Septembar 17, 2024, 04:35:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 8204 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #15 poslato: Februar 05, 2015, 02:33:34 posle podne »
Pogresno sam se izrazio,mene je cilj da skinem salo sa stomaka,sto znaci da moram smrsati ,pa me zanima da li cu ja kad budem uzimao tu suplementaciju i budem trcao gubiti na snazi ili na misicima ,jer ocigledno je mrsat cu .

pa ako budes korostio suplementaciju koja je neophodna a u svrhu sprecavanja katabolzima (gubitka misica) onda neces

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #16 poslato: Februar 05, 2015, 02:43:02 posle podne »
Za sprecavanje gubitka misica sluzi bcaa ?
Regulisana ishrana ,sto manje uh i masti , uz protein koji  ima bas malo uh i bcaa ,gdje bih nedeljno tri puta trcao u vrijeme pauze jer 4 dana treniram u nedelji ,da li je dobar nacin za mrsanje i nabijanje misicne mase ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #17 poslato: Februar 05, 2015, 02:51:42 posle podne »
Za sprecavanje gubitka misica sluzi bcaa ?
Regulisana ishrana ,sto manje uh i masti , uz protein koji  ima bas malo uh i bcaa ,gdje bih nedeljno tri puta trcao u vrijeme pauze jer 4 dana treniram u nedelji ,da li je dobar nacin za mrsanje i nabijanje misicne mase ?

1.nemoj da linkujes
2.ti apsolutno se nisi potrudio da procitas ni jedno jedino slovo na ovom forumu zar ne??
kakvo skidanje kg i dobijanje mase?
mozes da vozis kola u napred i nazad u isto vreme?

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #18 poslato: Februar 05, 2015, 02:58:29 posle podne »
Necu linkovati.
Procitao sam u vezi ishrane ,zbog cega sam se i javio ovde .
Ja sam vam gore u prvom postu napisao da li da dva mjeseca odvojim za mrsanje pa onda da krenem da pijem  suplementaciju ,vi ste mi svi ponudili suplementaciju 
Citat
Sta ce prije dovesti do rezultata,elem posto treba da mrsam  da li ja mogu mrsati tj da li je bolje mrsati uz suplementaciju ili da pazuiram nekoliko mjeseci dok ne smrsam pa onda kupiti suplementaciju ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #19 poslato: Februar 05, 2015, 04:12:59 posle podne »
Hmmmm
ne vidim razlog za ovoliku drozu DRSKOSTI a  da ne koristim neke druge reci!!
ja ti nisam ponudio NISTA pre svega
ja sam ti ponudio ODGOVORE i POMOC na tvoja pitanja
dakle
to sto ti ne zelis i sto si LENSTINA i ne zelis da procitas cak ni ono sto sam ja napisao ovde,a kamoli neki tekst o rotaciojima sa ihsranom i sa svim ostalim-to je tvoj problem

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Pomoc
« Odgovor #20 poslato: Februar 05, 2015, 06:43:55 posle podne »
Necu linkovati.
Procitao sam u vezi ishrane ,zbog cega sam se i javio ovde .
Ja sam vam gore u prvom postu napisao da li da dva mjeseca odvojim za mrsanje pa onda da krenem da pijem  suplementaciju ,vi ste mi svi ponudili suplementaciju 
Citat
Sta ce prije dovesti do rezultata,elem posto treba da mrsam  da li ja mogu mrsati tj da li je bolje mrsati uz suplementaciju ili da pazuiram nekoliko mjeseci dok ne smrsam pa onda kupiti suplementaciju ?

ponudili su ti antikatabolike, bcaa , glutamin, koji bi ti trebalo da sacuvaju misicnu masu ... whey protein , to su sve neke stvari koje su pozeljne bio ti na masi ili definiciji... ali ono sto je najbitnije u celoj prici za tvoj cilj je ishrana , kako koliko i kada proteina, uh , masti , varijacije uh ili keto dijeta ... i pre svega izvori navedenih nutritijenata... pise na podforumu ishrana... citaj to prvo , lako je posle na osnovu budzeta izdvojiti pare za supse.... ishrana broj 1 pogotovo ako hoces da smrsas..

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #21 poslato: Februar 05, 2015, 08:00:05 posle podne »
Hmmmm
ne vidim razlog za ovoliku drozu DRSKOSTI a  da ne koristim neke druge reci!!
ja ti nisam ponudio NISTA pre svega
ja sam ti ponudio ODGOVORE i POMOC na tvoja pitanja
dakle
to sto ti ne zelis i sto si LENSTINA i ne zelis da procitas cak ni ono sto sam ja napisao ovde,a kamoli neki tekst o rotaciojima sa ihsranom i sa svim ostalim-to je tvoj problem
Nisam stvarno bio drsak , pogresno ste zakljucili .Ja sam na ovaj forum dosao za pomoc ,pun ponstovanja prema vama i svima ostalim .To postovanje i dalje imam.Jeste ponudili ste mi odgovore i pomoc gdje ste naveli da mi je bolji bcaa i vama hvala na tom komentaru i sto ste se potrudili da mi date odgovore ,ja sam vam zahvalan .A i pozurili ste za zakljuckom da sam lijen jer da sam lijen ne bih skidao tablice sa hranivljim vrijednostima i prema njima redukovao ishranu .
Pogledat cu tu keto dijetu.

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Pomoc
« Odgovor #22 poslato: Februar 06, 2015, 08:43:05 posle podne »
Po meni kao neiskusan vezbač ne možeš i nije poželjno ići odmah na keto,probaj sa rotacijama i moraš da koriguješ ishranu jer od toga sve polazi,imaš na forumu pa pročitaj šta kako i kad.