Septembar 19, 2024, 02:38:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: legalno ili ne?  (Pročitano 3295 puta)

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
legalno ili ne?
« poslato: Februar 19, 2015, 08:58:19 posle podne »
Zanima me misljenje/iskutvo drugih vezano za kupovinu suplemenata preko neta.. kada sam krenuo u sve ovo pre 2,3 god kupovao sam u pansportu,animal,protein..medjutim,posto nema vise u legalnoj prodaji,animal sam kupovao preko neta,fb.. pa me sad zanima koliko je to dobro ili ne jer sam cuo za ono da prave u Madjarskoj,pa kao mesaju razna sranja i pijem dzaba.. i animal i protein.. iskreno,kad sam pio nisam primetio nesto veliku razliku ali me zanima da ne bacam pare ako ne vredi nicemu.. mada,ima blizu mene lik radnju legalno gde prodaje animal za 6000 din i kao to je iz Amerike a po netu se nadje za 4000-6000din.. da zakljucim,da li vredi kupovati preko neta ili da se ipak drzim legalnih radnji??? tj pansporta,recimo...hvala...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2015, 09:17:40 posle podne »
Samo legalne i proverene radnje... Jer ti ljudi rade direktno sa uvoznicima, uostalom nalaze se na listi distributera za Srbiju itd... Licno nikad nista ne bih uzeo od neproverenih izvora jer nisu u pitanju pantalone da ako ti se pocepaju nikom nista... Nego je nesto sto unosis u sebe ... E sada dal ces da se kockas sa time da li je nesto autenticno ili ne u ovom kontekstu... Ne znam koliko je pametno...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2015, 09:25:36 posle podne »
Pored pansporta imas i Ogistru,supplement store,amg,lama.... Da ne nabrajam dalje...

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2015, 10:09:57 posle podne »
hvala na odg.. znaci najbolje animal da zaboravim jer nikad necu znati odakle je dosao..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2015, 10:15:00 posle podne »
cut ili m stack ? i za jedno i za drugo postoji adekvatna zamena ...

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2015, 10:19:07 posle podne »
cut...vidim da je i meltdown zabranjen...cini mi se da je riptek v2 ok zamena...? vidim po cenama,sve sto je preko 4000 zabranjeno je u Srbiji..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2015, 10:32:14 posle podne »
Riptek  i Iron cuts ti spadaju u ozbiljnije sagorevace i dobre solucije... pa znas kaok i M stack je imao neki sastojak koji se ponasa kao prohormon...

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2015, 11:02:45 posle podne »
a dok ne probam necu znati sta me najbolje radi..do sad sam pio animal i nisam nesto odusevljen,a sto se tice samog kofeina u svim ti preparatima mislim da mi ne smeta,postao sam tolerantan na njega.. videcu sta uzeti izmedju ovih par (iron cuts,riptek,red zone,Dyma Burn..)..sve su na istu foru..

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2015, 11:44:44 posle podne »
Realno, ti danas nemas potrebe da kupujes kod svercera, jer za tu cenu koju tamo platis, mozes da kupis u Ogistri whey protein (mislim na amino whey), em uzmes bolji protein, uzimas proverenu stvar, i imas vise merica. Uzmes pakovanje od 2,3kg ili 3,5 i bude ti isplativije nego nesto neprovereno...
A i za ostale stvarcice, uvek ima nekih popusta kad mozes da uzmes suplemente, tako da neke stvarne potrebe za kupovinom suplementacije na crno nema. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2015, 05:41:02 pre podne »
a dok ne probam necu znati sta me najbolje radi..do sad sam pio animal i nisam nesto odusevljen,a sto se tice samog kofeina u svim ti preparatima mislim da mi ne smeta,postao sam tolerantan na njega.. videcu sta uzeti izmedju ovih par (iron cuts,riptek,red zone,Dyma Burn..)..sve su na istu foru..

Pa ne uziams sagorevac samo zbog kofeia,jer da je tako onda uzmes solo kof i resio si rpblem,
a pogtovo sto ni jedan sagorevac nema vecu doz od 150 mg ekstrata po dozi..
itd itd itd itd

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2015, 11:45:09 posle podne »
mislio sam na to da mi nece smetati ako uzmem neki jaci sagorevac..ako ima u sebi vise kofeina..jel sam vise puta pio animal cut..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #11 poslato: Februar 22, 2015, 04:25:08 posle podne »
mislio sam na to da mi nece smetati ako uzmem neki jaci sagorevac..ako ima u sebi vise kofeina..jel sam vise puta pio animal cut..

da ti nece smetati sta?
i animal cuts je ima koliko mg coffeina -EKSTRATA u sebi?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: legalno ili ne?
« Odgovor #12 poslato: Februar 22, 2015, 05:45:21 posle podne »
mislio sam na to da mi nece smetati ako uzmem neki jaci sagorevac..ako ima u sebi vise kofeina..jel sam vise puta pio animal cut..

tripujes bezveze  :) Uzmi bilo koji sagorevac, L carnitin i CLA ne bi bili na izmet  ;D sredi ishranu i imas da se istopis samo tako hehehe