Septembar 21, 2024, 10:01:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Help me for God's sake!  (Pročitano 1759 puta)

Van mreže Hegel

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Help me for God's sake!
« poslato: Decembar 25, 2014, 02:10:48 posle podne »
Pozdrav,moj trening ide ovako:
PON:grudi/triceps
UTO:kardio
SRE:noge
CET:ledja
PET:(svakog drugog petka radim biceps,triceps,ramena)takodje posle svakog treninga radim trbusnjake.
Eh sad,komplikovai deo(barem za mene)
1 nedelje radim sve sa tegovima(bench press,itd)
2 nedelje sve radim sa sopstvenom tezinom(zgibovi,sklekovi)
I to se samo rotira.
Sad kad sam docarao kako ja to sve radim,problem je kod ledja,kada radim zgibove gotovo da ledja ne rade(prvo otkaze biceps i to je to,to je,naravno kod nedelje kada radim body wheight je li)
Malo o meni:Imam 17 godina tako da jos uvek rastem,i pitam se da li i koje vezbe uticu na rast(mnogo volim kosarku!).Visok sam oko 181cm i odraz mi je oko 77-78 cm.Kako da lepo izolujem ledja i kako da jos povecam odraz? Kilaza 77 kg.
Nadam se da nije off topic :(
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2014, 02:14:34 posle podne Hegel »

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Help me for God's sake!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2014, 02:36:24 posle podne »
Nisam neki strucnjak ali evo ti par saveta . Spajati grudi i triceps u isti trening nije bas najbolje , jer dok radis grudi ( recimo benc) tu pogadjas i triceps i samim tim ces imati manje snage kad ti dodje na red da njega radis . Vecina ljudi zato spaja grudi/biceps . A to sto kazes kazes da ti otkaze biceps , to je verovatno zato sto imas slabu podlakticu . Ramena radis 2x mesecno ? o.O Sto se tice odraza , imas ovde na forumu dosta o tome , potrazi . I koji je tvoj kranji cilj ? Poz

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Help me for God's sake!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 25, 2014, 02:48:32 posle podne »
To za grudi triceps nema veze. Ako ti odgovara tako radi, samo sto treba pirlagoditi rad na tricepsu, jer je vec istrosen kroz potiske. Zavisi naravno od cilja, ali nema potrebe bezati toliko od toga.

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Help me for God's sake!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 25, 2014, 03:39:59 posle podne »
Tosto ti prvo otkaze biceps jezato sto dozvolis da ti se telo savije unapred dok se vuces u zgib i pustis ramena da ti pobegnu do usiju. Kad se uhvati za sipku povuci ramena na dole,isprsi se koliko mozes i zalepi lopatice ionda radi u tom polozaju. Ako ne mozes jos uvek pravilno da radis zgibove, trudi se da na lat asini radissto pravilinije, ojacases. Evo tipogledaj
https://www.youtube.com/watch?v=hJ1bf14oNA4

Van mreže Hegel

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Help me for God's sake!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2014, 08:44:02 posle podne »
Niste me skapirali,grudi triceps,posle bench press ja ne izolujem triceps,vec se on sam radi uz grudi.Imam ja dosta jake ruke i bas sam danas probao tehnika je problem(bila),ramena ja radim takodje radim varijacijama raznih sklekova.(1 nedeljno)i za kraj,da li je pametno raditi jedne nedelje bodywheight a druge samo tegovi?