Septembar 17, 2024, 04:32:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Savjet  (Pročitano 5775 puta)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Savjet
« Odgovor #15 poslato: Decembar 26, 2014, 07:34:14 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html
ту ћеш наћ' за исхрану и више него што ти треба

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,2.0.html
Ође ћеш наћ о тренингу исто тако.


Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Savjet
« Odgovor #16 poslato: Decembar 26, 2014, 11:36:16 posle podne »
Druze kreni da citas temeljno o ishrani treningu i suplementaciji pa onda mozes da korigujes tvoj jelovnik koji je  los a da ne govorim o suplementima tipa konoplje i slicno...cisto bacanje para ! pitaj tog idiota sto ti je prodao taj magicni napitak  ovo sto ti je peki rekao... sama struka po radnjama ali sta da se radi kada smo mi sami krivi niko nas ne tera na to jbg.Spomenuo si da si imao problem sa praskastim preparatima?Dobro je sto imas volju da ucis a ovde si na pravom mestu .koristi pretragu za sve sto te interesuje jer neces bas uvek dobiti sve servirano u par postova.Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savjet
« Odgovor #17 poslato: Decembar 27, 2014, 11:21:10 pre podne »
Citao sam o ovom konoplju i svugdje je hvaljen,al dobro mozda i nije dobar ne znam vi bolje znate.
Al ja ne planiram da idem na takmicenja i to,planiram da vodim zdrav zivot uz treniranje misica ako shvatate?

da naravno i to je OK i tako i treba i sto se tice mene imas punu podrsku
samo ,ipak bi trebalo da malo procitas po nesto i ovde na forumu

mos mi dat par linkova,al nemoj nesto za suplemente vec ostale stvari ?

zasto bih ti ja dvao bilo sta u vezi suplemenata?
ili smatras da znas dovoljno o toj materiji pa da te ne smaramo sa tim?

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 195
Odg: Savjet
« Odgovor #18 poslato: Decembar 27, 2014, 11:27:46 pre podne »
Citao sam o ovom konoplju i svugdje je hvaljen,al dobro mozda i nije dobar ne znam vi bolje znate.
Al ja ne planiram da idem na takmicenja i to,planiram da vodim zdrav zivot uz treniranje misica ako shvatate?

da naravno i to je OK i tako i treba i sto se tice mene imas punu podrsku
samo ,ipak bi trebalo da malo procitas po nesto i ovde na forumu

mos mi dat par linkova,al nemoj nesto za suplemente vec ostale stvari ?

zasto bih ti ja dvao bilo sta u vezi suplemenata?
ili smatras da znas dovoljno o toj materiji pa da te ne smaramo sa tim?

smatram da vi koji se bavite time koristite dosta tih preparata i smatrate ih ono pod svoju svakodnevnicu,zato kazem da mi ne stavljate linkove toga dje su suplementi jer ne planiram da ih uzimam

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savjet
« Odgovor #19 poslato: Decembar 27, 2014, 11:41:35 pre podne »
Citat
smatram da vi koji se bavite time koristite dosta tih preparata i smatrate ih ono pod svoju svakodnevnicu,zato kazem da mi ne stavljate linkove toga dje su suplementi jer ne planiram da ih uzimam

vidi
pre svega bi trebalo da imas malo bolji odnos prema osobama koje zele da ti pomognu,prema starijima od sebe koji roditelji mogu da ti budu itd itd i,ali ne bih da ulazim u tvoje vaspiatnje.

drugo
JA sve i da hocu da ti prodam nesto,to nije moguce posto ti NE ZIVIS U SRBIJI,a mi nemamo mogucnost slanja van srbije,a ono sto je najbitnije u svemu,je to da moj nacin poslovanja se sigurno ne zasniva i hvala dragom Bogu sto ne ovisim od pojedinaca kao sto si ti ili slicni tebi koji su SIGURNI sta znaju i STA HOCE vec uglavnom ljudi od nas traze SAVETE,kao i sto ovde pokusavamo tebi.

trece
ako vec smatras za necijom svakodnevnicom nesto sto je lose (supelemtacija) iz kog razloa si kupio to smece koje pijes?

cetvrto
kaljestro ti je samo 3 ili 4 posta iznad dao linkove na sta i kako treba da obratis paznju
Dakle...zaista ne mogu da razumem sta u stvari zelis na kraju od nas?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Savjet
« Odgovor #20 poslato: Decembar 27, 2014, 01:15:31 posle podne »
E ovako,ja necu ulaziti u pricu oko treninga,ishrane i suplementacije vezane za ovog momka,ali ipak moram malo da se osvrnem na ove komentare o biljnim proteinima,pa makar bio i kritikovan.Naime,moj dnevni proteinski unos je bas,bas veliki,kroz ishranu unosim ogromne kolicine proteina iz mesa i jednostavno,kad ne pojedem dovoljno mesa u toku dana,izgledam kao najtezi slucaj iz Laze Lazarevica.Od suplementacije uvijek koristim protein i gotovo da nema vrste proteina na nasem trzistu koji nijesam probao...Jednom sam dobio predlog od prijtelja koji je trenirao sa mnom da uzmemo neke biljne proteine,jer ih je on od naseg prodavca suplemenata dobio po promotivnoj cijeni.U pocetku sam bio strasno skeptican i nijesam vjerovao da od njih moze biti ista korisno,ali opet sam se odlucio da probam.Za divno cudo ja sam sa njima imao fine rezultate i pokazali su mi se odlicno.Cak su mi se pokazali bolje od pojedinih vrsta dobro reklamiranih proteinskih praskova...Da ne bi bilo zabune,ponovicu jos jednom,moj proteinski unos iz ishrane je ogroman tako da igra presudnu ulogu uz suplemenatciju proteinom,ali definitivno mi se biljni proteinski dodaci nista gore nijesu pokazali nego ovi standardni.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savjet
« Odgovor #21 poslato: Decembar 27, 2014, 01:27:12 posle podne »
A kakve rezultate tacno?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Savjet
« Odgovor #22 poslato: Decembar 27, 2014, 01:44:58 posle podne »
Misicni rast,sasvim solidan oporavak.Ja licno pijem protein minimum dva puta dnevno i doze su mi vece nego standardne.

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 195
Odg: Savjet
« Odgovor #23 poslato: Decembar 27, 2014, 02:38:41 posle podne »
Citat
smatram da vi koji se bavite time koristite dosta tih preparata i smatrate ih ono pod svoju svakodnevnicu,zato kazem da mi ne stavljate linkove toga dje su suplementi jer ne planiram da ih uzimam

vidi
pre svega bi trebalo da imas malo bolji odnos prema osobama koje zele da ti pomognu,prema starijima od sebe koji roditelji mogu da ti budu itd itd i,ali ne bih da ulazim u tvoje vaspiatnje.

drugo
JA sve i da hocu da ti prodam nesto,to nije moguce posto ti NE ZIVIS U SRBIJI,a mi nemamo mogucnost slanja van srbije,a ono sto je najbitnije u svemu,je to da moj nacin poslovanja se sigurno ne zasniva i hvala dragom Bogu sto ne ovisim od pojedinaca kao sto si ti ili slicni tebi koji su SIGURNI sta znaju i STA HOCE vec uglavnom ljudi od nas traze SAVETE,kao i sto ovde pokusavamo tebi.

trece
ako vec smatras za necijom svakodnevnicom nesto sto je lose (supelemtacija) iz kog razloa si kupio to smece koje pijes?

cetvrto
kaljestro ti je samo 3 ili 4 posta iznad dao linkove na sta i kako treba da obratis paznju
Dakle...zaista ne mogu da razumem sta u stvari zelis na kraju od nas?

uopste ne vidim gdje sam ja to bio "nepristojan" prema tebi ili bilo kome od vas,samo kazem da necu da uzimam suplemente a ovk sto koristim nije prasak vec oljusteno sjeme konoplja.
Ukoliko smatras da sam ja tebe negdje uvrijedio kao stariju osobu izvini al ja to ne vidim.

Zahvalan sam svima na savjetima al ne zelim prasak da uzimam bar do kraja puberteta,koristio sam belevit w amino i imao sam poteskoca sa stolicom i to je razlog zbog koga necu prasak.