Septembar 20, 2024, 01:32:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kad trebam da konzumiram ?  (Pročitano 6310 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #15 poslato: Februar 24, 2015, 11:07:57 pre podne »
 Pedjos , pise na ultimate kutiji da je merica "teaspoon" ... sto znaci da je to svaka kasicica za kafu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #16 poslato: Februar 24, 2015, 11:43:39 pre podne »
Pedjos , pise na ultimate kutiji da je merica "teaspoon" ... sto znaci da je to svaka kasicica za kafu...

vidi
ne bih da ulazim u neznam kakve rasprave ili bilo sta slicno
Ono sto ja znam,a znam o tehnologji proizovdnje prilicno mnogo,je to da NIJE ISTA MOLEKEULARNA TEZINA npr glutamina,bcaa,kreatina bla bla bla FUCKING BLA!
Tako da nemoze ni da bude mera tea spoon isto za 5 gr kreatina ili 5 gr glutamina ili 5 gr dekstorze!
Iz tog razloga pise SERVING SIZE itd itd itd itd.
Kao sto rekoh
ne bih ulazio u dalje polemike,jer me povlaci mnogo za jezik,a to bas i nije pametno.

A odgov koji sam dobio je,da zaista u ULT nema merica-niko nema pojma koji je razlog tome,osim isto kao i ti da jer serving size jedna kafena kasika :D-tako da ste ti i MIlan u pravu da ULT nema merice,a zaista to nisam znao,jer kao sto rekoh-ne koristim pa jbg..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #17 poslato: Februar 24, 2015, 12:05:25 posle podne »
pa ne kazem da to jeste logicno, ali eto recimo the nutrition ima 5g mericu ,onu koju sam najcesce zaticao za GLM i kod ostalih brendova (scitec, prolab vece pakovanje itd...) i sto tako treba da bude... dok recimo AMIX ima neku ogromnu mericu koja pakuje  duplo vise od onoga sto label kaze da je serving size a to je 5 g  :)... a kao sto si rekao 5 g glutamina je 5 grama glutamina... To sto nema merica , ne verujem da krse neka pravila , jbg ogradili su se sa "teaspoon" ako su napisali na labeli :)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #18 poslato: Februar 24, 2015, 12:08:02 posle podne »
Мени је било најгенијалније кад је друг купио не сјећам се је ли протеин или гејнер, сервинг сајз 40 грама, дошла му мјерица од 27 грама :Д

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #19 poslato: Februar 24, 2015, 12:22:44 posle podne »
pa ne kazem da to jeste logicno, ali eto recimo the nutrition ima 5g mericu ,onu koju sam najcesce zaticao za GLM i kod ostalih brendova (scitec, prolab vece pakovanje itd...) i sto tako treba da bude... dok recimo AMIX ima neku ogromnu mericu koja pakuje  duplo vise od onoga sto label kaze da je serving size a to je 5 g  :)... a kao sto si rekao 5 g glutamina je 5 grama glutamina... To sto nema merica , ne verujem da krse neka pravila , jbg ogradili su se sa "teaspoon" ako su napisali na labeli :)

ma nema reci o krsenju pravila,sve je regularno naravno...
love you honey :D

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #20 poslato: Februar 24, 2015, 12:59:28 posle podne »
Мени је било најгенијалније кад је друг купио не сјећам се је ли протеин или гејнер, сервинг сајз 40 грама, дошла му мјерица од 27 грама :Д
 
            Msm da je to slučaj kod gejnera gde npr jedna porcija ima recimo 65 g a dozer je manji
pa onda stoji u upustvu da je jedna porcija ( 65 g ) =  5 dozera npr..
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Kad trebam da konzumiram ?
« Odgovor #21 poslato: Februar 24, 2015, 01:40:33 posle podne »
Ок је кад је дозер типа 10 грама, а доза је 30, 40 итд грама, али кад је дозер 27 грама, а доза 40 грама, онда је већ ниђе везе :)