Septembar 17, 2024, 04:31:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 8203 puta)

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Pomoc
« poslato: Januar 23, 2015, 11:49:22 posle podne »
Pozdrav ,treniram u teretani 4 mjeseca ,imam 105-106kilograma trenutno ,kad sam krenuo u teretanu imao sam 100 , mene kao osobi povecanje kilaze nije nikako problem , to mogu da uradim kad god pozelim ,genetika mi je takva .Ali mene sto zanima jeste da mi pomognete oko nacina treninga .
Ishranu sam korigovao posle odgledanog seminara LBakica ,neke novitete sam uveo stvari su mi postale jasnije , pijem protein ,tako da taj unos proteina sto se trazi je na zadovoljavajucem nivou .Ja sto zelim od sebe jeste  masu bukvalno da mi misisc bude zategnut bas to zelim ,nista sad preterano ono da visi ili da bude ucrtan to nikako  ne zelim.
E sad naves cu vam moj nacin treninga da vide   da li je u redu ,da li ga treba mijenjati ili sta vec,mene kao osobi on odgovara ,radi se tu do 1h ,lako pane i vrh se osjecam .
To je sistem AB ,vjerovatno znate o cemu pricam.
2 DANA SE RADI ,1 DAN PAUZIRA , PA OPET TAKO .
pon GRUDI 2 VJEZBE ,BICEPS 2 VJEZBE ,LEDJA 2 VJEZBE (SA TIM STO UVIJEK GLEDAM DA MIJENJAM VJEZBE , DA NE RADIM SVAKI PUT ISTE,JEDNA ZA NPR  GRUDI BUDE OSNOVNA , A DRUGU MIJENJAM ITD )
utor RAMENA 2VJ ,TRICEP 2VJ ,NOGE 2 VJZB .
NA KRAJ TRENINGA ISTEZANJE I TRBUSNE 4 SERIJE PO 15 .
Sve se to radi po 4 serije ,prije sam radio 4serije po10 ponavljanja , sada radim 4 serije po 10-8-6-6 i vise mi odgovara ,tj bolje me pogodi ,jer povecavam kilazu kad radim na ovaj nacin.
E sad jedan isto od razloga zasto zelim vase misljenje je taj ,jer sam se malo pogubio u teretanu slusajuci razne trenercice , momcice koje su donekle i uradjeni dobro pa bude i poneki ko  je osusen kao grana gdje u razgovoru ti namecu neko njihovo misljenje ovo treba ovako ,ovo ne treba ovako ,malo je vjezbi , ledja se nikad ne rade za bicepsom , bla bla bla bla,vise mi se smucilo pravo da vam kazem .
Evo slike na pocetak
i slika prije 15 dana
E sad cilj mi je da gruvam do pred ljeto ,gdje bih posle krenuo na trcanje i na spustanje kilaze na 100 kg , crnjak mi je sad trcati  iskreno da vam kazem na traci u teretanu jer toliko koliko istrcim ubije mi u pojam celi dan ,pa sam od toga odustao.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2015, 08:58:45 pre podne »
Ishrana? Sve u detalj.

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2015, 11:56:55 pre podne »
Dorucak ,
jaja , pileca salama ,casa mlijeka ili tunjevina ,casa jogurta
rucak pirinac , pilece bijelo  ili riba pirinac ili snicle krompir
vecera sardina mlijeko
To je ono sto mogu sebi da priustim vise od toga ne zbog ekonomske situacije .
Prije nisam gledao da jedem ove stvari nego sam se hranio sto se spremi bukvalno ,ovo sam poceo da praktikujem 10tak dana unazad .
Pijem protein isto tako da naglasim .
Spreman sve kritike da prihvatim kao sasvim normalnu stvar tako da slobodno ne ustrucavajte se ,cilj je bitan da se ostvari .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2015, 12:19:08 posle podne »
Dorucak ,
jaja , pileca salama ,casa mlijeka ili tunjevina ,casa jogurta
rucak pirinac , pilece bijelo  ili riba pirinac ili snicle krompir
vecera sardina mlijeko
To je ono sto mogu sebi da priustim vise od toga ne zbog ekonomske situacije .
Prije nisam gledao da jedem ove stvari nego sam se hranio sto se spremi bukvalno ,ovo sam poceo da praktikujem 10tak dana unazad .
Pijem protein isto tako da naglasim .
Spreman sve kritike da prihvatim kao sasvim normalnu stvar tako da slobodno ne ustrucavajte se ,cilj je bitan da se ostvari .

jako jako lose
ekonomska situacija nema opravdanje za ovo,iz razloga sto je APSOLUTNO isto,a da kupujes npr

umesto sardina-tunjevinu
umesto snicla svnjskih -belo meso
umesto pilece salame koja je smece-vise jaja,ovsene ili musli
riba je ok-ovbisno do nacina prirepme
mleko u vecim kolcinima-nece ti dobro doneti tj kolcina mlecnih prozivoda
ali
s obzrioom da kazes da si jeo sve i svasta,ovakva "promena"kroz neke dve ned ce dobro da ti dodje,ali nakon toga,potrebno je mnogo blje orgnizvati jelovnik

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2015, 01:53:48 posle podne »
U redu ove savjete cu uzeti itekako u obzir,da li bi mi mogao dati jos nekih savjeta ili me uputiti gdje daih trazim ?
Mozes li prokomentarisati moj nacin trenigna,to je isto bio razlog moga pisanja ovde ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2015, 01:57:01 posle podne »
U redu ove savjete cu uzeti itekako u obzir,da li bi mi mogao dati jos nekih savjeta ili me uputiti gdje daih trazim ?
Mozes li prokomentarisati moj nacin trenigna,to je isto bio razlog moga pisanja ovde ?
pa vidi
trening je 20% u ostvarivanju tvog cilja
dakle
trenig je ok (manje vise)
ali to NIJE BITNO
ali na zalost,kao i mnogo njih ti smatras da je trening i sve i da ostalo radis vise nego odlicno
U tom slucaju je odgovor
trening je dobar!

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2015, 02:03:53 posle podne »
Pa iskreno da ti kazem da sam do 15dana mislio tako da je sve u treningu dok nisam pogledao seminar Bakica , ja sam prvoshodno trazio savjete za ishranu ,kao sto si mi malo prije naveo , ako nije tvoje da mi pises ovde  mozes li me uputiti gdje da trazim pa cu se snacci vec nekako .

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoc
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2015, 02:19:07 posle podne »
Podforum nutrition.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2015, 02:42:49 posle podne »
Pa iskreno da ti kazem da sam do 15dana mislio tako da je sve u treningu dok nisam pogledao seminar Bakica , ja sam prvoshodno trazio savjete za ishranu ,kao sto si mi malo prije naveo , ako nije tvoje da mi pises ovde  mozes li me uputiti gdje da trazim pa cu se snacci vec nekako .


Pedja Petrovic - Priming / Saveti / Ishrana

Pedja Petrovic - Zamena za obrok "OGISTRA"

Pedja Petrovic - Odrzavanje forme posle dijete - OGISTRA


Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #9 poslato: Februar 04, 2015, 11:49:10 posle podne »
Napisao sam gore da imam 106-7kila ,cilj mi je do leta da stanem na 100 i da mi misic bude zategnut. .
Imam kintu za suplm ,pa sta je bolje uzeti protein i kreatin i to piti mjesec dana .
Ili uzeti kantu proteina od 2,3kg i to kljukati dva mjeseca .Sta ce prije dovesti do rezultata,elem posto treba da mrsam  da li ja mogu mrsati tj da li je bolje mrsati uz suplementaciju ili da pazuiram nekoliko mjeseci dok ne smrsam pa onda kupiti suplementaciju ?
« Poslednja izmena: Februar 04, 2015, 11:52:14 posle podne pozitiva »

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Pomoc
« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2015, 12:42:02 pre podne »
Uzimaj jednu mericu ,ostatak proteina gledaj da uneses iz hrane .Ne boj se neces se ugojiti od toga  ;D protein gradi misic ,a tebi su problem hidrati i masti.To treba da smanjis .Imas na forumu dosta toga objasnjeno ,ako te zanima naci ces lako

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #11 poslato: Februar 05, 2015, 09:52:36 pre podne »
Napisao sam gore da imam 106-7kila ,cilj mi je do leta da stanem na 100 i da mi misic bude zategnut. .
Imam kintu za suplm ,pa sta je bolje uzeti protein i kreatin i to piti mjesec dana .
Ili uzeti kantu proteina od 2,3kg i to kljukati dva mjeseca .Sta ce prije dovesti do rezultata,elem posto treba da mrsam  da li ja mogu mrsati tj da li je bolje mrsati uz suplementaciju ili da pazuiram nekoliko mjeseci dok ne smrsam pa onda kupiti suplementaciju ?

nemas potrebe za kreatinom u toku dijete
neki BCAA da bi sacuvao sto vise misica je mnogo bolja opcija
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=167

ali kao sto ti neko rece
ishrana mora biti pod konac

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #12 poslato: Februar 05, 2015, 12:54:07 posle podne »
Da li smijem trcati dok unosim u sebe suplementaciju ,jer ako hocu da smrsam kao i sto ocu , bez trcanja ce to ici sporije ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #13 poslato: Februar 05, 2015, 12:55:10 posle podne »
Citat
Da li smijem trcati dok unosim u sebe suplementaciju

 ???

Van mreže pozitiva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc
« Odgovor #14 poslato: Februar 05, 2015, 01:43:59 posle podne »
Pogresno sam se izrazio,mene je cilj da skinem salo sa stomaka,sto znaci da moram smrsati ,pa me zanima da li cu ja kad budem uzimao tu suplementaciju i budem trcao gubiti na snazi ili na misicima ,jer ocigledno je mrsat cu .
« Poslednja izmena: Februar 05, 2015, 01:47:37 posle podne pozitiva »