Septembar 19, 2024, 07:18:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Savet ?  (Pročitano 2600 puta)

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Savet ?
« poslato: Novembar 12, 2014, 06:16:55 posle podne »
Po ovom principu radim dosta dugo , naravno uvek menjam vezbe :
Ponedeljak : Ledja-triceps  ( 3-4 serije sirokih zgibova i potom radim na masina , dok druge sedmice opet pocnem na vratilu 3-4 serije pa radim sa bucicama i sipkom ) . Znaci konstatno menjam masine i sipku/bucice . Sto se tice tricepsa uvek pocnem sa nekim potiskom ma da nikad ne radim vise od 3 vezbe .
Utorak : Grudi - biceps ( Grudi sam uhvatio neki sistem da ih radim , gornje - srednje - donje ) . Nikad ne radim kosi i ravni benc u istom treningu , vec jedan potisak bucicama a drugi benc . Koji potisak odradim takvo i razvlacenje radim .  Biceps krenem ili skotovom klupom ili stojecim pregibom , posle bucice i nekad sajle nekad ne .
Sreda : Kardio svake druge sedmice
Cetvrtak : Ramena , trbusnjake ( Ramena radim po principu 4-5 vezbi , u poslednje vreme malo vise potenciram srednje rame zato na njega odvojim 2 vezbe dok prednje i zadnje po jednu ) . Trubsnjake odradim 20-25 minuta intezivno i to je to .
Petak : Noge ( Uvek pocnem sa cucnjevima , njih radim 4-5 treninga pa ih jednom preskocim , pa posle njih ili leg presu ili iskorake i posle prednju ekstenziju i neku vezbu za listove )
Subota , nedelja : Odmor

Znam da je trening samo 20%-ak posto uspeha ali me zanima da li ovo sto radim izgleda korektno . Uzeo  sam suplementaciju i da li bi pogodno da svake sedmice za po jednu misicnu grupu radim superserije ? Hvala

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Savet ?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2014, 04:02:15 posle podne »
Ovo izgleda skroz korektno.
Ta ideja da radis supersetove svek sedmice za drugu misicnu skupinu je ok i probaj tako raditi.

I kakva je to glupost da je trening 20% uspjeha u necemu. Ako mislis da je tako nemoj raditi nikave setove, samanji intenzitet treninga za 80%, uzmi suplementa za 80% vise pa da vidimo sta je cega koliko %.

Treba da muda da otegnes na treningu, pokrijes to odgovarajucom suplementacijuom i prehranom i onda je to 100% ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet ?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2014, 04:17:08 posle podne »
Citat
I kakva je to glupost da je trening 20% uspjeha u necemu.

nije glupost vec cinjenica
trenig jeste 20 % celokpunog mozaika JEDNE price
a druga je stvar sto treba dati 100% od sebe na svakom treningu  ;)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Savet ?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2014, 04:20:28 posle podne »
Citat
I kakva je to glupost da je trening 20% uspjeha u necemu.

nije glupost vec cinjenica
trenig jeste 20 % celokpunog mozaika JEDNE price
a druga je stvar sto treba dati 100% od sebe na svakom treningu  ;)

O tome i ja pricam. Jer vecina radi taj trening sa nekih svojih 30ak% pokrivajci to cinjenicom da je trening samo 20% svega.
I misli da ce mu dobar PWM odraditi cjeli poso.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet ?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2014, 04:22:28 posle podne »
to je vec druga prica,ako smatra

-da ima para -sto znaci da ce da uspe
-ako ima para,ima i dobru sup/hrana podrsku ,sto znaci da ce da uspe
naravno da je to glupost

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Savet ?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2014, 08:33:49 posle podne »
Pa ako neko radi sa 30 % inteziteta onda njemu dodje trening kao 5% cele price , a kad ga radis sa 95% tj maksimalnim intezitetom e to je 20% celekupnog napretka , tako ja bar gledam . Mislio sam da napravim naredne sedmice pauzu , 7 dana , posto evo vec 3 meseca nisam pravio niti jednu vecu pauzu , pa me zanima da li valja posto mi je ovo prva sedmica u kojoj uzimam suplementaciju ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet ?
« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2014, 05:29:16 pre podne »
Pa ako neko radi sa 30 % inteziteta onda njemu dodje trening kao 5% cele price , a kad ga radis sa 95% tj maksimalnim intezitetom e to je 20% celekupnog napretka , tako ja bar gledam . Mislio sam da napravim naredne sedmice pauzu , 7 dana , posto evo vec 3 meseca nisam pravio niti jednu vecu pauzu , pa me zanima da li valja posto mi je ovo prva sedmica u kojoj uzimam suplementaciju ?

samo gruvaj!!

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Savet ?
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2014, 04:59:51 posle podne »
To znaci da ne pravim pauzu ? :)