Oktobar 06, 2024, 06:27:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: 16 godina - mrsavljenje  (Pročitano 6087 puta)

Van mreže goldenparrot

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 16 godina - mrsavljenje
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2014, 08:53:00 pre podne »
Danas sam se izmerio i imam 68 kilograma. S obzirom da sam tezio 77 kilograma, znaci da sam izgubio 9 kg. Za oko 8,5 nedelja od kako sam poceo. Ne znam da li sam na zdrav nacin mrsavio, ali mi je opet nesto cudno...
Celu dijetu sam mogao da podelim u 3 faze, da jedem; Manje, Srednje, Normalno, prvih mesec dana sam jeo manje, prve dve nedelje novembra srednje i poslednje dve nedelje normalno.
Kad kazem normalno, to jos nije onoliko koliko sam nekada jeo, ali nisam ni u kalorijskom deficitu (ili bar ja tako mislim).
Znaci, nisam nista jeo izmedju 3 obroka, obroke sam delio po 5 sati, znaci npr dorucak u 9 rucak u 14h vecera u 19.
Za dorucak sam poslednje dve nedelje jeo ovsene pahuljice sa medom/bananama, itd. Za rucak sta mi spreme a za veceru 1/2 sendvica.

Da predjem na stvar, imam osecaj da mi se desila najgora vrsta "koincidencije" ikada, da kada sam poceo da mrsavim da sam pride i zaradio neku bolestinu ciji je simptom mrsavljenje pa da sam mrsavio jos vise. Zasto ovo mislim, sem 3 normalna obroka bez uzina izmedju, mlecni proizvodi svedeni na minimum, slatko sam jeo mozda 2 puta nedeljno, ali se nisam prejedao, vec ako ima cokolade, uzmem pola stangle, ako ima kolaca, uzmem jedan kolac, itd.
Znaci, nisam se trudio da mrsavim, a opet sam mrsavio.
Mozda panicim ni zbog cega, mozda na pogresnom forumu pitam za ovo.
U svakom slucaju, da pitam da li bi mi skodilo da probam da 1-2 nedelje jedem kao sto sam nekad jeo, i ako se ugojim 1-2 kile, lako cu ih skinuti, a ako nastavim da mrsavim, pravac kod doktora.
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2014, 09:01:43 pre podne goldenparrot »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 16 godina - mrsavljenje
« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2014, 10:06:49 pre podne »
Nisi obolio ni od kakvog sindrima niti bolesti
jednostavno si okrenuo metabolizam sa tim sto si
A --mnogo smeca jeo ..pa onda
B-- to smece sveo na minimum
C-pa onda ga malo vise pojacao
D- pa verovatno negde izmedju si smanjivao i povecavao t

desilo se to da ti telo nemoze da uhvati korak sa tobom i sa tim sta radis i to je odlicno,tj znaci da fanasticno reagujes na takve stvari i ni o kakvoj bolesti nije rec,osim totalnog zbunjivanja metoabolzima

ALI.....
ono sto je je VAZNO,je to da postoji MOGUCi potencijalni prolbem da ce metabolizam u nekoj tacci da te "uhvati" u tome sta radis,a iskreno mislim da sei veoma blizu toga,i da onda a ukoliko zlis bilo kakav daljnji napredak po pitanju ili skidanja ili dobijanja cistih misica (dajem primer) morati ces DEBELOOOOO da se oznojis da onda ti UHVATIS njega i das mu ono sto on ili ne ockuje ili ono sto trazi..

Van mreže goldenparrot

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 16 godina - mrsavljenje
« Odgovor #17 poslato: Novembar 27, 2014, 10:32:32 pre podne »
Malo sam sturo napisao gore post.
Ali htedoh reci da sam se u poslednje 2 ipo nedelje "opustio", znaci nisam bio bas toliko striktan oko hrane.
Npr, ceo oktobar i pocetak novembra nisam jeo slatko uopste, coca-colu nisam uopste pio od 4. okt-a, a ranije bih je pio uz svaku uzinu u skoli.
U svakom slucaju, u pravu si za post, jedino me je zbunilo sto sam nastavio da gubim kilograme iako se ne trudim da ih izgubim.
Ne mogu biti ne zdraviji nego sto sam bio pre nego sto sam poceo da mrsavim, u to sam bar siguran...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 16 godina - mrsavljenje
« Odgovor #18 poslato: Novembar 27, 2014, 11:00:16 pre podne »
evo npr,ovde lezi jedan og glavnih odg na tvoje postavljeno pitanje

Citat
coca-colu nisam uopste pio od 4. okt-a, a ranije bih je pio uz svaku uzinu u skoli.

Citat
Npr, ceo oktobar i pocetak novembra nisam jeo slatko uopste

to je pohvalno


Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: 16 godina - mrsavljenje
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2014, 06:46:17 posle podne »
Citam sad ovu temu, a vidim sramota te da trcis napolju? Evo ti savet, skini na kompu preko torrenta Insanity Cardio (imas i raspored treninga)
Gledas kako oni rade radis i ti, uz to jedi zdravo i nema brige