Jul 04, 2024, 06:04:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS  (Pročitano 18039 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #30 poslato: Januar 05, 2006, 04:40:40 posle podne »
Citat: Steroidbeast
Pedjos, pogledaj The Cost of redemption DVD od Ronnie Coleman, kad covek radi leg press sa 2240 LBS, (malo vise od 1 tone ) 8 puta i na kraju sav zadihan kaze: THANK GOD FOR PURE NATURAL STRENGHT!!!:)) :))
...da gledao sam to....neverovatno..

Van mreže max_ns

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #31 poslato: Januar 06, 2006, 09:49:37 pre podne »
Hvala Pedja, da naravno da te razumem. Mislim da je i Banais dobro rekao, potpuno se slazem se njim. Kljucno je "min rizik od povrede". E, sad zasto sam to rekao. Slozicete se sa mnom (nadam se), da je lakse pogoditi sve misice kvadricepsa sa leg press-om nego cucnjem, a pritom smanjiti rizik od povrede. Imam sad pitanje za Pedju ili ostale koji zele da mi pomognu. Primetio sam da mi je "unutrasnja glava" (ne znam stvarno kako se na latinskom kaze taj misic) sporije napreduje nego spoljasnji. Pokusavam to da resim tako sto na platformi od presse zakrenem noge malo spolja, na cucnju takodje stopala mi stoje malo zakrenuto ovako nekako ( \ / ). Pitanje, da li dobro radim posto i nisam bas zadovoljan napretkom. Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #32 poslato: Januar 06, 2006, 10:01:48 pre podne »
Citat: max_ns
Hvala Pedja, da naravno da te razumem. Mislim da je i Banais dobro rekao, potpuno se slazem se njim. Kljucno je "min rizik od povrede". E, sad zasto sam to rekao. Slozicete se sa mnom (nadam se), da je lakse pogoditi sve misice kvadricepsa sa leg press-om nego cucnjem, a pritom smanjiti rizik od povrede. Imam sad pitanje za Pedju ili ostale koji zele da mi pomognu. Primetio sam da mi je "unutrasnja glava" (ne znam stvarno kako se na latinskom kaze taj misic) sporije napreduje nego spoljasnji. Pokusavam to da resim tako sto na platformi od presse zakrenem noge malo spolja, na cucnju takodje stopala mi stoje malo zakrenuto ovako nekako ( \ / ). Pitanje, da li dobro radim posto i nisam bas zadovoljan napretkom. Hvala
....GLE VARIJACIJE SA POLOZAJEM STOPALA SU UVEK DOBRO DOSLE TAKO DA OKO TOGA NEMOJ NI DA RAZMILJSAS....TO KAKO SI TI POSTAVIO SOTOPALA JE ODLICNO ZA RAVOJ UNUTRASNJEG DELA BUTINA.....NIJE OPROBLEM..

ALI NEMOJ DA SE OPTERECUJES SA TIM...USTVARI MENE MUCI JEDAN DRUGI PROBLEM....KAKO TI ZNAS DA TI ZAOSTAJE..NIJE MI BAS JASNO DA JE TO TAKO OCIGLEDNO?????....AJD BUDI DOBAR PA USLIKAJ NOGE IZ SVIH POLOZAJA PA PSOTAVI OVDE---SMANJI SLIKICE NA PRIHVATLJIVU VELICINU PA DA VIDIMO..OVAKO MI JE GLUPO DA PRICAM JER RAZMILJSAM DA TO NIJE BAS TAKO KAKO TI VIDIS....MALO MI JE TO........nadam se da razumes...

Van mreže max_ns

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #33 poslato: Januar 06, 2006, 10:08:49 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: max_ns
Hvala Pedja, da naravno da te razumem. Mislim da je i Banais dobro rekao, potpuno se slazem se njim. Kljucno je "min rizik od povrede". E, sad zasto sam to rekao. Slozicete se sa mnom (nadam se), da je lakse pogoditi sve misice kvadricepsa sa leg press-om nego cucnjem, a pritom smanjiti rizik od povrede. Imam sad pitanje za Pedju ili ostale koji zele da mi pomognu. Primetio sam da mi je "unutrasnja glava" (ne znam stvarno kako se na latinskom kaze taj misic) sporije napreduje nego spoljasnji. Pokusavam to da resim tako sto na platformi od presse zakrenem noge malo spolja, na cucnju takodje stopala mi stoje malo zakrenuto ovako nekako ( \ / ). Pitanje, da li dobro radim posto i nisam bas zadovoljan napretkom. Hvala
....GLE VARIJACIJE SA POLOZAJEM STOPALA SU UVEK DOBRO DOSLE TAKO DA OKO TOGA NEMOJ NI DA RAZMILJSAS....TO KAKO SI TI POSTAVIO SOTOPALA JE ODLICNO ZA RAVOJ UNUTRASNJEG DELA BUTINA.....NIJE OPROBLEM..

ALI NEMOJ DA SE OPTERECUJES SA TIM...USTVARI MENE MUCI JEDAN DRUGI PROBLEM....KAKO TI ZNAS DA TI ZAOSTAJE..NIJE MI BAS JASNO DA JE TO TAKO OCIGLEDNO?????....AJD BUDI DOBAR PA USLIKAJ NOGE IZ SVIH POLOZAJA PA PSOTAVI OVDE---SMANJI SLIKICE NA PRIHVATLJIVU VELICINU PA DA VIDIMO..OVAKO MI JE GLUPO DA PRICAM JER RAZMILJSAM DA TO NIJE BAS TAKO KAKO TI VIDIS....MALO MI JE TO........nadam se da razumes...


Ne opterecujem se Pedja..., prvom prilikom kad budem mogao uslikacu noge i postavicu slike. Hvala ti u svakom slucaju :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #34 poslato: Januar 06, 2006, 10:14:37 pre podne »
ma nema frke....nadam se da ti je jasno zbog cega ovo govrim...tesko je ovako dati bilo kakav predlog bilo kome...svi mozemo da ti damo neke osnovne smernice ali dali ce to da bude tacno..pitanje je....ali ok...

ovako je najbolje...pa neces samo od mene da dobijes savet vec od mnogih drugih i onda je lakse naci odgovro...ipak 2 oka biolje vide od jednog

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #35 poslato: Januar 06, 2006, 10:34:13 pre podne »
Citat
Primetio sam da mi je "unutrasnja glava" (ne znam stvarno kako se na latinskom kaze taj misic) sporije napreduje nego spoljasnji.


"Vastus medialis". Eto, sad znash. ;)

Citat
Pokusavam to da resim tako sto na platformi od presse zakrenem noge malo spolja, na cucnju takodje stopala mi stoje malo zakrenuto ovako nekako ( \ / ). Pitanje, da li dobro radim posto i nisam bas zadovoljan napretkom.


Zapravo, to kako ti sad radish je najbolji nachin da iskljuchish medialis iz pokreta! Time stavljash akcenat na lateralis i kao shto je Pedja rekao, unutrashnji deo butina, tj. privodioce.
Hm, ovo shto cu sad reci se bah ne uklapa u moju uobichajenu filozofiju, ali ja zaista nisam primetio da se medialis moze zestoko "pogoditi" na bilo koji drugi nachin sem - na "shut" mashini. Chak i kad pokusham da radim chuchanj sa uzim stavom i paralelno postavljenim stopalima, nije to to...
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #36 poslato: Januar 06, 2006, 12:06:11 posle podne »
Citat: Wulfgar
Citat
Primetio sam da mi je "unutrasnja glava" (ne znam stvarno kako se na latinskom kaze taj misic) sporije napreduje nego spoljasnji.


"Vastus medialis". Eto, sad znash. ;)

Citat
Pokusavam to da resim tako sto na platformi od presse zakrenem noge malo spolja, na cucnju takodje stopala mi stoje malo zakrenuto ovako nekako ( \ / ). Pitanje, da li dobro radim posto i nisam bas zadovoljan napretkom.


Zapravo, to kako ti sad radish je najbolji nachin da iskljuchish medialis iz pokreta! Time stavljash akcenat na lateralis i kao shto je Pedja rekao, unutrashnji deo butina, tj. privodioce.
Hm, ovo shto cu sad reci se bah ne uklapa u moju uobichajenu filozofiju, ali ja zaista nisam primetio da se medialis moze zestoko "pogoditi" na bilo koji drugi nachin sem - na "shut" mashini. Chak i kad pokusham da radim chuchanj sa uzim stavom i paralelno postavljenim stopalima, nije to to...
...hahahah..pa dobro ti pucas u glavu..ja mu to bas njisam hteo tako reci..ali slazem se sa tobom potpuno...ali hajde da sacekamo da covek stavi fotke pa onda vidimo sta je u pitanju

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #37 poslato: Januar 06, 2006, 03:18:35 posle podne »
Citat: pedjos
...hahahah..pa dobro ti pucas u glavu..ja mu to bas njisam hteo tako reci.. ali slazem se sa tobom potpuno... ali hajde da sacekamo da covek stavi fotke pa onda vidimo sta je u pitanju


Nije valjda da se desilo i to chudo da imamo isto mishljenje oko nechega? :) :D
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #38 poslato: Januar 06, 2006, 03:22:20 posle podne »
Citat: Wulfgar
Citat: pedjos
...hahahah..pa dobro ti pucas u glavu..ja mu to bas njisam hteo tako reci.. ali slazem se sa tobom potpuno... ali hajde da sacekamo da covek stavi fotke pa onda vidimo sta je u pitanju


Nije valjda da se desilo i to chudo da imamo isto mishljenje oko nechega? :) :D
...zasto da ne???...ja uvek cenim i postujem kada neko iznese misljenje koje pomaze svima nama na forumu.... :wink:  :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #39 poslato: Januar 18, 2006, 12:18:25 posle podne »
ajd malo cika ronni...yuuhhuuuuuu...sine preko jedne tone... 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #40 poslato: Januar 18, 2006, 12:19:03 posle podne »
8)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #41 poslato: Januar 18, 2006, 12:22:56 posle podne »
light weight babeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #42 poslato: Januar 18, 2006, 02:04:11 posle podne »
ovo je fenomenalno