Septembar 27, 2024, 11:27:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebno mišljenje (prva kura)  (Pročitano 12562 puta)

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #15 poslato: Septembar 13, 2014, 11:14:16 posle podne »
Bukas druže da li možeš mi reći, kada dođe vrijeme za to ja ću se opet oglasit, ali ono što me sad zanima da mi daš šta bi mogao konkretno ja da uzmem za prvu kuru, a da bude neka lajt, ništa pretjerano, čisto da mi napišeš LIČNO TVOJE mišljenje želim, ne trebaš ako ne želiš mi količine doza pisat nego općenito šta bi za mene bilo u tom prvom ciklusu, pošto vidim da si jako jako dobar u ovoj priči, pa bih kada dođe vrijeme za to onda sigurno poslusao tebe ili Pedju, pa molim te kad stignes da mi napises te sastojke šta i kako da odmah snimam  i pripremam se :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #16 poslato: Septembar 14, 2014, 12:34:35 pre podne »
Bez uvrede ili da mislis nesto lose, gotove kure se ne pisu. Bez obzira da li je prva ili deseta.

Iscitaj malo podforum, vidi o cemu se radi, sta je osnova itd. Napisi ovde sta ti je zakljucak iz svega pa cemo te ispraviti, ako bude potrebe.

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #17 poslato: Septembar 14, 2014, 01:49:47 pre podne »
Bez uvrede ili da mislis nesto lose, gotove kure se ne pisu. Bez obzira da li je prva ili deseta.

Iscitaj malo podforum, vidi o cemu se radi, sta je osnova itd. Napisi ovde sta ti je zakljucak iz svega pa cemo te ispraviti, ako bude potrebe.

ma nema problema razumije, evo hocu druze, pa Vam javim.super

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #18 poslato: Septembar 20, 2014, 12:55:57 pre podne »
Bukas,
generalno da krenemo prvo od ovoga, da selektiramo prvo šta ćemo pa cemo onda u doze i trajanje:
Ja sam odavno razmisljao da to bude singerija  Depo Testosterona i Deka Duraboin, znači samo to dvoje.
Poznato mi je da uzimanjem dvije vrste steroida daje sinergijski efekat pa sam zato odlučio ova dva uzeti. sta kazes ti? btw ne zelim naravno neke hard core prve ture, samo light light light :D javi mi molim te za ovo ili ako imas prijedlog, čak sam razmisljao da i Boldenon ubacim ili umjesto Deke ga stavim ali puno mi je.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #19 poslato: Septembar 20, 2014, 11:52:57 pre podne »
Koja god kombinacija je ok, samo doze prilagodi.

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2014, 06:28:54 posle podne »
ovako, prvo bi znači da mi ciklus trajer minimalno 10 sedmica, eto nek traje 10, jer ispod 10 valjda ne valja nista?
e, prijatelj mi maloprije reče za ovo:
http://www.crazymass.com/

pa je li iko imao iskustva i koja su vasa misljenja. nekako mi napucano izgleda :)

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #21 poslato: Septembar 20, 2014, 07:28:32 posle podne »
Ma brate ovo ti je neko sranje tesko , ista fora kao biotech sto ima svoj "anadrol" koji video nije pravog .Koliko mi se cini ovo vise dodju kao suplementi upakovani u zajebana pakovanja da naloze lakoverne musterije koji pojma nemaju o zivotu .Dekadrolone i testosteron u tabletama  ;D (sta vise mislim da je ona fora sa kapsulama  :)

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #22 poslato: Septembar 21, 2014, 12:57:19 pre podne »
aha, hvala ti na odgovoru i misljenju, pa eto da se razumijemo ni ne trazim nesto da me pogura kao steroid kad bi bilo 20% djelovanje kao u steroida pravih bilo bi mi dobro, al eto vjerujem da je šuplja neka.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Potrebno mišljenje (prva kura)
« Odgovor #23 poslato: Septembar 21, 2014, 01:06:11 pre podne »
kucaj na youtubu kali muscle covek pije kafu i kolu knedle i tunu i gle kolki je eto sad znas tajnu...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym