Jun 26, 2024, 05:59:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: mala pomoć  (Pročitano 1372 puta)

Van mreže kiskisbengbeng

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
mala pomoć
« poslato: Avgust 05, 2014, 05:24:17 posle podne »
pozdrav momci treba mi pomoc tj. savet oko kucnog treninga. odma da kazem mogucnosti za teretanu nemam,jer sam u kucnom pritvoru narednih godinu ipo. znaci classic kucna (zatvorska) varijanta - vratilo za zgibove,namesticu za propadanja, sklekovi i trbusnjaci. Da sam bar stigo neke pare da napravim pa da kupim klupu,kavez,tegove,sipke pa i da kazes :D salu na stranu, imao sam dobrih 87kg dok sam bio u treningu,pao sam na 76. zanima me taj povratak na tu kilazu koliko je moguc s'obzirom da nemam mogucnost za tegovima. U ishranu sam upucen, bice 700,800gr belog dnevno, 500gr pirinca, malo masti dosta vlakana i tecnosti . uzecu neki protein samo za posle treninga . Zanima me da li se vredi uopste zamlacivati, necu da zakucam na 80kg i da blejim mesecima na toj kilazi ? Mislio sam 5 treninga nedeljno - 2 odmora . Sklekove zgibove i propadanja svaki dan a trbusnjake 3 puta nedeljno. Videcu nesto za cucnjeve da improvizujem pa cu i nnjih pičiti 2x nedeljno. Hvala unapred

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: mala pomoć
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2014, 09:35:06 posle podne »
Kilazu ces dobiti od hrane, ne od treninga, tako da tu problema nema. Neces biti Mr. O, ali svakako treba da treniras onako kako imas uslova.

Van mreže kiskisbengbeng

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: mala pomoć
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2014, 12:01:17 pre podne »
ni nemam takvih ambicija volim rekreativno da treniram. jel treba da se opterecujem onim da treniram prema misicnim grupama ili je ok da przim sve (zgib,sklek,prop) 5 dana nedeljno?