Septembar 09, 2024, 07:02:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Imam deformitet grudnog kosa  (Pročitano 8781 puta)

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #15 poslato: Avgust 09, 2014, 09:23:25 posle podne »
Za tvoj deformitet sto se treninga samog tice su najbolja razvlacenja bucicama na ravnoj i kosoj klupi,kao i propadanja na razboju.Fokusiraj se na tehniku.Takodje pri izvodjenju ovih vjezbi je bitno da imas malo jaci izdisaj,zbog povecanja ukupnog kapaciteta grudnog kosa,jer je ovaj problem vezan za njegov smanjeni kapacitet...Samo mi reci jesi li skoro isao na neki detaljniji sistematski pregled?

Nemoj mu tovariti ove termine izdisaj, razvlacenje, fokusiranje na tehniku ...

Inace razvlacenje je najgora moguca vezba, a tek za pocetnike ...

@ontopic

Samo pocni polako kuci da radis sklekove, i sve ce biti oke.

Pored toga mozes da nabavis male tegice, da dodas jos koju vezbu.


Ne tovare se termini,nego pricam onako kako je.Sto se razvlacenja tice o njemu ne govorimo sada kao o njegovom pocetnickom treninmgu,nego o necemu sto mu itekako moze pomoci pri ispravljanju deformiteta,naravno uz prilagodjenost njemu...Ja sve sto sam iznio,stojim iza toga,potkrijepljen cinjenicama,a ti ako nijesam u pravu demantuj me na isti nacin..Samo da te zamolim ubuduce nemoj ovakove opaske da mi dajes,jer ja dobro pazim na svaku napisanu rijec na ovom forumu.

Ma nezajebavaj. Pitanje je dali ce decko da razume.  ;)

A ovakve i slicne probleme resavaju fizioterapeuti.

ZLATNO PRAVILO JE DA NERADI NESTO STO MU IZAZIVA NEUGODNOST/NELAGODNOST PRI IZVODJENJU.

TAKO CE SAMO DA SE POVREDI.

A decku je glavno da se pomogne, a ne da se iznose cinjenice vec SOPSTVENA iskustva, a moze da bude da tripuje.  :P
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2014, 09:28:26 posle podne sky »

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #16 poslato: Avgust 09, 2014, 09:31:41 posle podne »
Ne zajebavaj ti i ne ponasaj se neozbiljno.Ovo sto sam mu ja rekao upravo preporucuju fizioterapeuti,a o izbacenim i udubljenim grudima sam pozvan da pricam jer znam kako se ti problemi resavaju.Ja sam decka pitao da li je u skorije vrijeme radio detaljniji ljekarski pregled,jer u zavisnosti od udubljenja ova vrsta deformiteta moze da stvori pritisak(kompresiju)na srce.On mi jos nije odgovorio tako da cekam njegov odgovor.U svakom slucaju bih mu preporucio da se nadje s nekim ko je strucan i da mu objasni pravilno izvodjenje ovih vjezbi.A ako nesto od ovoga ne razumije,neka me pita,a ja cu mu vrlo rado pomoci.A sto se tebe tice,ti ako imas neki problem licno sa mnom,iznesi ga pa da ga rijesimo.Jer ja ti ponavljam,ja pricam cinjenicama,a nevidim da ti to radis i plus vrijedjas i nepristojan si.A ako tripuje,nek nas ne zamar onda.Mada mislim da ne tripuje,jer dosta klinaca se susrece s ovim problemom.:P
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2014, 09:33:57 posle podne Bsbejs5 »

Van mreže Srba123

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #17 poslato: Avgust 10, 2014, 12:29:03 pre podne »

@Bsbejs5

Pa nisam nista skoro isao sam kod kardiologa za srce da vidim da li nesto smeta ovaj deformitet, ne smeta nista srcu. Imam malo slabiji kapacitet pluca rekli su mi da je to normlano za ovaj deformitet.


@Bella

Pa dok trcim umorim se brzo, dok igram fudbal, kosarku umor se pojavi na par minuta zadihan sam puno i malo stanem i prodje. Kada trcim umorim se vrlo brzo. Dok se bavim nekim sportom budem zadihan par minuta pa malo stanem i onda to prodje pa se vraca..


Dobro sad ne morate da se svadjate :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #18 poslato: Avgust 10, 2014, 10:09:43 pre podne »
Citat
niko ovde ne moze da ti kaze  nista pametno

vau..

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #19 poslato: Avgust 10, 2014, 01:47:17 posle podne »
Ne zajebavaj ti i ne ponasaj se neozbiljno.Ovo sto sam mu ja rekao upravo preporucuju fizioterapeuti,a o izbacenim i udubljenim grudima sam pozvan da pricam jer znam kako se ti problemi resavaju.Ja sam decka pitao da li je u skorije vrijeme radio detaljniji ljekarski pregled,jer u zavisnosti od udubljenja ova vrsta deformiteta moze da stvori pritisak(kompresiju)na srce.On mi jos nije odgovorio tako da cekam njegov odgovor.U svakom slucaju bih mu preporucio da se nadje s nekim ko je strucan i da mu objasni pravilno izvodjenje ovih vjezbi.A ako nesto od ovoga ne razumije,neka me pita,a ja cu mu vrlo rado pomoci.A sto se tebe tice,ti ako imas neki problem licno sa mnom,iznesi ga pa da ga rijesimo.Jer ja ti ponavljam,ja pricam cinjenicama,a nevidim da ti to radis i plus vrijedjas i nepristojan si.A ako tripuje,nek nas ne zamar onda.Mada mislim da ne tripuje,jer dosta klinaca se susrece s ovim problemom.:P

Ozbiljno sam rekao.

Prvo neka ode kod fizioterapeuta, pocne vezbe koje mu daju.

A tek onda kad ojaca muskulaturu i koriguje problem, neka krene nesto ozbiljnije, (kao npr teretanu)

tripovanje si pomesao sa trolovanjem.

Ti opet neshvatas, da klinci nerazumeju vezbe vec rade mehanicki svaku vezbu. Znaci lepo si izneo svoje znanje, a dali decko razume sta si napisao boga pitaj.





« Poslednja izmena: Avgust 10, 2014, 01:53:17 posle podne sky »

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Imam deformitet grudnog kosa
« Odgovor #20 poslato: Avgust 10, 2014, 03:50:27 posle podne »
Ne zajebavaj ti i ne ponasaj se neozbiljno.Ovo sto sam mu ja rekao upravo preporucuju fizioterapeuti,a o izbacenim i udubljenim grudima sam pozvan da pricam jer znam kako se ti problemi resavaju.Ja sam decka pitao da li je u skorije vrijeme radio detaljniji ljekarski pregled,jer u zavisnosti od udubljenja ova vrsta deformiteta moze da stvori pritisak(kompresiju)na srce.On mi jos nije odgovorio tako da cekam njegov odgovor.U svakom slucaju bih mu preporucio da se nadje s nekim ko je strucan i da mu objasni pravilno izvodjenje ovih vjezbi.A ako nesto od ovoga ne razumije,neka me pita,a ja cu mu vrlo rado pomoci.A sto se tebe tice,ti ako imas neki problem licno sa mnom,iznesi ga pa da ga rijesimo.Jer ja ti ponavljam,ja pricam cinjenicama,a nevidim da ti to radis i plus vrijedjas i nepristojan si.A ako tripuje,nek nas ne zamar onda.Mada mislim da ne tripuje,jer dosta klinaca se susrece s ovim problemom.:P

Ozbiljno sam rekao.

Prvo neka ode kod fizioterapeuta, pocne vezbe koje mu daju.

A tek onda kad ojaca muskulaturu i koriguje problem, neka krene nesto ozbiljnije, (kao npr teretanu)

tripovanje si pomesao sa trolovanjem.

Ti opet neshvatas, da klinci nerazumeju vezbe vec rade mehanicki svaku vezbu. Znaci lepo si izneo svoje znanje, a dali decko razume sta si napisao boga pitaj.






E da si ovako normalno napisao svoju prvu poruku upucenu meni,mi se ne bi uopste raspravljali.Ja znam da klinci ne mogu da razumiju bas sve sto im se odje napise,ali zato mogu da pitaju.Ja cu svaku rijec ponaosob objasniti ako treba.Zaista mi nije tesko.Jer morace poceti da uce neke stvari,pa prije ili kasnije.U ovom slucaju on bi recimo mogao da pocne da radi neke vjezbice u teretani,naravno uz saglasnost fizioterapeuta,koje bi bile prilagodjene ispravljanju njegovog deformiteta.A sto se ozbiljnijeg vjezbanja tice,slazem se da prvo treba da savlada osnovu,da bi kasnije mogao da predje na ozbiljniji trening.Tu nema price.