Septembar 26, 2024, 06:20:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: !!!Budite iskreni!!!  (Pročitano 27702 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #75 poslato: Decembar 25, 2006, 05:48:26 posle podne »
Xexex! Budite iskreni kao ponosni autor teme!  :lol:
e remetik brate koji ce ti to q... u zivotu?! :? :?
Liberte toujours

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #76 poslato: Jun 13, 2007, 06:24:25 posle podne »
Ja sam pusac vec 7 godina  i to inaj aktivni u bukvalnom smislu nema dan da nisam zapalio cigrau cak i kad sam bolestan , moja dnevna doza jedna pakla a kad cirkam odu i preko 2 pakle , mada ne cirkam stalnio sve zavisi od situacije  ali kad ima tu sam .Pokusavao ko zna kolko puta ali nemogu nikako da ostavim najduze mije bilo 5 sati a da je ne zapalim . ja sam reko jednog dana cu ih ostavidi , a kad ce taj dan bem li ga , mozda kad odem kod doce i kazemi da nesmem vise da pusim inace ces umreti.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #77 poslato: Jun 13, 2007, 08:43:26 posle podne »
i ja isto ko dzony. Slab sam karakter,zapravo i necu da ostavim...samo sebi lazem da ocu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #78 poslato: Jun 13, 2007, 08:46:42 posle podne »
Ja sam pusac vec 7 godina  i to inaj aktivni u bukvalnom smislu nema dan da nisam zapalio cigrau cak i kad sam bolestan , moja dnevna doza jedna pakla a kad cirkam odu i preko 2 pakle , mada ne cirkam stalnio sve zavisi od situacije  ali kad ima tu sam .Pokusavao ko zna kolko puta ali nemogu nikako da ostavim najduze mije bilo 5 sati a da je ne zapalim . ja sam reko jednog dana cu ih ostavidi , a kad ce taj dan bem li ga , mozda kad odem kod doce i kazemi da nesmem vise da pusim inace ces umreti.
taj dan kada ti dodje ...mozes slobodno da nastavis da pusis, nece ti tu biti neke razlike sto se tice zdravja... ne znam samo kako mozete da vezbate i da pusite ?

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #79 poslato: Jun 13, 2007, 09:45:31 posle podne »
Ja sam pusac vec 7 godina  i to inaj aktivni u bukvalnom smislu nema dan da nisam zapalio cigrau cak i kad sam bolestan , moja dnevna doza jedna pakla a kad cirkam odu i preko 2 pakle , mada ne cirkam stalnio sve zavisi od situacije  ali kad ima tu sam .Pokusavao ko zna kolko puta ali nemogu nikako da ostavim najduze mije bilo 5 sati a da je ne zapalim . ja sam reko jednog dana cu ih ostavidi , a kad ce taj dan bem li ga , mozda kad odem kod doce i kazemi da nesmem vise da pusim inace ces umreti.
taj dan kada ti dodje ...mozes slobodno da nastavis da pusis, nece ti tu biti neke razlike sto se tice zdravja... ne znam samo kako mozete da vezbate i da pusite ?

Pa u pocetku jedno 3 do 4 godine nisam osecao nista , vezbao sam isto i kad nisam pusio jos sam imao i vise kondicije od onih koji nisu pusili , ali sad kad sam ubio 7 godine staza vec se oseca nema se kondicije , zamaranje , znojim se vise i opet treniram ali se vidi pad u odnosu na mog brata koji ne pusi , isto treniramo i hranimo se isto a on dize vece tezine od mene tj malo vece i mnogo brze se odmori od mene .

Sto kaze doktor nemam karakter i to ti je .  Sva sreca sto nisam probao drogu ja bi bio najveci zavisnik mislim da bi do sad zavrsio u rupu .Do pre neku godinu sam mogo da ih ostavim jer nisam bio zavisnik , sad kad sam pokusao da ih ostavim vido sam da mi mnogo tesko ide svatio sam da sam ja zavisnik i to onaj najgori , kradem lovu od keve za cigare hehehe onda odem do prodavnicu i uzmem na veres , znaci do pre 2 -3 godine nisam vrerovao da cigara moze da izazove ovoliku zavisnost .

Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #80 poslato: Jun 14, 2007, 12:36:38 pre podne »
ma dobro meni toliko nije opasno :)
Meni kutija traje 3 dana,a ne pusim 'jake' cigare. Mada isto sranje dal je marlboro ili bilo sta light.
Jednostavno ne mogu da zamislim da popijem kafu a da ne zapalim,ili ako pijem neki alkhol da ga popijem bez cigare.

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #81 poslato: Jun 14, 2007, 12:51:34 pre podne »
Volim sve sto vole mladi... ali ne pusim i nikad nisam, ne pijem i nikad nisam...
Cijeli sam zivot u sportu i nista me drugo nije zanimalo ni privlacilo od toga, samo sport i tako je i dan danas!
Uvijek sam smatrao sportase zdravim ljudima koji zdravo zive, zdravo se hrane, ne piju, ne puse...
A pogotovo profesionalce, a sad vidim da u stvarnosti to i nije bas tako kako se cini...
T-R-A-G-E-D-I-J-A ! ! !

Van mreže Baltazar

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #82 poslato: Jun 14, 2007, 05:15:27 pre podne »
JOJ brate volim mnogo Pivo i dzin-tolnik ma sve sto je alkoholno ali brate u poslednjih 2 meseca sam sve batalio i na low carbs dijeti sam i mogu vam reci da su rezultati vise nego zadovoljavajuci znaci sve se moze posebno kad ima rezultata. Ako je neka posebna prilika popijem pice do 2 max i to je to a nije se to desilo ni 2 puta u 2 meseca tako da sto se tice alkohola sve moze da se skrati verujte karakter je chudo!
jbg Remo kvarim ti temu ali navucen sam i na internet bez toga nemogu nikako znaci msn, CS, forum, youtube i tako te stvari bez toga ne mogu nikako
P.S. nikad nisam probao duvan kao ni bilo koji vid narkotika iako sam imao prilie u izobilju, niti nameravam. Pozz
« Poslednja izmena: Jun 14, 2007, 05:18:40 pre podne Baltazar »
Sto u kucu treba u crkvu se ne prilaze!!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #83 poslato: Jun 14, 2007, 11:34:51 pre podne »
Ne pušim, probao jesam ali užas, čak mi je majka dala kad sam bio mali vjerovali ili ne, najbolja terapija od svih VJERUJTE mi na riječ, a mater mi je u medicini vec 35 godina, pijem samo kad sam žedan....  :lol: :lol:
Moto: Ne pijem stalno, tj. 1-2 put godišnje, ali kad pijem onda pijem kao čovjek (ne mislim na predoziranja i riganja već veselje)

Van mreže ceki77

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #84 poslato: Jun 14, 2007, 01:57:20 posle podne »
Bravo Pedja,jegger je majka,a može i po neki absinthe,pa i po neka cigaretica,pa nabaciš koju macu itd.itd
KOME JE CILJ U ŽIVOTU DA OSTARI TAJ NIJE NORMALAN,ZATO UŽIVAJ DOK SI MLAD.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #85 poslato: Jun 14, 2007, 02:01:32 posle podne »
Bravo Pedja,jegger je majka,a može i po neki absinthe,pa i po neka cigaretica,pa nabaciš koju macu itd.itd
KOME JE CILJ U ŽIVOTU DA OSTARI TAJ NIJE NORMALAN,ZATO UŽIVAJ DOK SI MLAD.....

...JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOOOOOOOOO



Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #86 poslato: Jun 14, 2007, 03:16:00 posle podne »
Gorki list >> jegger

Spartak

  • Gost
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #87 poslato: Jun 14, 2007, 04:12:42 posle podne »
probao sam kao mali cigar,pi!ot tad nista.
Alkohol zadnjih 3mj od kad sam na dijetu nisam primirisao.
Inace moze jedanput u mjesecu da se popije po koja tekila ili vopi

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #88 poslato: Jun 14, 2007, 08:22:03 posle podne »
Ne pijem-ne pusim-ne drogiram se;)CLEAR:D xixi. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #89 poslato: Jun 14, 2007, 08:53:38 posle podne »
Probao dvaput kad sam bio balzamovan, van toga nista.
Be yourself no matter what they say.