Septembar 20, 2024, 05:44:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Treba mi savet  (Pročitano 1473 puta)

Van mreže MilanGr

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Treba mi savet
« poslato: Oktobar 21, 2014, 12:28:55 pre podne »
Krenuo sam na dijetu sa rotacijama uh. Ishrana mi je sredjena, trening takodje. Ono sto mi ne dostaje, to je suplementacija. Planiram da kupim glutamin, bcaa, whey. E sad posto imam 104 kg a visok sam 190 cm, i masan sam lepo.

Ono sto me zanima je koliko cega treba da pijem na dnevnom nivou. Posto ne zelim da bacam suplemente, tj da pijem po 40 grama glutamina ako nema potrebe za tim. Cilj mi je da teleo dovedem u red, znaci da napravim neki pristojan izgled. Proteine drzim na 2g po kg, masti na 40g dnevno, i hidrate variram od 200 pa do 0.

Moj neki plan je da pijem 10g glutamina pre treninga, 10 posle treninga, isto toliko bcaa i jednu mericu wheya posle treninga, da li je to premalo?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treba mi savet
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 21, 2014, 05:37:27 pre podne »
Krenuo sam na dijetu sa rotacijama uh. Ishrana mi je sredjena, trening takodje. Ono sto mi ne dostaje, to je suplementacija. Planiram da kupim glutamin, bcaa, whey. E sad posto imam 104 kg a visok sam 190 cm, i masan sam lepo.

Ono sto me zanima je koliko cega treba da pijem na dnevnom nivou. Posto ne zelim da bacam suplemente, tj da pijem po 40 grama glutamina ako nema potrebe za tim. Cilj mi je da teleo dovedem u red, znaci da napravim neki pristojan izgled. Proteine drzim na 2g po kg, masti na 40g dnevno, i hidrate variram od 200 pa do 0.

Moj neki plan je da pijem 10g glutamina pre treninga, 10 posle treninga, isto toliko bcaa i jednu mericu wheya posle treninga, da li je to premalo?

pa u principu bi bilo lepo neke IZMENE malo kod suplemtacije,a nista dramaticno
samo je u pitanju KOJI bcaa i KOJI glutamin i KOJI protein
jer od toga ovisi i doze
Jer sigurno nor x3m bcaa nemas potrebe da uzimas 2 x 15 gr itd itd itd tid