci korak bi bio injektivni sustanon. Do sada moze se reci da nemam neka iskustva sa roidima pa sam zato ovde zar ne. Jedino sta sam probao jeste metandrostenolon sto je mozda bila greska mozda ne. Nisam preterivao vec sam samo podigao granicu u telu za 20 mg dnevno , dva tabsa, tako 3 nedelje i mene je to radilo . Nisam dobio mnogo , nisam to ni zeleo naravno ali sam svakako usao u tu pricu i iz nje izasao sa nekim hvala Bogu dobrim iskustvom... No, nije sada tema dbol vec ovo drugo. Volim ovaj forum jer tu nema "jaooo nemoj to to ovo to ono" ili kazes coveku kako jeste ili ne pises nista prema tome ja bih vas zamolio da mi izadjete u susret a najvise to ocekujem od iskusnijih clanova jer sve ih gotivim i gledam na sve kao sampione, naravno i manje iskusni odgovori dolaze u obzir. Ovako, bas kao i sa metanom sto sam zeleo , to su 4-5 kg ali onih pravih za recimo 4-5 nedelja. Cilj je dobiti to, zadrzati, izbeci svaku mogucu nus pojavu i opet izaci kao pobednik. Skroman sam zar ne :) moja pitanja su, koja je doza dovoljna za moje ciljeve ? Da li ce jedna amp na svake dve nedelje raditi posao ? Moram li neku zastitu pored toga ? Hoce li nivo mog prirodnog testa stati nakon neke takve "kure" ? Izvinjavam se na poduzem postu ali smatram da vam nije problem odvojiti malo vremena . Hvala drugari unapred , ocekujem pozitivne odgovore i korisne savete :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2015, 12:15:23 pre podne »
4-5kg ciste misicne mase za 4-5 nedelja nije realno. 4-5kg jeste... ne znam koliko dugo treniras treniras al zapitaj se koliko ti je trebalo od 70-75

Da li ce jedna amp na svake dve nedelje raditi posao ? vise smisla ima da ne uzmes nista jer je to jedva malo vise od normalne produkcije...

Hoce li nivo mog prirodnog testa stati nakon neke takve "kure" ? da nakon bilo kakve...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2015, 12:56:07 pre podne »
Hmm hvala bro svaki savet meni dobro dodje. Kad pomislim uopste na anabolike obuzme me neka jeza pa sam hteo nekim minimalnim kolicinama ali si mi prodrmao glavu postom tako da sada i ne znam da l sam u opste spreman na to u svakom slucaju hvala. Reci mi ti druze sta mislis da ja to zabatalim i odradim clen s obzirom da oduvek volim taj aestetic ? Mnogi ce reci sada   e ovaj lud ne zna sta hoce, jednostavno se izvinjavam :/ Ima li saveta o clenu ? hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2015, 06:12:08 pre podne »
evo savet a s obzirom na :

Citat
Da li ce jedna amp na svake dve nedelje raditi posao ? Moram li neku zastitu pored toga ? Hoce li nivo mog prirodnog testa stati nakon neke takve "kure"

Citat
hvala bro svaki savet meni dobro dodje. Kad pomislim uopste na anabolike obuzme me neka jeza pa sam hteo nekim minimalnim kolicinama

NEMOJ!!

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2015, 07:59:31 pre podne »
Hvala Pedja. Reci ti meni da li da odradim clen s obzirom sa imam sredjenu ishranu i mislim da zadovoljavam sve njegove zahteve ukoliko ih uopste ima a mislim sa ima ? Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2015, 09:52:59 pre podne »
Hvala Pedja. Reci ti meni da li da odradim clen s obzirom sa imam sredjenu ishranu i mislim da zadovoljavam sve njegove zahteve ukoliko ih uopste ima a mislim sa ima ? Hvala

zahteve cega?

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2015, 10:18:42 pre podne »
Pa klenbuterola Pedja, nisam premasan tacnije meni se pristojno vidi "keramika" imaam sredjenu ishranu , nisam bolestan, treniram , imam kardio treninge...Valjda su to neki uslovi za koriscenje tog leka ili sam u zabludi.
« Poslednja izmena: Mart 11, 2015, 10:21:15 pre podne natus »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2015, 10:25:25 pre podne »
A sta bi ti bio cilj da uradis sa klenom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2015, 10:29:06 pre podne »
Pa klenbuterola Pedja, nisam premasan tacnije meni se pristojno vidi "keramika" imaam sredjenu ishranu , nisam bolestan, treniram , imam kardio treninge...Valjda su to neki uslovi za koriscenje tog leka ili sam u zabludi.

ja mislim da si ti defitivno pobrkao pojmove druze..
pa razmisli sam
IMAM uslove da koristim nesto STO je LEK i sto je zloupotrebljeno od strane sportova?
Kao da kazes da imas SAVRSENA pluca i da mozes da krenes sa pusenjem iz razloga sto su ti pluca dobra!

nadam se da kapiras sada

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2015, 10:33:09 pre podne »
Pa ono sto on i donosi propracen dobrom ishranom ,aktivnoscu... Ne ocekujem da postanem neki tamo baja sa youtuba . Ps ako mislis da mislim da je on androgen pa za cilj imam masu nije tako , daleko od toga.

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #10 poslato: Mart 11, 2015, 10:35:30 pre podne »
Hehehe sampione nisam tako mislio naravno vec sam hteo da kazem da nemam 182 cm i 100 kila i da se hranim po pekarama a popodnevlja provodim uz komp i cips.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #11 poslato: Mart 11, 2015, 11:10:28 pre podne »
Hehehe sampione nisam tako mislio naravno vec sam hteo da kazem da nemam 182 cm i 100 kila i da se hranim po pekarama a popodnevlja provodim uz komp i cips.

to je za svaku pohvalu.
ali i dalje ne kapiram kakve veze to ima sa uotrebom LEKA?

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2015, 11:27:31 pre podne »
Nista kralju onda mi pojasni za sta on sluzi i ukoliko trebam da ga uzimam sta bi trebao da mi bude cilj, sta ,kako . Ako ti nije tesko i hvala za pohvalu znaci mi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2015, 11:50:09 pre podne »
Nista kralju onda mi pojasni za sta on sluzi i ukoliko trebam da ga uzimam sta bi trebao da mi bude cilj, sta ,kako . Ako ti nije tesko i hvala za pohvalu znaci mi.

sa Vi na sampione,pa kralju itd..
a dobro...valjda to ide tako ,kroz par postova :D
enivej
da ti objasnim sta?
ja sam ti rekao da batalis i to bi sigurno bilo moje iskreno,prialjtesko,ocinsko i kakvog god zelis savetovanje!
Ni iz kakvog drugog razloga (jer se te odluke donose na osnovu mnogih paramatera,a najmanje na osnovu reci-NE JEDM SMECE,MAJKE MI ;) ) vec su tu potrebni mnogi drugi paramteri,a neka fotka kao osnova,ali ono na osnovu cega bi ovo moj savet bio je STRAH koji je kod tebe apsolutan,ocigledan i prevoladava i to je dobro jer imas odlican zastitnicki mehanizam.
Situacija kako bi se mogla opisati,a na staro hebrejskom jeziku bi glasila: Nemo"z se jebati,a da ti ne udje...:D

malo se salim,ali veruj da nemoj ni da poksuavas jer ce strah i osliskivanje rekacija,razmisljanje itd,zaista i da dovede do nezeljenih efkeata,a koji mogu biti i random i prisutni ooooooo i te kako od tahikardije (lupanja srca),ubrzanog pulsa,znojenja,nervoze,paranoje,ubraznog disanja,letargije,melanholije itd itd i..uglavnom,zanimljiva iskustva :D

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2015, 12:03:56 posle podne »
Hehehe nisam imao nikakvu losu nameru , ali majke mi:D dzaba neko da tepa sampione ,ovo ono ako on u sebi ne misli tako zaista , u mom slucaju to nije. Znam za taj izraz i apsolutno mi je jasan :D  eto vidite, dosao sam s namerom da se bockam a otisao sa idejom da samo pojacam treninge  korigujem jos neke stvarii ,na taj nacin izbegnem lekove a stopim se jos malo,valjda je to moj plus, eh kad bi svi mi "klinci" bili takvi bilo bi super :D pa nisam ja dzabe rekao na pocetku da obozavam ovaj forum :D  hvala na ulozenom vremenu .