Jul 02, 2024, 09:04:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: MASIVNE RUKE ROELLY-ja WINKLARR-a  (Pročitano 1376 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
MASIVNE RUKE ROELLY-ja WINKLARR-a
« poslato: Januar 22, 2015, 03:03:38 posle podne »
 Sigurno jedna od najpopularnijih tema: ruke! U tekstu koji sledi, iznećemo osnovne principe i savete koje Roelly Winklaar koristi u svom treningu za ruke.

1.       Unilateralni pregib bučicama:
“Obično je radim drugu po redu na treningu. Trudim se da maksimalno koncentrisano i u što boljoj formi izvučem svako ponavljanje”.

2.       Biceps:
“Kada je stimulacija bicepsa u pitanju, obično odvojim 3-4 vežbe sa ukupnih 12-15 ponavljanja. Obično ih treniram u istom danu kada i triceps, ali kako se takmičenje bliži, često ubacim i koju seriju pred kraj treninga za leđa”.

3.       Propadanja:
“Vežba koja aktivira grudi, ramena i tricepse. Zato je radim pred kraj treninga, kada su moji tricepsi već umorni od izolacionih vežbi”.

4.       Pregib EZ šipkom:
“Mišljenja sam da je ova vežba najzaslužnija za moje razvijene ruke. Skoro uvek počinjem trening ovom vežbom, a s vremena na vreme menjam širinu hvata”..................................


NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2015/01/masivne-ruke-roelly-ja-winklarr-a.html