Septembar 28, 2024, 01:24:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani  (Pročitano 21683 puta)

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #30 poslato: Septembar 19, 2014, 02:48:36 pre podne »
Ma brate kenjalo ih za medalju :) Jeste to trening, trening, trening, talenat itd ALI onakav procenat suta.... ? Ma ajde bezi! Forsirani sutevi, preko ruke, 2+1, skacu ko blesavi... da ne nabrajam vise, a SVE upada! Pa jbt!!! Demoralisali nas totalno i jbg.. A doping ko doping.. Uvek ga bilo, uvek ce ga i biti.. Ne vredi se uospte opterecivati time i pokusavati umanjiti ono sto su Ameri uradili.. Realno, najjaci su trenutno i to je to :)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #31 poslato: Septembar 19, 2014, 03:06:17 pre podne »
Nisam pratio ostatak prvenstva... Jel su i u ostalim utakmicama ameri imali ONOLIKO ubacenih trojki ?
Lepo nam je krenula ona serija na pocetku...od 6-7 poena ili koliko vec, ali to je bilo to. Posle su ovi krenuli kao roboti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #32 poslato: Septembar 19, 2014, 05:50:49 pre podne »
pa jesmo li mi 90tih i 2002 godine bili dopingovani kada smo imali 5-6 NBA igraca ?
nas narod je tezak,i nikad ne priznaje tudji uspeh i kvalitet.

trenutno su bolji,treba im cestitati i to je to. dosli su sa trecim timom jbt.

a trebamo biti zadovoljni sa pobedama nad grcima,brazilom i francuzima.

dosta sam citao i pratio komentare po portalima za vreme grupne faze i nisam verovao koliko su ljudi osporavali reprezentaciju i koliko su pljuvali,ali sta je tu je,to je nas mentalitet.

zasto mislis da ovde neko pljuje nase kosarkase?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #33 poslato: Septembar 19, 2014, 10:58:56 pre podne »
Mi smo krajem 90ih i pocetkom 2000ih osvojili skoro sve...Ali,da li si nekad video Djordjevica, Divca, Stojakovica, Gurovica...da u 38-39. minutu utakmice skace kao majmun, bez i trunke umora na licu, sa onim izrazom da bi pokidao sve ispred sebe? Sad ce neko reci "pa oni su crnci"... Jesu. Ali crnci su i Francuzi i africke reprezentacije, pa nisu ni 30% zivotinje kao SAD crnci. Njih kontrolise US antidoping agencija,koliko znam. A i da ih kontrolise FIBA, pa oni su, sto Pedja rece, na necemu sto ce svet javno upoznati tek za nekoliko godina...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #35 poslato: Septembar 19, 2014, 12:40:47 posle podne »
Samo da kažem da sahisti imaju doping kontrolu bez i jednog misica. Da prestanete da toliko plitko shvatate materiju dopinga jer nije sve vezano za SNAGU. Koncentracija fokus preciznost reakcija... 10 stotinki na trci od 100m znace medalju, reakcija posle pucnja pistolja primer. Vazdusna puska pistolj golf! Pa jbte anesteziolozi dopingovani!!!

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #36 poslato: Septembar 19, 2014, 01:04:28 posle podne »
A koji je doping da se onako sutiraju trojke? Ili je to zato sto treniraju ljudi po 6-7 sati dnevno u maksimalnim uslovima?!

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #37 poslato: Septembar 19, 2014, 02:15:24 posle podne »
Ne treba zaboraviti ni motivaciju - njima je školstvo jako skupo, mnogi od njih znaju da im je jedina šansa da uspeju neka sportska stipendija. Roditelji ih spremaju od malena za to, i psihički i fizički.
suck it up, buttercup

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #38 poslato: Septembar 19, 2014, 04:23:08 posle podne »
pa jesmo li mi 90tih i 2002 godine bili dopingovani kada smo imali 5-6 NBA igraca ?
nas narod je tezak,i nikad ne priznaje tudji uspeh i kvalitet.

trenutno su bolji,treba im cestitati i to je to. dosli su sa trecim timom jbt.

a trebamo biti zadovoljni sa pobedama nad grcima,brazilom i francuzima.

dosta sam citao i pratio komentare po portalima za vreme grupne faze i nisam verovao koliko su ljudi osporavali reprezentaciju i koliko su pljuvali,ali sta je tu je,to je nas mentalitet.

zasto mislis da ovde neko pljuje nase kosarkase?
rekao sam uopsteno. o onome sta sam citao za vreme trajanja sp.

koliko se secam lebron i vejd su otisli iz srednje u nba pa su opet kidali.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #39 poslato: Septembar 19, 2014, 04:58:14 posle podne »
dosta su posveceni treningu

citao sam jedan clanak, videcu ako mogu da nadjem link ako ga nisam zaturio, koji je pisao jedan tip o Kobi Brajantu, a koji je bio neko mudo u Lakersima, ne secam se tacno sta ...

bilo je to za vreme nekih priprema, i u neko gluvo doba noci Kobi ga je zvao da dodje da mu pomogne oko treninga
ovaj je dosao, pomogao mu i ostavio ga posle dva sata kada je Kobi vezbao bacanja i otisao da spava,

isti taj tip dolazi oko deset, pola jedanaest pre podne
i zatice Kobija kako i dalje baca sa istog mesta sa kojeg ga je i ostavio, prilazi mu i pita ga kada je dosao
na sta mu Kobi odgovara, ko je rekao da sam odlazio ...
koliko se secam tip ga je ostavio oko cetiri ili pet izjutra ...

ali da trce, trce, kidaju  ... mislim OK treniraju podosta, ali i za to ti treba energija da bi to radio iz dana u dan intenzivno ...

Samsung NX1000

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #40 poslato: Septembar 19, 2014, 07:16:58 posle podne »
Te vrhunske zvezde nba nemaju bioritam. Mogu da zaspe i probude se kad god. Predavao mi je jedan koji je bio jako blizak sa nekim iz nba. Cesta putovanja po vise stotina kma par puta nedeljno su razlog. Vise puta i zaborave na san pa im treneri kazu od tad do tad spavas.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #41 poslato: Septembar 19, 2014, 07:29:16 posle podne »
a nije posvecenost samo... ima svuda ljudi koji mogu da treniraju po ceo dan,ali sta imaju od toga..koji one uslove imaju za treniranje jos od malih nogu,moras da imas dobre i posvecene trenire za svaki sport i da radis pametno,ucis,napredujes, nije dovoljna samo zelja..cutis i slusas,nema vremena za gubljenje i greske..
za profi sport moras da imas i profi medicinu,povrede su uvek uz vrhunski sport..a kome da se obrati nas klinac iz surdulice lupam..ovi po unutrasnjosti lekari kao da su u dilu sa grobarima,mogu samo da mu kazu ma cuti dobro je kada mozes da hodas,bolje nista ne diraj sine...
za vecinu tih crnaca je jedini izlaz sport ,imaju sta da i dobiju ..stipendije,ozbiljan kes.. i koje oni uslove imaju za trening,u nba licne trenere,na sve sitnice se obraca paznja...
imaju i profesiju sportski psihijatar...vrlo bitna stavka za mladog coveka sa naglim usponima i padovima,povredama,naglim promenama,selidbe,konkurencije...samopouzdanje mu je najbitnije.. pa ne brinu ni oko ishrane,supsa..svako radi svoj posao..
kod nas treniras po raspalim salama,njivama,jedas ko bivol,ne znas ni sta,a matori ti sklapaju kraj sa krajem,povrede,moras da zapostavis i drustveni zivot,zivis drugacije od okoline,menadzerske muljacine,raspali klubovi i onaj mali broj sto uspe ne pliva bas u parama... sta mislite da kod nas nema klinaca koji se dopinguju?

kada bi mi imali vrhunske uslove  bili bi mnogo jaki u sportovima..za ovo sto imamo i koliko nas je preuspesni smo u sportu...ali to nije ni bitno i onako imamo raspale lige..mora da bude jaka ekonomija za jak profi sport..ko ce koga da sponzorise i gleda kada niko nista nema...

kao da je bitno da li cemo u nekom sportu uzeti medalju,sta ko ima od toga? 
imam utisak da mi sportska takmicenja dozivljavamo kao neki rat,osvetu,a ne kao sport...da li smo toliko iskompleksirani i od svega moramo da pravimo mrznju, ne znam..

meni je zalije sto drzava nema  bolju politiku prema sportu,omladini i prvenstveno zdravlju osnovaca,srednjoskolaca,pa kasnije i odralsih..sto se bolje ne organizuju takmicenja,sistematski pregledi(svako drugo dete kuburi sa drzanjem tela i tek ce da kubure komp generacije),upucivanje na sport,davati neke privilegije deci koja treniraju,omoguciti bolje uslove za treniranje...a ne fizicko smatrati igrarijom i 45 minuta blejanja.. ali ne samo u cilju da se osvoji neka medalja nego da nacija bude zdravija,ne samo fizicki neko i  psihicki...
znam da je pre u obrenovcu bilo fora da opstina placa (da li ceo iznos ili deo) za clanarinu klincima za sve sportove..super stvar...nije ni lako danas roditeljima odvojiti od bednih plata za jedno dete 3000,drugo 2500 din+ oprema,cepaj patike,jedi tamo vamo..jos je jbt postalo i privilegija poslati decu na trening

al se raskenja jbt..



   

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #42 poslato: Septembar 19, 2014, 08:36:11 posle podne »
Nisi se raskenjao, u pravu si 101%....da me ne mrzi da pisem romane, napisao bih isto ovo. Svaka cast i delimo isto misljenje.

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #43 poslato: Septembar 19, 2014, 08:44:40 posle podne »
Black "bullseye" sto se kaze... Svaka cast. Istina od reci do reci. Kapiram da si se mnogo iznervirao dok si pisao haha :D
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #44 poslato: Septembar 19, 2014, 09:30:01 posle podne »

kao da je bitno da li cemo u nekom sportu uzeti medalju,sta ko ima od toga? 
imam utisak da mi sportska takmicenja dozivljavamo kao neki rat,osvetu,a ne kao sport...da li smo toliko iskompleksirani i od svega moramo da pravimo mrznju, ne znam..

A kako nemamo? Zar tebi nije srce puno kad reprezentacija osvoji medalju jos u sportu kao sto je kosarka? Jbt od svih s**nja koja nam se desavaju barem JEDNA svetla tacka! Ne znam, ali meni je drago do te mere da bih zaplakao od srece kad se nasi sportisti nadju na postolju! Ja, licno, dozivljavam svako takmicenje ko rat (metaforicki naravno). Pa u govno da se igra volim da pobedim! Kako ja tako i reprezentacija Srbije! Mozda je do mene, ne znam, ali eto.. Ja sam takav..
A za njihov doping su reci suvisne, kao i za odnos profesionalni sport/doping.. Sve se zna ali se ustvari kao nista ne zna ;) U svakom slucaju komentari o dopingu su suvisni, barem javno od strane komentatora..

Sa ostatkom tvog posta se manje-vise slazem :)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/