Jul 06, 2024, 11:18:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Nikolay Valuev - Beast from the East  (Pročitano 8184 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Nikolay Valuev - Beast from the East
« poslato: Decembar 10, 2006, 10:18:22 posle podne »
: Николай Валуев; born August 21, 1973) is the first Russian professional heavyweight boxing champion and the current holder of the WBA title. On October 8, 2006 he again successfully defended his title, this time against Monte Barrett, winning by technical knockout in the eleventh round. His alias used to be "The Beast from the East" but he now prefers to be styled "The Russian Giant".

Valuev is the tallest and heaviest recognized champion to this day, standing at 213 cm (7 ft) tall [1] and weighing in at 145-150 kg (320-330 lb).

Boxing record
Total fights    46
Wins              45
Wins by KO   33
Losses              0
Draws              0
No contests    1

http://www.youtube.com/watch?v=8MS4EzSAGt8
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2006, 10:20:03 posle podne »
 8)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #2 poslato: Decembar 10, 2006, 10:25:46 posle podne »
Ovo se zove fotografija! :P
Kao da ga je zoljom gadjao a ne rukom! :twisted:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #3 poslato: Decembar 10, 2006, 11:40:17 posle podne »
Ruiz i Barrett su pristojne pobjede za ovog momka... ostalo tanko,ali vidjecemo ga valjda do godine sa trentno najjacima, ako pobjedi Jameela McClinea u januaru, mozda napad na trenutno no1 Wladimira Klitschka, ili nekog od prvih 5-6, moram reci prilicno tanke HW divizije poput Maskaeva, Toneya, Petera, Briggsa...
Ipak najvise bih volio da ga vidim sa Wladimirom sto zbog toga da ga zaista vidimo kakav je a jos vise zbog Klitschka, jer je to jedini borac protiv koga Wlad nebi imao prednost u visini i duzini ruku koja mu tako mnogo znaci...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #4 poslato: Decembar 11, 2006, 02:03:25 pre podne »
Mozda i nije bas a+najumesniji komentar, ali sve me neka jeza kad ga gledam!  :?

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #5 poslato: Decembar 11, 2006, 09:56:35 pre podne »
Bas me zanima kako su izgledali oni koji nisu izgubili nokautom...
Cini mi se da u drugoj rundi padaju sami od sebe,samo da ne nastave da se muce sa ovim kolosem.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #6 poslato: Decembar 11, 2006, 02:57:49 posle podne »
jbt koja zver.... :shock: 213cm cime li su ovoga hranili :evil:
Liberte toujours

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #7 poslato: Decembar 11, 2006, 03:09:11 posle podne »
malo je dlakaviji nego sto bi  trebalo...ali stvarno je ogroman
al se nekad dobro jelo

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #8 poslato: April 15, 2007, 02:27:05 pre podne »
...... i veceras je izgubio titulu.......
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #9 poslato: April 15, 2007, 02:43:02 pre podne »
...... i veceras je izgubio titulu.......

Od koga???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #10 poslato: April 15, 2007, 10:04:52 posle podne »
@sasacg

Od Ruslana Čagajeva, ko prati boks pamti ovog momka kao onog koji uspio da pobjedi i prekine dominaciju Felixa Savona...

Ćagajev je pobjedio odlukom sudija 114-114, 117-111, 115-113.... sto je u najmanju ruku sramotno da je ko mogao ovaj mec bododvati nerjeseno ili sa malom prednosti u korist Ruslana, koji je ovom pobjedom postao novi vladar teške kategorije u WBA federaciji.

Čagajev je odrzao lekciju ruskom gigantu, fenomenalnim eskivazama i strahovitim lijevim kroseima pogadjao Valueva cini se kako i kad je god htio.

Inace zanimljiv mec, sudar osim boksera iz bivseg SSSR-a koji su boksersku srecu nasli na njemackom tlu, vec i sudar dvojice najjacih njemackih promotera, tako da spektakl nije izostao.

Čagajev je odnio kuci pojas a Valuev pokazao samo jedno, sto mnogi i nisu vjerovali, da moze da izdrzi nevjerovatno snazne udarce i da ostane na nogama... u direktnom prenosu koji sam pratio Zeljko Mavrovic (sjani ex HW bokser iz Hrvatske koji je bio Evropski sampion i odboksovao 12 rundi sa Lenoxom u svom jedinom porazu) je ustvrdio da udarce koje je Valuev primio, a primio ih je puno, bi svaki od njih posalo na pod bracu Klicko, tako da se Valuevu mora skinuti kapa na to sto je izdrzao ali i ubuduce posebna paznja posvetiti Ruslanu o kojem ce se vjerujem jos cuti!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #11 poslato: April 16, 2007, 12:43:11 pre podne »
Moje je misljenje da Cagaev nece tu titulu drzati dugo. Nije me nesto preterano impresionirao ali je usao hrabro i zbog toga pobedio. Mislim da je ovo slicno situaciji kada je Rahman dobio Luisa na zaprepascenje cele bokserske javnosti jer se Luis skoro nije ni spremao i prepustio se marketingu a zanemario trening. Naravno, Lenox se posle dobro spremio, izazvao Rahmana i prosuo ga po ringu (to sam gledao). Ja tipujem da ce tako biti i u slucaju ove dvojice. Do kraja godine Valujev ce izazvati Cagaeva, dobro ce da se spremi i prosuce ga po ringu za najvise 4 runde.

To je moje misljenje i ,,tipovanje''...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #12 poslato: April 16, 2007, 01:00:05 pre podne »
To cemo morati da vidimo... Čagajev je tehnicki svjetlosne godine ispred Valueva, da HW nije tako tanka Valuev sigurno nebi dana drzao pojas bilo koje verzije... Valuev je po meni bio maksimalno spreman, neko ko je cijeli mec tucen po bradi kako ga je Ruslan tukao mora biti spreman da bi izgurao 12 rundi tako...

Dalje, Lewis je izgubio od Rahmana sa KO, jedan udarac i kraj... Lewis je na sve tri sudijske liste imao bodovnu prednost tako da ne mislim da je u pitanju nikakva nespremnost vec lucky punch Rahmana, ovdje je Ruslan tukao covjeka 12 rundi, u nijednom trenutku nije bio u podredjenom polozaju, kada god bi i Valuev zadao udarac Čagajev se vracao i napadao pokazavsi svima koliko je tehnicki superioran.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #13 poslato: April 16, 2007, 01:02:04 pre podne »
@sasacg

Od Ruslana Čagajeva, ko prati boks pamti ovog momka kao onog koji uspio da pobjedi i prekine dominaciju Felixa Savona...

Ćagajev je pobjedio odlukom sudija 114-114, 117-111, 115-113.... sto je u najmanju ruku sramotno da je ko mogao ovaj mec bododvati nerjeseno ili sa malom prednosti u korist Ruslana, koji je ovom pobjedom postao novi vladar teške kategorije u WBA federaciji.

Čagajev je odrzao lekciju ruskom gigantu, fenomenalnim eskivazama i strahovitim lijevim kroseima pogadjao Valueva cini se kako i kad je god htio.

Inace zanimljiv mec, sudar osim boksera iz bivseg SSSR-a koji su boksersku srecu nasli na njemackom tlu, vec i sudar dvojice najjacih njemackih promotera, tako da spektakl nije izostao.

Čagajev je odnio kuci pojas a Valuev pokazao samo jedno, sto mnogi i nisu vjerovali, da moze da izdrzi nevjerovatno snazne udarce i da ostane na nogama... u direktnom prenosu koji sam pratio Zeljko Mavrovic (sjani ex HW bokser iz Hrvatske koji je bio Evropski sampion i odboksovao 12 rundi sa Lenoxom u svom jedinom porazu) je ustvrdio da udarce koje je Valuev primio, a primio ih je puno, bi svaki od njih posalo na pod bracu Klicko, tako da se Valuevu mora skinuti kapa na to sto je izdrzao ali i ubuduce posebna paznja posvetiti Ruslanu o kojem ce se vjerujem jos cuti!


Hvala za vazda tacan i opsiran info :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Nikolay Valuev - Beast from the East
« Odgovor #14 poslato: April 16, 2007, 01:06:18 pre podne »
Mislim da se Luis tada opustio i da je mislio da ce bez problema doboti Hasima (kao Brazilci na SP)...
Jeste da je po sudijama Luis bio u prednosti ali.........  Verujem da si video sta mu je posle Lenox uradio....
Ubio je Boga u njemu.....
Ali mi dve stvari stvarno nisu bile jasne na mecu......... Sta je prvi sudija video kod Valujeva da bude neresen i drugo, kako je onaj Valujev onako ..hladnokrvno'' primao udarce od kojih bio 90 % boksera palo na zemlju.....
« Poslednja izmena: April 16, 2007, 01:08:33 pre podne California »
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic