Jul 04, 2024, 02:14:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Kad poceti sa treningom?  (Pročitano 1600 puta)

Van mreže komijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Kad poceti sa treningom?
« poslato: Avgust 03, 2014, 10:32:19 posle podne »
Pozdrav svima,nedavno sam imao operaciju slepog creva,tacnije 15 jula...Taman kad sam usao u neku solidnu formu zadesi me upala slepog creva :/ Sad ono sto mi treba je saznanje kad bi mogao da pocnem sa ponovnim treninzima,tj. koje je optimalno vreme oporavka? Da li je neko imao taj problem,i da li bi mogao da podeli iskustvo sa mnom???
« Poslednja izmena: Avgust 03, 2014, 10:34:08 posle podne komijuskas »

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Kad poceti sa treningom?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2014, 01:51:05 posle podne »
Moraces sa hirurgom da se konsultujes u vezi oziljka kojeg imas. Zarastanje misica ti je proritet. Lekar sportske medicine ti uvek moze predloziti bezbedne pokrete i istezanja.

Van mreže komijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kad poceti sa treningom?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2014, 03:22:29 posle podne »
Moraces sa hirurgom da se konsultujes u vezi oziljka kojeg imas. Zarastanje misica ti je proritet. Lekar sportske medicine ti uvek moze predloziti bezbedne pokrete i istezanja.
Da,da naravno ,posavetovacu se sa hirurgom koji me je operisao,rana je jos u fazi zarastanja,kao i misic,najvise me muci rana u kojoj je dren bio,a sam rez fino zarasta...Nego ono zeleo bih da znam kako je to u praksi,pogotovo bi mi znacio odgovor od ljudi koji su prosli kroz to,u svakom slucaju hvala na odgovoru,poslusacu te ...