Septembar 27, 2024, 12:05:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Moja druga...  (Pročitano 1964 puta)

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Moja druga...
« poslato: Jul 10, 2014, 09:55:46 pre podne »
Pa ljudi doslo vreme da se planira druga kura... Interesuju me vasa misljenja.
Dakle:
12 ned. 500mg depo
10 ned. 400mg bold

I razmisljam se da ubacim u prve 4 ned. 30mg dianabol-a... Pravio mi je prosli put probleme sa pritiskom od 3ce ned. Pa cisto da se konsultujem sa vama.

I da.. Posto mi daje drugarica, koja je medicinska sestra. Jel' ok sto se tice davanja da to bude na sledeci nacin: Kada mi da depo, da ostavi iglu u glutelusu, pa da drugom napuni drugi spric bold-om, pa da stavi na iglu koja je vec u glutelusu i da mi da ? Da ne bi stavljala sve u jedan spric i ako moze.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Moja druga...
« Odgovor #1 poslato: Jul 10, 2014, 10:01:30 pre podne »
Nema potrebe komplikovati, zasto bi ostavljala iglu u gluteusu jbt :D samo napunis depo i bold u isti spric i dajes 2x nedeljno.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Moja druga...
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2014, 10:55:01 pre podne »
Vodi racuna o boldu i pritisku posle par nedelja, ako se dobro secam informacije

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moja druga...
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2014, 11:08:29 pre podne »
Hmmm. Problem sa pritiskom a bold plus metan. Sa time ces morati dobro da pripazis, jer momci su imali dosta problema na 500 bolde. Ne svi naravno, ali ako imas "istoriju" sa pritiskom, vrlo verovatno ce da bude. A tu je i metan. Sto bi se dva puta ubadao kad ne moras. Ml depoa plus ml bolde i to je to. Edit: ti bi da ostavljas iglu, pa ne to da radis :D sve pomesaj i daj.
« Poslednja izmena: Jul 10, 2014, 11:12:02 pre podne BUKAS »

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Moja druga...
« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2014, 12:19:58 posle podne »
Vazi.. Hvala za info.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison