Septembar 20, 2024, 01:40:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Testorage DHT-Black ?  (Pročitano 3269 puta)

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Testorage DHT-Black ?
« poslato: Januar 14, 2015, 10:06:01 pre podne »
Valjal ovo ista ? cisto onako pitam trazio sam aminorage kad naletih na ovo pa reko da pitam sta i kako ... ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testorage DHT-Black ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2015, 10:20:56 pre podne »
Valjal ovo ista ? cisto onako pitam trazio sam aminorage kad naletih na ovo pa reko da pitam sta i kako ... ?

Neverovatno koliko samo IME necega moze da pridonose da se na to gleda sa strahopostovanjem,paznjom i iluzijima o necemu
Pre svega
postavio si dodatak ishrani na temu o sterosima,sto direktno aludira na to koliko zelis da verujes da ce ovo da ti resi tvoje probleme oko misicne mase
dakle
ovo je DODATAK ISHRANI i to spada u kategoriju niti vamo niti tamo,posto mu je osnova apasrtic acid sto je ekstra,ali doze bi trebalo da budu adekvatnije,te se naravno kao sinergjski dodtak asparticu pojavljuje zink,kao stimlator testosterona itd itd itd itd
sve u svemu
ovisno od cene koliko kosta ovaj preparat ,tako ga i rangirati

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Testorage DHT-Black ?
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2015, 01:28:47 pre podne »
Valjal ovo ista ? cisto onako pitam trazio sam aminorage kad naletih na ovo pa reko da pitam sta i kako ... ?

Neverovatno koliko samo IME necega moze da pridonose da se na to gleda sa strahopostovanjem,paznjom i iluzijima o necemu
Pre svega
postavio si dodatak ishrani na temu o sterosima,sto direktno aludira na to koliko zelis da verujes da ce ovo da ti resi tvoje probleme oko misicne mase
dakle
ovo je DODATAK ISHRANI i to spada u kategoriju niti vamo niti tamo,posto mu je osnova apasrtic acid sto je ekstra,ali doze bi trebalo da budu adekvatnije,te se naravno kao sinergjski dodtak asparticu pojavljuje zink,kao stimlator testosterona itd itd itd itd
sve u svemu
ovisno od cene koliko kosta ovaj preparat ,tako ga i rangirati


Nisam znao gdje da postavim pa stavih ovdje  ..... ja sam napisao da me cisto onako interesuje sta je i valja li ono cisto informativno ... ugl hvala na odg >)