Septembar 28, 2024, 01:19:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: propionat+tren+injekt winstrol  (Pročitano 2202 puta)

Van mreže andro0

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
propionat+tren+injekt winstrol
« poslato: Mart 03, 2015, 11:30:48 posle podne »
Pozdrav svima,planiram napravit kuru pa bi trebao pomoc i neke savjete.Ovo ce mi biti druga kura,evo i nekih podataka 22 god 93 kg,180,bf oko 12.Nabavio sam propionat biosira i tren,i injektivni winstrol Body research(thailand),sad me zanima sta vi mislite o toj kombinaciji,da li je netko imao isksustva s injektivnim winstrolom,jeli toliko zeznut,a nije ni problem ubaciti umjesto njega rexobol od alfe,svatko govori da je injekt puno boolji pa eto sta bi vi mi preporucil o ovome svemu :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: propionat+tren+injekt winstrol
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2015, 12:01:17 pre podne »
Pozdrav svima,planiram napravit kuru pa bi trebao pomoc i neke savjete.Ovo ce mi biti druga kura,evo i nekih podataka 22 god 93 kg,180,bf oko 12.Nabavio sam propionat biosira i tren,i injektivni winstrol Body research(thailand),sad me zanima sta vi mislite o toj kombinaciji,da li je netko imao isksustva s injektivnim winstrolom,jeli toliko zeznut,a nije ni problem ubaciti umjesto njega rexobol od alfe,svatko govori da je injekt puno boolji pa eto sta bi vi mi preporucil o ovome svemu :)
wins injektivni ?  Ako je voden rastvor ne bih se igrao sa time definitivno, mislim da nije vredno rizika.
Spusti bf na ispod 10% pa onda kreni u ciklus.