Septembar 19, 2024, 11:14:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mamut whey protein?  (Pročitano 4740 puta)

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Mamut whey protein?
« poslato: Jul 08, 2014, 09:14:12 posle podne »
Da li neko zna gde u Srbiji ima da se naruci ovaj protein?


Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2014, 09:37:53 posle podne »
Da li neko zna gde u Srbiji ima da se naruci ovaj protein?


Koliko znam nema ga u Srbiji, prvi put cujem za njega. Zasto bas taj protein kada mu kvalitet i nije neki, 55% je soja?
Citat
Zutaten: Sojaeiweiß-Isolat (55,0 %) (enthält Soja-Lecithin), Molkeneiweiß-Konzentrat (35,4 %), Milcheiweißpulver (4,0 %), Aroma (enthält Laktose), Verdickungsmittel Guarkernmehl, Hühnerei-Eiweißpulver (1,0 %), Süßstoffe (Natriumcyclamat, Acesulfam K, Saccharin), Emulgator Soja-Lecithin, Pyridoxinhydrochlorid, Farbstoff Beta Carotin.


Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2014, 05:08:04 pre podne »
Zasto bas taj protein kada mu kvalitet i nije neki, 55% je soja?

Pa zbog imena MAMUT !!!

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2014, 11:35:02 pre podne »
Da li neko zna gde u Srbiji ima da se naruci ovaj protein?


Koliko znam nema ga u Srbiji, prvi put cujem za njega. Zasto bas taj protein kada mu kvalitet i nije neki, 55% je soja?
Citat
Zutaten: Sojaeiweiß-Isolat (55,0 %) (enthält Soja-Lecithin), Molkeneiweiß-Konzentrat (35,4 %), Milcheiweißpulver (4,0 %), Aroma (enthält Laktose), Verdickungsmittel Guarkernmehl, Hühnerei-Eiweißpulver (1,0 %), Süßstoffe (Natriumcyclamat, Acesulfam K, Saccharin), Emulgator Soja-Lecithin, Pyridoxinhydrochlorid, Farbstoff Beta Carotin.

Zato sto mi najvise pomogao kad sam krenuo sa teretanom, pa bi sad zeleo opet da ga kupim ali ne mogu da ga nadjem nigde, pa sam mislio mozda neko sa ovog foruma zna gde ima da se uzme. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2014, 11:40:31 pre podne »
Citat
Zato sto mi najvise pomogao kad sam krenuo sa teretanom,
pa mnogo bolje bi bilo da si uzeo nesto drugo jer bi ti i duplo vise pomoglo  ;)

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2014, 02:30:14 posle podne »
Citat
Zato sto mi najvise pomogao kad sam krenuo sa teretanom,
pa mnogo bolje bi bilo da si uzeo nesto drugo jer bi ti i duplo vise pomoglo  ;)

Kao na primer sta? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2014, 04:43:06 posle podne »
Citat
Zato sto mi najvise pomogao kad sam krenuo sa teretanom,
pa mnogo bolje bi bilo da si uzeo nesto drugo jer bi ti i duplo vise pomoglo  ;)

Kao na primer sta? :)

pa kao na primer cisti protein od surutke dobijem odredjenim procesima filtracije iste itd
a kao npr da ti nama kazes,st aje tebi cilj i sta to tacno znaci da ti je "pomogao" bas ovaj protein kada si krenuo u teretnu
Jer kako mogu da shvatim da si ti 97 godiste i kako mogu da shvatim da je ovo napisano gore veoma "iskusno"

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2014, 05:08:30 posle podne »
Citat
Zato sto mi najvise pomogao kad sam krenuo sa teretanom,
pa mnogo bolje bi bilo da si uzeo nesto drugo jer bi ti i duplo vise pomoglo  ;)

Kao na primer sta? :)

pa kao na primer cisti protein od surutke dobijem odredjenim procesima filtracije iste itd
a kao npr da ti nama kazes,st aje tebi cilj i sta to tacno znaci da ti je "pomogao" bas ovaj protein kada si krenuo u teretnu
Jer kako mogu da shvatim da si ti 97 godiste i kako mogu da shvatim da je ovo napisano gore veoma "iskusno"

Cilj mi je da nabijem masu do 84-85 kg otprilike, idem u teretanu 1 godinu i 2 meseca.
 Pomogao mi je da sam sa 61 kg otisao na 65 kg za 3,5 meseca, trenutno imam 72,6 kg sto je jako malo za moju visinu 189 cm...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mamut whey protein?
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2014, 05:28:32 posle podne »
Citat
Cilj mi je da nabijem masu do 84-85 kg otprilike, idem u teretanu 1 godinu i 2 meseca.
 Pomogao mi je da sam sa 61 kg otisao na 65 kg za 3,5 meseca, trenutno imam 72,6 kg sto je jako malo za moju visinu 189 cm...

pa vidi
da si hteo da se malo angazujes i da procits nekoliko slova i redaka na ovom forumu,onda bi shvatio da te na tom pocetku i to sto si "postigao" si mogao da postgines i da si ubacio npr jedna obrok VISE od uobicajenih dva koja si imao i slicno
Dakle
ovaj "protein" te sigurno nije pomogao nisti vise,ili nista bolje nego sto bi to uradio neki drugi-CAK STA VISE,neki drugi tj kvalitetniji bi ti doneo vise GRADIVNE MATERIJE koju cine BELANCEVINE jer ovaj sport se zove bodi bilding tj izgradnja tela
Da bi izgradio TELO,potrebne su GRADVINE MATERIJE a to su BELANCEVINE I UH a to treba da sadrzi protein
itd itd itd itd
jer je malo problem kada se mora pisati nekome OD POCETK jer ne zeli da cita i nada se u cudo tj smatras da je sve zalsgune tj za tvojih 4 kg zasluzan ovaj protein
a kao sto kazem-NIJE