Septembar 27, 2024, 12:07:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: ma jok..oni to ne rade...  (Pročitano 6900 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #30 poslato: Decembar 12, 2006, 04:45:11 posle podne »
ali vise nije zabranjen...hocu da kazem da vlada velika zabluda oko (zlo)upotrebe razlicitih "pomagala" radi postizanja boljih rezultata u sportu,tj. ljudi misle da je npr. creatin nesto najjace sto sportisti koriste u cilju poboljsanja performansi,a svi se prave ludi ili gluvi na cinjenicu da ne postoji prof. sport u kojem se ne koriste bilo AAS,bilo efedrin i druga stimulativna sredstva!!!
..

MA OK..SAMO SAM TI HTEO NAVESTI STA SE DOGADJA U PROF SPORTU.....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #31 poslato: Decembar 12, 2006, 05:12:25 posle podne »
Ja znam za jednog naseg fudbalera i to je info od njegovih drugara, a momci nemaju veze sa bilo kojim sportom...kazu da  je na :D :D :D 12 Efedrina :D :D :D??? Inace je jedan od nasih najboljih...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #32 poslato: Decembar 12, 2006, 05:52:25 posle podne »
12x50mg? 600mg dnevno? Pa poslije kad treniraju satima na 35-40 stepeni sa 2-3 duxerice da bi "izgubili mast" odapnu kriv im je efedrin? Zanimljivo, vrlo.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #33 poslato: Decembar 12, 2006, 06:39:59 posle podne »
Brate, ako su lagali mene i ja lazem tebe....ali sto bi bas dvanaest rekli?!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #34 poslato: Decembar 12, 2006, 07:02:44 posle podne »
Nisam ni mislio da lazes, samo sam prokomentarisao jer je tako jedan poznati americki bejzbol igrac odapeo na treningu, pa iako nikad nisu direktno ustanovili da je to bilo od efedrina vec najvjerovatnije zbog srcanih problema koje je imao mimo toga, a kao sto rekoh koristio je ogromnu dozu efedrina u nevjerovatno stresnim uslovima, sa sve gomilom robe na sebi i kazem opet vjerovatno srcanim problemima od ranije taj slucaj smrti je pokrenuo u SAD-u dzevu protiv efedrina i doveo do toga da ga zabrane...

Tako ako se nekom nesto desi od 10-15 puta vece doze od potrebne, kriv ce biti efedrin a ne mozak koji ga je tako naucio da radi...

A potpuno ti vjerujem da ima neko ko unosi 12 tabsa efedrina, samo ne znam kako izgleda ta utakmica koju odigra, posto je meni prije 10 godina efedrin smetao ako ga uzmem prije utakmice, a uzimao sam ne vise od 50mg...

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #35 poslato: Decembar 12, 2006, 07:21:19 posle podne »
Ma znam da nisi mislio da lazem, nego se to tako kaze...valjda  :?...Ako su lagali mene, lazem i ja tebe!  :D

Pa, pice se jako dugo valjda, pa izgube meru...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #36 poslato: Decembar 12, 2006, 07:49:23 posle podne »
Evo sad nasao....Steve Bechler... on je bio povod da se banuje effedrin...mada prije ce biti da je nekome zasmetalo sto kompanije uzimaju dobre pare od preparata koji su ga sadrzavali jer se cini da su bili korisni sto se ne moze reci za vecinu preparata koji se prodaju...
Nego odoh u off... E to ti je kad se dopisujem sa tobom, prijenule mi ove tvoje navike! :)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #37 poslato: Decembar 12, 2006, 07:56:10 posle podne »
Ma morali su da nadju povod, pa sada prave i prodaju preparate koji ne rade!

 :D Nije to off, malo smo produbili temu! :D