Septembar 19, 2024, 11:54:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin u 17 god ?  (Pročitano 1980 puta)

Van mreže Milos1999

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Kreatin u 17 god ?
« poslato: Mart 07, 2016, 11:53:12 posle podne »
Pozdrav ljudi, citao sam svugde po netu, po raznim sajtovima i vise ne znam ni sam,
pa sam hteo vas ovde da pitam. Imam 17 godina visok sam 180, 75 kg, lepo sam gradjen naziru mi se trbusnjaci, ali bih jos vise zeleo taj takozvani V izrez ili vam ga Adonisov pojas, kako god hocete, da izrazim, kao i grudi i ramena naravno.
Pa sam razmisljao da pocnem da koristim kreatin, sada me zanima da mi napisete, ukoliko mozete naravno, da li ce to uticati na moj moguci daljni rast, ja naravno ne radim sa velikim tezinama, vise bih da se definisem kao sto sam rekao, ili na razvitak ili sta vec, da li je uopste bezbedno da ja koristim kreatin, onda koji je najbolji kreatin koji mogu da nabavim za sto manje pare, tj. neki koji ima najbolji odnos cene i kvaliteta ( da ne kupujem neko djubre) i ako nekoga ne mrzi da mi to objasni kako da ja to koristim, hvala vam unapred puno :D ;D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Kreatin u 17 god ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2016, 12:01:31 pre podne »
Pozz drugar,naravno da je bezbedan i nece smetati rastu ili bilo kom vidu normalnog funkcionisanja ;)

Sto se tice odnosa cena/kvalitet : http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/kreatin-monohidrat/152-the-creatine-500-g.html

E sad,kreatin ti i ne bi bio najbolja opcija ako je cilj DEFINICIJA.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin u 17 god ?
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2016, 05:58:59 pre podne »
cao
a vidi

[quotetakozvani V izrez ili vam ga Adonisov pojas, kako god hocete, da izrazim, kao i grudi i ramena naravno.
Pa sam razmisljao da pocnem da koristim kreatin][/quote]

sta bi ovde kreatin tacno trebalo i moze da uradi?