Oktobar 05, 2024, 04:21:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.330 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Kupovina proteina  (Pročitano 14819 puta)

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2015, 04:02:15 posle podne »
cinjenica je da 1 protein je cisto bacanje para generalno suplementi...BILDERI kazu pijem to to to i to jer mu je placeno Prodavci kazu pij pij jer zaradjuju a deca kupuju ...uglavnom pitanje za SVE : odkud vi za ime boga znate da to sto pise mora da bude istina ...jel ste vrsili analizu? U VECINI slucajeva dobijes dr etker puding...koliko god bila velika kompanija ...posto ovde samo iznosim svoje misljenje nadam se da necete obrisati

Sinak, u ovu tematiku se razumes kao ja sto poznajem kineski jezik, znaci ne znas osnovne stvari..
Ljudi znaju, jer su citali, ucili, isprobali. I videli sta daje rezultate a sta ne. Njihova je dobra volja sto hoce da ti pomognu a ne da profitiraju, a ti budi pametan i slusaj, ako neces da slusas onda nauci sam ili budi glup i kupi taj sojin protein i truj se.

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2015, 04:06:25 posle podne »
Tuga

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2015, 07:26:48 posle podne »
cinjenica je da 1 protein je cisto bacanje para generalno suplementi...BILDERI kazu pijem to to to i to jer mu je placeno Prodavci kazu pij pij jer zaradjuju a deca kupuju ...uglavnom pitanje za SVE : odkud vi za ime boga znate da to sto pise mora da bude istina ...jel ste vrsili analizu? U VECINI slucajeva dobijes dr etker puding...koliko god bila velika kompanija ...posto ovde samo iznosim svoje misljenje nadam se da necete obrisati

Bojane (video sam tvoje slike na FB)

to sti TI nisi u situaciji da kupujes protene tj TVOJI roditelji,meni je licno iskreno zao.Zivimo u takvoj drzavi i jbg
ali,posto se ti u ovu tematiku razumes kao marica u onu stvar,ja bih te molio da ne lupas budalstine,a samo iz razloga sto ako ti NEMAS i NEMOZES po defaultu znaci da je sranje
Dakle
tamo na temi pises o ishrani (prilicno korketno) i to smatras da je ok JER MOZES (bar se nadam),a posto TI nemozes sebi da priustis proteine,onda su SRANJE jer svi ostali zaradjuju a ti patis
Razmisli malo da tako neko kaze za posao tvog oca da je sranje i da ustvari on prica i radi sranje,a u stvari to ne vredi nista?
Molio bih te da se suzdrizs tako blesavih komentara,a bez i jedne jedine argumetnovane cinjenice osim -ONI ZARADJUJU NA DECI/
analze su JELENKO vrsene od strane VMA,miokrobilogija,itd itd i (da ti ne ulazim u tematiku jer sam siguran da ne pzianjes ni 0.0001% iste) i onda je prilicno bezveze da ti pricas o Otker pudingu i DIJETETIKI i dodacima ishrani
Pokusaj da ovo shvatis kao DOBRONAMERAN POST jer zaista ne bih zeleo da gubim vise vreme dokazujucuo detetu da je trava zelena a nebo plavo,a neko drugi je kriv sto trava ne rate u tvom dvoristu.

nadam se da shvatas
« Poslednja izmena: Januar 17, 2015, 07:31:05 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže jelenkoppp

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #18 poslato: Januar 17, 2015, 07:49:04 posle podne »
Pedja nisam dete imam 19 i studiram ...socijalan slucaj nisam ali dzep nije dubok pa nema za proteine...trava raste u mom dvoristu ali cu je radije dati svojim kravama nego komsijinim...jedino sto me je UVREDILO je da se razumem ko marica u kriv k sto nije istina ...uglavnom ne kazem da su proteini sranje jer sam koristio whey u kesicama od 130 din kad u skoli nisam hteo da rokam pljedzu..za proteine sam rekao da se ne zna dal je to ono sto pise .rich piana je dosta pricao o tome..kontradiktorno je samo po sebi prvo pise 100% a nije ...u redu ja nisam vrsio studije ali nije niko od vas prisustvovao istim ...ako je moje misljenje nekog uvredilo necu ga iznositi po ovom pitanju

Van mreže jelenkoppp

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #19 poslato: Januar 17, 2015, 08:02:50 posle podne »
i da koliko sam obavesten posto sam procitao CEO FORUM iako to ovde niko ne misli 2003 si bio istog misljenja dok ti je Sarcev doneo whey i mislio si da ces za dan da narastes. i da je to glupost isto jer je bilo skupo..znaci za mene ima nade
« Poslednja izmena: Januar 17, 2015, 08:15:03 posle podne jelenkoppp »

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #20 poslato: Januar 17, 2015, 08:33:38 posle podne »
Ljudi,tek sam poceo da treniram u teretani i jos uvek nemam iskustva sa koriscenjem suplemenata, preciznije proteina. Svestan sam ja toga da su skuplji suplementi naravno i kvalitetniji i da je najbolje koristiti proteine sa oznakom 100% whey i da za njih ne postoji prikladna zamena. Medjutim dok sam istrazivao naleteo sam na proteine pod nazivom f2 mixed protein matrix, koji su mnogo jeftiniji od ostalih, a pise da se u dozi od 23 grama dobije 20 grama proteina. Zanima me da li se oni bas toliko razlikuju od ostalih koji su skuplji i po cemu, i da li bi mogli biti bar delimicno dobra alternativa za one koji nisu bas u situaciji da na suplemente daju neke velike pare? Unapred hvala na odgovorima ;D
100 % whey, znaci da je protein od ciste surutke, da nema mesavine nijedne. A sad koliko ima procenata proteina u tom prasku to je vec druga stvar

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #21 poslato: Januar 17, 2015, 08:38:54 posle podne »
Uvek kod nas Srba su postojale teorije zavere, nebitno da li se radi o ovoj ili nekoj drugoj temi. Stalno neko nas hoce da prevari i nesto nam napakosti. Ma daj bre, kupi protein i pij kad mozes, kad ne mozes ne moras ni da pijes, jedi mesa i cao. Ali nemoj pricati ovde o tome kako protein nije protein vec ne znam sta tamo. Zar stvarno mislis da neko je toliko dokon da mesa sve i svasta i napravi mesavinu, strukturu slicnu whey proteinu a nije whey protein vec nesto ne znam sta.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #22 poslato: Januar 17, 2015, 08:41:56 posle podne »
i da koliko sam obavesten posto sam procitao CEO FORUM iako to ovde niko ne misli 2003 si bio istog misljenja dok ti je Sarcev doneo whey i mislio si da ces za dan da narastes. i da je to glupost isto jer je bilo skupo..znaci za mene ima nade
Sam sebi si kontradiktoran
Ja nisam mislio da je whey sranje kao i ti,vec ga nisam mogao priustiti kao ni ti sada!!
Ali sam znao sta znace adekvatni dodaci ishrani i da si citao forum,kao sto nisi onda bi nasao deo gde blagosiljam dan kada sam bio u mogucnosti da od spo zora dobijem adekvatnu suplementaciju jee mi je put ka cilju uz pomoc iste,bio skracen!!
Sto se tice ispitivanja.Dakle ti decidno tvrdis da nase ministarstvo zdravlja,vma,i ostale ustanove koje izdaju ceetifaakte o svim mogucim analizama nisu merodavne i da lazu? Zaista zanimljivo!
I za tvoju informaciju,jaa sam licno prisustvovao kod tehnologije proizvodnje (ne punjenja jer veeujem da pojma nemas ni da su to dva razlicita pojma,procesa itd) sirovine od farmacetskih uslova dobijanja nekih sirovina,pa do procesa filtracije surutke i znam veoma dobro,za razliku od tebe o cemu govorim!
Bojane za mene si dete jer imam sina koji je tvoje godiste,ali ti to izgleda da zaboravljas ha?
ps
Gledanje faraha u pauzi od igrica Bojane,ne znaci da znas,razumes ...stvari!
Ponavljam
Niko nije rekao da si soc slucaj,ali da apsolutno ne razumes tematiku-tvrdim,kao to da niko nije kriv za tvoju materijalnu situaciju-jos jednom JAKO MI JE ZAO ZBOG TOGA,ali to ne znaci da su tacne gluposti koje govoris o pudingu,firmama koje se bave distribycijom sportske suplementacije utd itd

Za travu neznam da li ces dati komsiji-to je na tebi!!

Pozdravi caleta

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #23 poslato: Januar 17, 2015, 08:42:47 posle podne »
Citat
jedino sto me je UVREDILO je da se razumem ko marica u kriv k sto nije istina ...uglavnom ne kazem da su proteini sranje jer sam koristio whey u kesicama od 130 din kad u skoli nisam hteo da rokam pljedzu

brate, ubio si svoju tvrdnju prvom sledecom recenicom :)
bogat si ti covek kada imas da bacis 130 din za kesicu, zato sto se whey ne koristi u te svrhe, odnosno je bacanje para...a i kupovina kesice,opet bacanje para :P
ovo za studiranje sto si pricao nisam bas razumeo kakve veze ima sa bilo cime...


nemoj brines,ili shvatis nesto zlonamerno...covek se uci dok je ziv i umre glup
vecina na pocetku imaju iste stavove kao ti,a meni su oni drazi nego daj se pije bilo sta,daj plava srca samo da budem veci..
evo ni ja ne koristim trenutno whey, para nikad dosta ni za bitnije stvari od teretane, ali da imam novca sigurno bih svasta pazario...nigde neces na forumu videti da neko pise da su suplementi sveti prah,bas naprotiv hrana,odmor,trening su osnovni za napredak,pa tek onda dolaze suplementi(dodaci) koji znacajno mogu pomoci celu pricu..a u normalnim zemljama,cena je prava sitnica

pedja, kada trosis testataturu za ovakve rasprave,dobijem motivaciju da ti momentalno postavim 5 svojih glupih pitanja za koje se suzdrzavam da te smaram :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #24 poslato: Januar 17, 2015, 08:45:21 posle podne »
Blacky
Slobodno otvori temu ili pitaj na pm
O ovome nema smisla dalje raspravljati
Lock

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Kupovina proteina
« Odgovor #25 poslato: Januar 17, 2015, 10:42:48 posle podne »
Mislis gledanje Rich Piane? :D