Septembar 18, 2024, 03:05:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica  (Pročitano 2391 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« poslato: Februar 22, 2015, 07:30:02 posle podne »
Zašto se neke bitne stvari u opisu proizvoda razlikuju na domaćim i stranim nalepnicama?

Konkretno,
Dobio sam ZMB6 od Scitec Nutritiona. Na domaćoj nalepnici piše da treba uzimati jednu kapsulu dnevno, dok na stranoj, originalnoj nalepnici, piše da treba uzimati dve. Štaviše, na domaćoj piše da treba uzimati na prazan stomak i da treba izbegavati da se uzima sa hranom, dok na stranoj piše da treba uzimati sa hranom. ::)

I ranije sam na nekim suplementima viđao ovakve i slične razlike između domaćih i stranih nalepnica. O čemu se radi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2015, 07:58:05 posle podne »
Zašto se neke bitne stvari u opisu proizvoda razlikuju na domaćim i stranim nalepnicama?

Konkretno,
Dobio sam ZMB6 od Scitec Nutritiona. Na domaćoj nalepnici piše da treba uzimati jednu kapsulu dnevno, dok na stranoj, originalnoj nalepnici, piše da treba uzimati dve. Štaviše, na domaćoj piše da treba uzimati na prazan stomak i da treba izbegavati da se uzima sa hranom, dok na stranoj piše da treba uzimati sa hranom. ::)

I ranije sam na nekim suplementima viđao ovakve i slične razlike između domaćih i stranih nalepnica. O čemu se radi?

mozes da uslikas to i pokazes?

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« Odgovor #2 poslato: Februar 22, 2015, 09:42:55 posle podne »
"Napomena: preporučena upotreba propisana od strane srpskih nadležnih  institucija može se razlikovati od preporučene upotrebe propisane od strane proizvođača."

Ja bi se vise zabrinuo kada vidim identicne nalepnice a prozivod ocigledno drugaciji :) (Nutella recimo)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Odg: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2015, 11:05:17 posle podne »
"Napomena: preporučena upotreba propisana od strane srpskih nadležnih  institucija može se razlikovati od preporučene upotrebe propisane od strane proizvođača."

Kada sam u prvoj poruci pitao o čemu se radi, zapravo sam mislio na to što si citirao. Ko je sad tu više ili manje u pravu?

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« Odgovor #4 poslato: Februar 22, 2015, 11:35:22 posle podne »
Дешавало се мени да налетим да на домаћу декларацију пише више грамаже него што је у дози, ако се добро сјећам то је био онај магнезијум калцијум и цинк што дође и ако је типа писало да дође 20 грама цинка по дози, на домаћу декларацију је писало да дође 30 грама...
Тако да ме ништа не чуди

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Razlike u opisu proizvoda između domaćih i stranih nalepnica
« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2015, 10:25:45 pre podne »
"Napomena: preporučena upotreba propisana od strane srpskih nadležnih  institucija može se razlikovati od preporučene upotrebe propisane od strane proizvođača."

Kada sam u prvoj poruci pitao o čemu se radi, zapravo sam mislio na to što si citirao. Ko je sad tu više ili manje u pravu?

Pa stvar je veoma jednostavna
Pitas tamo gde si kupio,o cemu se tacno radi -stvar je vise nego jednsotvna
a i Mr T je rekao vise nego korketno..