Septembar 29, 2024, 12:15:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: ZABORAVLJENA TRENAŽNA METODA POTISAKA I POVLAČENJA  (Pročitano 1520 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ZABORAVLJENA TRENAŽNA METODA POTISAKA I POVLAČENJA
« poslato: Februar 03, 2015, 06:11:37 posle podne »
 

Hajde da se na kratko vratimo u, po mišljenju nekih, zlatne osamdesete godine, kada je u svetu bodibildinga Lee Haney bio neprikosnoveni šampion. Kao što su iz te ere u zaborav otišle brojne fraze, brojni bendovi muzički, pesme, političari i slično, tako je i jedan pristup težinskom treningu skoro zaboravljen.


Radi se o principu „potisak – povlačenje“  koji podrazumeva da jednog dana radite vežbe potiska, a narednog pokrete povlačenja. Ova metoda je bila veoma popularna tokom osamdesetih godina i koristila se naravno za mišićne grupe gornjeg dela tela, a tadašnji bodibilderi su mišićne grupe vežbali ređe nego generacije tokom sedamdesetih,  ali ne toliko retko kao što je to danas popularno.

U nastavku teksta ćemo vam predstaviti ovaj zaboravljeni metod, kao i argumente zašto je i dalje veoma „kul“ kao što bi mnogi momci iz osamdesetih godina rekli..

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2015/02/zaboravljena-trenazna-metoda-potisaka-i.html

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: ZABORAVLJENA TRENAŽNA METODA POTISAKA I POVLAČENJA
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2015, 06:21:04 pre podne »
Ja radim u poslednje vreme push-pull-legs i baš je dobar treninga. Žao mi je što mi teretana nije jedini trening, pa da radim svaki trening po 2 x , ali u svakom slučaju odličan
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: ZABORAVLJENA TRENAŽNA METODA POTISAKA I POVLAČENJA
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2015, 11:03:16 pre podne »
i meni ispadne nesto slicno cucanj+ accessory za noge bench accessory za ramena i triceps dl+vucenja xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: ZABORAVLJENA TRENAŽNA METODA POTISAKA I POVLAČENJA
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2015, 11:09:54 pre podne »
Ja ubacio noge kad radim DL+SQ. Pa jedne nedelje asistent je Dl, a SQ nagazim, sledeće obrnuto
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.