Septembar 20, 2024, 01:41:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kombinacija suplemenata??  (Pročitano 3147 puta)

Van mreže MilosK

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Kombinacija suplemenata??
« poslato: Februar 24, 2015, 06:55:12 posle podne »
Pozdrav, prvo svaka cast na forumu odlican je. E sad imam pitanje sto se tice kombinacije vise suplemenata pa me zanima vase misljenje, preporuke. Prelistao sam forum ali konkretno ovu kombinaciju nisam nigde nasao. Pre treninga hidrat, N.O. Xplode, kreatin monohidrat a posle treninga hidrat, whey, kreatin, dekstroza. Kakva je ovo kombinacija, saveti, izmene? Hvala

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2015, 09:40:40 posle podne »
Pozz ja mislim da nema potrebe za hidratom pre treninga kreatin moze ali bih u ovom slucaju isao pola doze jer ga vec ima u No Xplodu, a posle treninga sve ok,ako je dobra ishrana onda sasvim solidan izbor supsa.

Van mreže MilosK

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2015, 10:36:57 pre podne »
Pozz ja mislim da nema potrebe za hidratom pre treninga kreatin moze ali bih u ovom slucaju isao pola doze jer ga vec ima u No Xplodu, a posle treninga sve ok,ako je dobra ishrana onda sasvim solidan izbor supsa.

Hvala na odg, zaboravio sam napomenuti da je naravno ishrana klasicna 4-6 obroka dnevno (bogat unos proteina i UH), a da li kupiti N.O. Xplode ili praviti sam svoj PreWorkout Shake (NO Reaktor + Kreatin + BCAA)? I ubaciti IntraWorkout Shake (vec gotov suplement koji u svom sastavu takodje sadrzi BCAA), pa me zanima da nije puno BCAA? Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2015, 10:50:38 pre podne »
Pozz ja mislim da nema potrebe za hidratom pre treninga kreatin moze ali bih u ovom slucaju isao pola doze jer ga vec ima u No Xplodu, a posle treninga sve ok,ako je dobra ishrana onda sasvim solidan izbor supsa.

Hvala na odg, zaboravio sam napomenuti da je naravno ishrana klasicna 4-6 obroka dnevno (bogat unos proteina i UH), a da li kupiti N.O. Xplode ili praviti sam svoj PreWorkout Shake (NO Reaktor + Kreatin + BCAA)? I ubaciti IntraWorkout Shake (vec gotov suplement koji u svom sastavu takodje sadrzi BCAA), pa me zanima da nije puno BCAA? Hvala

BCAA nije mnogo i nemoze da bude mnogo.sto se tice INTRA WORKOUT ili kako god da jeste vec,pazi da ne dobijes intra farmacetuski krec sa sodom bikarobnom i evnutalnom nekim oblikom step soka sa ukusom itd itd itd.. ;D
a savet oko NO da pogledas:

NO Reaktori - OGISTRA - Pedja Petrovic

Van mreže MilosK

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2015, 01:52:28 posle podne »
Hvala ti Pedja na odgovoru, mnogo dobar video! A za shake u toku treninga, sta predlazes?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2015, 02:39:40 posle podne »
Hvala ti Pedja na odgovoru, mnogo dobar video! A za shake u toku treninga, sta predlazes?

pa neke EAK,ali posto toga kod nas na zalost vise i nema ( power shok je bio TOP),onda neke tecne AK ili neke bcaa sa ukusom (zbog konzumacije) sa dodatkom glutamina (licno to korisitim posto power-a vise nema)

Van mreže MilosK

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2015, 10:15:59 pre podne »
Jos jednom Pedja, hvala na odgovoru :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija suplemenata??
« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2015, 12:45:43 posle podne »
Jos jednom Pedja, hvala na odgovoru :)

nista