Septembar 29, 2024, 02:22:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: ROTACIJA PROTEINA ZA IZAZIVANJE SUPERRASTA  (Pročitano 1324 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ROTACIJA PROTEINA ZA IZAZIVANJE SUPERRASTA
« poslato: Decembar 18, 2014, 05:58:53 posle podne »


 Jedan tekst koji potvrdjujem SVIMA,i svi oni koji me znaju secaju se kako sam odavno pricao o ROTACIJI PROTEINA i sa mojim eksperimentima na to.Evo i tekst o tome i preporuka za svakog ko zeli da NAPREDUJE!

„Bar dva grama proteina po kilogramu težine svakog dana“ smatra se zlatnim pravilom bodibildinga, kada je mišićni rast u pitanju. U poslednje vreme, mnogi vežbači govore kako oni idu i više od ove doze, a neki čak i do tri puta više.

Stoga, možemo se zapitati, da li veći unos proteina (veći od 2g po kg) znači i veći mišićni rast?

Da, i ne.

Konzumacija proteina na dnevnom nivou je veoma važna ne samo sa aspekta mišićnog rasta, pa ukoliko obezbedite sebi unos od oko 2g po kilogramu težine, otprilike ste namirili potrebe tela, bez bojazni da ćete upasti u deficit. Ipak, uvećati unos proteina više od 2g/kg  možda ne bi bilo tako mudro. Možda bi bilo bolje rotirati proteine na dnevnom nivou.
Ova strategija je dobar način da stimulišete i mišićni rast i da umanjite razgradnju postojećeg tkiva.
Osnovni  principi:...

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2014/12/rotacija-proteina-za-izazivanje.html