Jul 04, 2024, 02:41:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje:problem  (Pročitano 2452 puta)

Van mreže qvasko

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pitanje:problem
« poslato: Avgust 13, 2014, 06:52:50 posle podne »
Pozdrav svimaa......Juce sam odradio uobicajeni sedmicni trening ruku. Bio je trening sa vecim tezinama od prethodnog, pa sam stoga dobio uskoro jaku upalu, a sutradan mi se velicina ruku smanjila za oko 2cm. Nzm koji je razlog ali nije Nimalo zadovoljavajuce?molim vas za neko objasnjenje   :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2014, 07:07:26 posle podne »
Pozdrav svimaa......Juce sam odradio uobicajeni sedmicni trening ruku. Bio je trening sa vecim tezinama od prethodnog, pa sam stoga dobio uskoro jaku upalu, a sutradan mi se velicina ruku smanjila za oko 2cm. Nzm koji je razlog ali nije Nimalo zadovoljavajuce?molim vas za neko objasnjenje   :)

mislis da je logicno da ruka ili BILO koji misic na telu bude isti kao za vreme ili na trenigu?
i iz kog razloga si u opste merio ruku posle treniga drugi dan?
mislis da misic raste tako tj na treningu?

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2014, 02:30:05 posle podne »
To se zove pumpa  :)

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #3 poslato: Avgust 29, 2014, 04:14:07 posle podne »
Ja imam problem sto mi je desna ruka veca (3-5cm) od leve,a leva sisa veca od desne :S Radim obe ruke sa istim tezinama nzm sta je prob...a i za grudi isto..jel ima tu pomoci,ili je stvar genetike?

Van mreže mrblack634

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #4 poslato: Avgust 29, 2014, 09:04:12 posle podne »
Normalno je da desna ili leva strana budu bolje razvijene od suprotne kao na primer kad su u pitanju ruke ali pod "normalno" konkretno za ruke je 1-2 cm ali do 5cm to je vec previse, moras da forsiras malo slabiju stranu tela.

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #5 poslato: Avgust 29, 2014, 09:15:56 posle podne »
Normalno je da desna ili leva strana budu bolje razvijene od suprotne kao na primer kad su u pitanju ruke ali pod "normalno" konkretno za ruke je 1-2 cm ali do 5cm to je vec previse, moras da forsiras malo slabiju stranu tela.
Ok,hvala,jasno mi je za ruke(forsiranje slabije)..isto dosta primetna ralzika mi je i u grudima..leva je dosta veca(bar meni) tu nema leka? :)

Van mreže mrblack634

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #6 poslato: Avgust 31, 2014, 09:02:09 pre podne »
Ima i za to resenje naravno probaj da izvuces nesto odavde (izvinjavam se ako je nedozvoljeno stavljanje video klipova) https://www.youtube.com/watch?v=MJTX2aGFsbc

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pitanje:problem
« Odgovor #7 poslato: Avgust 31, 2014, 10:15:10 posle podne »
Hvala JO :)