Septembar 20, 2024, 02:31:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: hitno pomoc  (Pročitano 1475 puta)

Van mreže Aleksa :)

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
hitno pomoc
« poslato: Avgust 11, 2014, 03:42:46 posle podne »
Naime radi se o tome da sam poceo sa rotacijama ima nedelju dana i sada mi je iskrslo neko more za neke jeftine pare pa bih otisao na to.E sada,moje pitanje je da li moze,posto planiram da se pridrzavam ishrane max to da se nastavi,mislim tamo necu ici u teretanu posto idem na 10 dana,ali sam mislio da ubacim trcanje i osnovne vezbe sklekove,trbusnjake i eventualno ako nadjem neku sipku za zgibove i ako uspem da improvizujem za propadanja nesto.Posto ne bih da prekidam,kada sam vec poceo,a zanima me da li ce imati efekta sve to? Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: hitno pomoc
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2014, 04:10:00 posle podne »
Naime radi se o tome da sam poceo sa rotacijama ima nedelju dana i sada mi je iskrslo neko more za neke jeftine pare pa bih otisao na to.E sada,moje pitanje je da li moze,posto planiram da se pridrzavam ishrane max to da se nastavi,mislim tamo necu ici u teretanu posto idem na 10 dana,ali sam mislio da ubacim trcanje i osnovne vezbe sklekove,trbusnjake i eventualno ako nadjem neku sipku za zgibove i ako uspem da improvizujem za propadanja nesto.Posto ne bih da prekidam,kada sam vec poceo,a zanima me da li ce imati efekta sve to? Hvala

hoce
samo napred

Van mreže Aleksa :)

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: hitno pomoc
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2014, 06:57:03 posle podne »
Hvala Pedja