Septembar 19, 2024, 10:10:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktor, da ili ne?  (Pročitano 2953 puta)

Van mreže ubermenschen

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
NO reaktor, da ili ne?
« poslato: Decembar 24, 2014, 06:50:45 posle podne »
Ovaj, treniram par mjeseci, i sta znam, ide fino, samo imam par problemcica. Tipa, losa cirkulacija. Ne samo tokom vrem ena kada ne treniram, nego cak i za vrijeme treninga (ono, tek u yadnje 20 min treninga, osjetim vecu cirklaciju i prokrvljenost, a tada sam vec na izmaku snage za ozbiljno treniranje,kao i to da sam pola sata posle treninga splasnutih  misica, kao da nisam ni trenirao). Takodje, nekad u toku treninga, kao da imam manjak kiseonika, jer treba izmedju ponavljanja da odmorim par sekundi, i da udahnem duboko 2-3 puta da bih mogao da nastavim sa iducim ponavljanjem.

I tako, pretrayujuci internet, i suplemente za treniranje, cini mi se da su ovi NO reaktori stvar koja meni treba. E sad, u opisu ovih proizvoda , sve zvuci sjajno, povecan nivo energije, izdrzljivosti , cirkulacije, aerobnih mogucnosti... Ali, citajuci komentare korisnika, mali je broj onih koji su zadovoljni ovim proizvodima, i kod kojih su dali neki efekat.

Zato sam htio da pitam za misljenje, obzirom da ovi preparati nisu bas jeftini, tako da bih moj i onako ogranicen budzet mogao bolje iskoristiti.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktor, da ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2014, 06:18:09 pre podne »
ja bih rekao da ti treba da treniras jedno 2-3 meseca U KONTINUTITETU da bi stekao fizicku kodniciju,jer je OCIGLEDAN nedostatak iste

Van mreže ubermenschen

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: NO reaktor, da ili ne?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2014, 07:19:31 posle podne »
pa vrlo vjerovatno da je kondicija problem, obzirom da treniram taman tih 2 mjeseca , a i tek sam od skora pronasao trening i tezine koje mi odgovaraju. No, pod uticajem kolega iz teretane, pomislio sam da je vec vrijeme da jos malo pojacam suplementaciju. Za sad cu nastaviti ovako, pa cu videti za mjesec dva oce li biti sta bolje :)

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: NO reaktor, da ili ne?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2014, 10:54:34 posle podne »
Napisi druze ishranu, da vidimo kako jedes, od hrane ces dobiti snagu, ne od sarenih no reaktora i drugih cuda?
Prvo napisi kako se hranis, to cemo korigovati ako treba, pa tek posle osnovna suplementacija (whey protein, multivitamin, kreatin monohidrat, bcaa, glutamin) pa tek onda no reaktori...

Van mreže ubermenschen

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: NO reaktor, da ili ne?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 27, 2014, 01:58:10 pre podne »
pa dobro, iscitao sam dosta postova na ovom forumu, i znam da mi je ishrana daleko od idealne. Mada, i ne bavim se ovim sportom toliko ekstremno da bih morao da ispratim svaki aspekat do kraja.

ono sto mogu da naglasim je da unesem dnevnu potebu za proteinima, u toku 3-4 obroka,(do 2g po kg mase ) iz jaja, mesa i sira, kao i masti, iz orasastih plodova, ribljeg i maslnovog ulja. ono sa cim imam problem su uh. jedini period dana kada sam kuci je za vrijeme rucka, tada obicno unesem uh iz krompira, pirinca ili paste. obzirom da sam izbacio iz ishrane hljeb, sve vrste grickalica i slatkisa, kao i sveo na minimum ovsene pahuljice (zbog preosjetljivosti na gluten), practicno obrok za rucak mi je jedini izvor uh. naravno , uz svaki obrok dodam sto vece kolicine povrca , a i pojedem par komada vocki dnevno. od suplementacije koristim samo whey i dekstrozu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktor, da ili ne?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 27, 2014, 11:05:58 pre podne »
pa dobro, iscitao sam dosta postova na ovom forumu, i znam da mi je ishrana daleko od idealne. Mada, i ne bavim se ovim sportom toliko ekstremno da bih morao da ispratim svaki aspekat do kraja.

ono sto mogu da naglasim je da unesem dnevnu potebu za proteinima, u toku 3-4 obroka,(do 2g po kg mase ) iz jaja, mesa i sira, kao i masti, iz orasastih plodova, ribljeg i maslnovog ulja. ono sa cim imam problem su uh. jedini period dana kada sam kuci je za vrijeme rucka, tada obicno unesem uh iz krompira, pirinca ili paste. obzirom da sam izbacio iz ishrane hljeb, sve vrste grickalica i slatkisa, kao i sveo na minimum ovsene pahuljice (zbog preosjetljivosti na gluten), practicno obrok za rucak mi je jedini izvor uh. naravno , uz svaki obrok dodam sto vece kolicine povrca , a i pojedem par komada vocki dnevno. od suplementacije koristim samo whey i dekstrozu.


i to je ok za pocetak