Septembar 20, 2024, 05:34:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zamjena za obrok  (Pročitano 2026 puta)

Van mreže bridzis

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Zamjena za obrok
« poslato: Novembar 25, 2014, 11:21:56 pre podne »
Pozz
Zanima me vaše mišljenje sto bi bilo prigodnije kao zamjena za obrok.

1.Whey koncentrat
ili
2.Mješavina kazeina i wheya (80% kasein,20%whey)

Uz to riža ili krumpir...

Zanima me još kakva su vaša iskustva s kazeinom,kakav je njegov okus i tekstura u sejku,tj otapa li se do kraja ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zamjena za obrok
« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2014, 11:41:22 pre podne »
Kazein ukoliko je MICELAR onda treba da je gust,da ne peni,da je veoma ugodan za konzumacij,da nema nadimanja,gasova
Ukoliko je zagadjen sa kazeinat solima ili ukoliko je sam kalcijum kazinet,moguce su sve stvari od gore ali u bornutom smeru i pravcu.

Zamena za obrok moze da bude
whey + kazein -ali uz obavezan dodatak ZDRAVIH MASTI i nikako vise od JEDNA DOPUNA adekvatnoj ishrani,a olsnjati se na ovu ili bilo koju drugu slicnu opciju kao glavni deo prehrane-nema smissla

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Zamjena za obrok
« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2014, 01:02:22 posle podne »
Gospodine Petrovicu kad moram tako da se izrazim "svaka Vam dala".

Da se vratimo na ti. Mnogo godina pratim sve ovo i divim se i tvom strpljenju i dobrim savetima koji mogu samo da pomognu ljudima i sto je vrlo bitno omladini. Ono sto je Dragan Stojkovic "Piksi" u fudbalu to si ti na ovom polju a mi imamo tu cast da razgovaramo s tobom i dobijamo tvoje savete. Ili mozda bolje Dejan Savicevic zbog nadimka "Genije".

Ovo mislim zaista i napisao sam od srca, nemam potrebu da se dodvoravam jer nisam potpisan imenom niti sam neki znacajniji clan koji cesce komentarise i slicno, registrovao sam se pre svega da pitam ima li galenike u Novom Sadu :D.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zamjena za obrok
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2014, 01:17:21 posle podne »
Gospodine Petrovicu kad moram tako da se izrazim "svaka Vam dala".

Da se vratimo na ti. Mnogo godina pratim sve ovo i divim se i tvom strpljenju i dobrim savetima koji mogu samo da pomognu ljudima i sto je vrlo bitno omladini. Ono sto je Dragan Stojkovic "Piksi" u fudbalu to si ti na ovom polju a mi imamo tu cast da razgovaramo s tobom i dobijamo tvoje savete. Ili mozda bolje Dejan Savicevic zbog nadimka "Genije".

Ovo mislim zaista i napisao sam od srca, nemam potrebu da se dodvoravam jer nisam potpisan imenom niti sam neki znacajniji clan koji cesce komentarise i slicno, registrovao sam se pre svega da pitam ima li galenike u Novom Sadu :D.

Hvala na lepim recima
a da li ima ili nema galenike u NS-ne bih znao da kazem.zaista
mislim da je najlakse da odes u prvu apoteku i pitas.

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Zamjena za obrok
« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2014, 01:42:37 posle podne »
Nazalost uverio sam se da nema. Mislim da nema ni jedne da nisam obisao :D
Nema za sad nista, ranije je moglo bez recepta lagano, valjda ce biti ponovo.