Septembar 24, 2024, 12:18:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Upala levog bicepsa  (Pročitano 5849 puta)

Van mreže Nemus207

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Upala levog bicepsa
« poslato: Januar 06, 2015, 10:22:53 posle podne »
Cao svima, nov sam ovde, pa ne znam puno i ne znam da li sam tacno pogodio temu tako da se izvinjavam unapred

Problem koji ja imam ja moj levi biceps na ruci, isprica cu sto krace mogu. Pre nekoliko dana sam imao jako jaku upalu levog bicepsa, jer sam bas radio neke dobre vezbe, sada kasnije sutradan to je toliko bolelo da nisam bukvalno mogao da savijem ruku, a da se ne pripomognem sa mojom desnom rukom da je ispravim i bilo je ono kao napumpano, kao kada bi zavrsio sa nekom vezbom, samo sto je taj izgled napumpanosti trajalo danima. Posle nekoliko dana nisam imao vise upalu, ali desilo se nesto interesantno, ja vise nisam mogao da dizem isti teg koji sam uvek dizao i pre upale, a to je 15-tak kg bucica, desna ruka bez problema moze, ali leva, ko da prvi put sam poceo da dizem teg na toj ruci i kada stisnem biceps na levoj ruci kao da radim ono ''Flexing'' fazon osecam kao da je mnogo oslabila kao da ima manje misica posle upale nego sto sam imao pre upale. Sada ako neko zna sta je to u pitanju jer ja uopste nemam nikakvu snagu da je dignem tu bucicu kao sto sam dizao pre upale, mogu ono jedva nesto i onda se moram pomoci sa desnom rukom, ja stvarno ne znam sta se desilo :(
« Poslednja izmena: Januar 06, 2015, 10:31:05 posle podne Nemus207 »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2015, 10:39:39 posle podne »
Hmm, pre ce biti da je istegnuce bicepsa, jer meni licno istegnuce i upala bicepsa, isti mi bol isti bol prouzrokuje, definitivno mislim da nije upala...

Van mreže Nemus207

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2015, 10:46:06 posle podne »
Moguce posto je mene bolelo danima izmedju lakta znaci gornji i donji deo, sredina ruke gde se savija, e tu je mene bolelo, i sada slabo mogu da stisnem misic mnogo slabije, ne mogu ni da dizem tegove sa njime, sta sada da radim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2015, 12:36:13 posle podne »
Cao svima, nov sam ovde, pa ne znam puno i ne znam da li sam tacno pogodio temu tako da se izvinjavam unapred

Problem koji ja imam ja moj levi biceps na ruci, isprica cu sto krace mogu. Pre nekoliko dana sam imao jako jaku upalu levog bicepsa, jer sam bas radio neke dobre vezbe, sada kasnije sutradan to je toliko bolelo da nisam bukvalno mogao da savijem ruku, a da se ne pripomognem sa mojom desnom rukom da je ispravim i bilo je ono kao napumpano, kao kada bi zavrsio sa nekom vezbom, samo sto je taj izgled napumpanosti trajalo danima. Posle nekoliko dana nisam imao vise upalu, ali desilo se nesto interesantno, ja vise nisam mogao da dizem isti teg koji sam uvek dizao i pre upale, a to je 15-tak kg bucica, desna ruka bez problema moze, ali leva, ko da prvi put sam poceo da dizem teg na toj ruci i kada stisnem biceps na levoj ruci kao da radim ono ''Flexing'' fazon osecam kao da je mnogo oslabila kao da ima manje misica posle upale nego sto sam imao pre upale. Sada ako neko zna sta je to u pitanju jer ja uopste nemam nikakvu snagu da je dignem tu bucicu kao sto sam dizao pre upale, mogu ono jedva nesto i onda se moram pomoci sa desnom rukom, ja stvarno ne znam sta se desilo :(

a jedno pitanje
zasto si radio nesto samo sa "levo"rukom?
pretpostavjam da si u fazonu da ti je levi bicesp manji od desnog,pa si oduclio da mu hebes nanaru i onda....a?

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2015, 03:53:19 posle podne »
verovatno si tetivu povredio,pauziraj malo...
i nemoj nikada da treniras pod bolom

Van mreže Nemus207

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2015, 04:31:05 posle podne »
Cao svima, nov sam ovde, pa ne znam puno i ne znam da li sam tacno pogodio temu tako da se izvinjavam unapred

Problem koji ja imam ja moj levi biceps na ruci, isprica cu sto krace mogu. Pre nekoliko dana sam imao jako jaku upalu levog bicepsa, jer sam bas radio neke dobre vezbe, sada kasnije sutradan to je toliko bolelo da nisam bukvalno mogao da savijem ruku, a da se ne pripomognem sa mojom desnom rukom da je ispravim i bilo je ono kao napumpano, kao kada bi zavrsio sa nekom vezbom, samo sto je taj izgled napumpanosti trajalo danima. Posle nekoliko dana nisam imao vise upalu, ali desilo se nesto interesantno, ja vise nisam mogao da dizem isti teg koji sam uvek dizao i pre upale, a to je 15-tak kg bucica, desna ruka bez problema moze, ali leva, ko da prvi put sam poceo da dizem teg na toj ruci i kada stisnem biceps na levoj ruci kao da radim ono ''Flexing'' fazon osecam kao da je mnogo oslabila kao da ima manje misica posle upale nego sto sam imao pre upale. Sada ako neko zna sta je to u pitanju jer ja uopste nemam nikakvu snagu da je dignem tu bucicu kao sto sam dizao pre upale, mogu ono jedva nesto i onda se moram pomoci sa desnom rukom, ja stvarno ne znam sta se desilo :(

a jedno pitanje
zasto si radio nesto samo sa "levo"rukom?
pretpostavjam da si u fazonu da ti je levi bicesp manji od desnog,pa si oduclio da mu hebes nanaru i onda....a?
Ma nisam Pedja, radio sam i sa desnom i leva i desna po 4 seta, 12-15 ponavljanja. Sve je bilo ok tog dana, ali kada sam ustao ujutru osetio sam jak bol kao upalu kada dobijes i nisam mogao da savijem ruku po 3 dana, 4 dan je onda vec prestao bol i mogao sam da savijem ali kada sam poceo da radim opet vezbe, ovaj put leva ruka nije mogla da digne tu bucicu koju sam dizao vec neko vreme, znaci ista kilaza sve i ja sada ne znam u cemu je problem, sam istegao misic, pa mi treba malo odmora, ili sam bas skroz povredio donju glavu bicepsa, znaci iscepao misic(mada da jesam to bi odmah bolelo u tom trenutku, a meni se bol pojavio sutradan), stvarno ne znam sta moze biti

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2015, 04:56:55 posle podne »
verovatno si tetivu povredio,pauziraj malo...
i nemoj nikada da treniras pod bolom

Ovo ti se verovatno desilo. Trudi se da sto manje opterecujes tu ruku, odmori malo sa treningom i proci ce imao sam isti problem. I zagrevanje uvek :)

Van mreže Nemus207

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2015, 05:37:30 posle podne »
verovatno si tetivu povredio,pauziraj malo...
i nemoj nikada da treniras pod bolom

Ovo ti se verovatno desilo. Trudi se da sto manje opterecujes tu ruku, odmori malo sa treningom i proci ce imao sam isti problem. I zagrevanje uvek :)
nadam se, inace ako sam pokidao tetivu onda najverovatnije cu morati ici na operaciju da vratim punu snagu u toj ruci, ali da samo se nadam da je samo malo povredjena i da se trebam odmoriti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Upala levog bicepsa
« Odgovor #8 poslato: Januar 08, 2015, 06:48:35 pre podne »
Blacky je rekao sasvim ok
nadam se iskreno da je do
pauzira nekoliko dana
par krema poput ihitol kampfora-dobro ce ti doci