Septembar 20, 2024, 08:52:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HYPERPROTEINEES  (Pročitano 3427 puta)

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
HYPERPROTEINEES
« poslato: Decembar 04, 2006, 10:31:57 posle podne »
pored vjezbi,pazenja na hranu ,kupila sam i jel neke proteine koji se zovu hyperproteinees..inace to je predpostavljam francuska marka posto je kupljeno u istoj...ovo pitam posto na forumu uglavnom se spominju imena i marke koje ja nemam gdje kupiti.Mene zanima dali ce mi to pomoci da fino smrsam ili sta vec rade ti proteini???ovo pitam poznavoce istih jer predpostavljam da ce znati o cemu se radi?
Pozdrav.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2006, 08:14:47 pre podne »
prvi put cujem za taj brend....

daj neku s,iku...link.....mada ni to nista nece vise reci ali ajde..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2006, 12:27:46 posle podne »
Proteini ti nece pomoci da smrsas u klasicnom smislu!!!!Proteini su belancevine,tj. hrana za misice,za razliku od ugljenih hidrata koji su hrana za salo :twisted: Ovo je najbukvalnije moguce objasnjenje...Najbolje da,sto Pedja kaze posaljes sliku ili link,ili bar sastav tog proizvoda sa etikete...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2006, 12:14:54 pre podne »
Dakle, marka: GAYELORD HAUSER (to je marka za cjelokupnu dijetalnu ishranu ).Ovo sto ja imam su neki proteini za mrsavljenje tako pise...Sastav:proteini mlijeka,fruktoza,arome(jaja)sol,vanilija.leciti soje .Beta-karotin, aspartam,vitamini(E,A,B6,B1,B2).valjda razumijete jer prevodim sa francuskog????
Ne znam dali je to ono o cemu vi pricate na forumu???u svakom slucaju ovo meni treba da dadne energiju itd....
Ako nije to to,onda da idem dalje ...a da vidjela sam i kantu proteina ali to je bas za razradu misica pa necu to kupiti...
e sada sam bas smorila...U svakom slucaju ja pazim ishranu,vjezbam....
pozdrav svima...
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2006, 12:17:24 pre podne sekano »

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2006, 12:47:31 pre podne »
To mi deluje kao protein iz vise komponenata Casein (Mlejko), Albumin (Jaja), i verovatno soja. Proteini za mrsavljenje ne postoje. Postoje samo proteini koji su podobni za dijetu, oni koji imaju samo cisti sastojak proteina u sebi i 0 masti i 0 karbsa.
Nego nisam razumeo pitanje, sta ti nije jasno?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2006, 12:51:47 pre podne »
ma ne nije mi nista nejasno nego sam samo pitala decke jeli to ok za uzimati posto sam amater u tim stvarima a znas kako kazu da te stvari su tu i tamo zdrave...Razumijes sta hocu da kazem????
pozdrav

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2006, 12:56:14 pre podne »
ma ne nije mi nista nejasno nego sam samo pitala decke jeli to ok za uzimati posto sam amater u tim stvarima a znas kako kazu da te stvari su tu i tamo zdrave...Razumijes sta hocu da kazem????
pozdrav
Aha. Ok, 'vako. Kao prvo procitaj ovo: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1402.0.html, pa onda skontaj sta je zdravo, a sta zapravo nije. Pametno je sto si uzela protein, pametnije bi bilo da si uzela od nekog proverenog proizvodjaca. Dodatnim proteinm ces spreciti katabolizam misica, a jednia stvar koja sagoreva salo u telu su misici. A ne dobijaju se tako lako, tako da don't worry. Pozzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2006, 07:27:08 pre podne »
NEMOJ A SE ZAMARAS...

TO EJ OBICNO SMECE...I NIKAKO TI NECE POMOCI U MRSAVLJEJU..

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #8 poslato: Decembar 06, 2006, 05:02:03 posle podne »
ok momci kako vi kazete...kupit cu kantu whey proteina i sta me briga...ima da vas sve prestignem;;;HA HA SALIM SE;;;
pozdrav svima a posebno caru Pedji....
cujemo se....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #9 poslato: Decembar 06, 2006, 05:07:59 posle podne »
ok momci kako vi kazete...kupit cu kantu whey proteina i sta me briga...ima da vas sve prestignem;;;HA HA SALIM SE;;;
pozdrav svima a posebno caru Pedji....
cujemo se....
...

THNX SEKANO....

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: HYPERPROTEINEES
« Odgovor #10 poslato: Decembar 07, 2006, 12:25:04 pre podne »
ma ne nije mi nista nejasno nego sam samo pitala decke jeli to ok za uzimati posto sam amater u tim stvarima a znas kako kazu da te stvari su tu i tamo zdrave...Razumijes sta hocu da kazem????
pozdrav
Aha. Ok, 'vako. Kao prvo procitaj ovo: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1402.0.html, pa onda skontaj sta je zdravo, a sta zapravo nije. Pametno je sto si uzela protein, pametnije bi bilo da si uzela od nekog proverenog proizvodjaca. Dodatnim proteinm ces spreciti katabolizam misica, a jednia stvar koja sagoreva salo u telu su misici. A ne dobijaju se tako lako, tako da don't worry. Pozzz
Merci jako zanimljiv clanak i vrlo edukativan....