Septembar 20, 2024, 11:49:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Glucosamin + MSM  (Pročitano 11152 puta)

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #15 poslato: Decembar 03, 2006, 10:26:09 pre podne »
Jamieson  1.500 mg glukozamina po kesici
ili jesi ili nisi

Van mreže bc2011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #16 poslato: Decembar 14, 2010, 06:27:30 posle podne »
uzeo bih za roditelje ovaj NAT MSM & Glucosamine, pa me interesuje da li uzimanje glukozamina zahteva veci unos vode i koje bi to bile kolicine?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #17 poslato: Decembar 14, 2010, 07:09:59 posle podne »
uzeo bih za roditelje ovaj NAT MSM & Glucosamine, pa me interesuje da li uzimanje glukozamina zahteva veci unos vode i koje bi to bile kolicine?

ne zahteva  A MNOGO BOLJA OPCIJA GLUCOSAMINE I MSM + CHONDITORINE

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2011, 11:11:14 posle podne »
uzeo bih za roditelje ovaj NAT MSM & Glucosamine, pa me interesuje da li uzimanje glukozamina zahteva veci unos vode i koje bi to bile kolicine?

ne zahteva  A MNOGO BOLJA OPCIJA GLUCOSAMINE I MSM + CHONDITORINE

pedja jel OK od ultimate sto ima suplement GLUKOSAMINE+CHONDROITIN+MSM, uzeo sam da isprobam..ima 10-15 dana laktovi me ubijaju kada radim bench press, kada malo vecu kilazu stavim, pa uopste ne mogu da izvodim vjezbu. Valjda ce posluziti ovo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #19 poslato: Januar 21, 2011, 12:23:20 pre podne »
Taj Ultimate-ov je odlican....Samo treba vremena da vidis poboljsanja
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #20 poslato: Januar 21, 2011, 11:01:21 pre podne »
koliko dugo  ;D

imam isti problem, i uzeo sam isti taj suplement,..al me zaima sljedece. pise porcija je 3 tablete,..dal je svejedno hocu li ih j popiti sve 3 odjednom, ili raspodjeliti na 3 puta u toku dana ?
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #21 poslato: Januar 21, 2011, 11:02:46 pre podne »
koliko dugo  ;D

imam isti problem, i uzeo sam isti taj suplement,..al me zaima sljedece. pise porcija je 3 tablete,..dal je svejedno hocu li ih j popiti sve 3 odjednom, ili raspodjeliti na 3 puta u toku dana ?
rasporedi ujutru,u toku dana i uvece
odlican je,ali vezi kutije,jel ne verujem da ce ti proci od jedne..meni su trebale 3 i ok je sada
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #22 poslato: Januar 21, 2011, 11:05:17 pre podne »
hvala naturalni
ma vezacemo :) bitno je da pomogne
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #23 poslato: Januar 21, 2011, 11:52:14 pre podne »
pomoci ce sigurno
a ako je povreda bas shebana probaj sa ELAST JOINT od labrade,i biti ces odusevljen

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #24 poslato: Januar 21, 2011, 03:02:30 posle podne »
pomoci ce sigurno
a ako je povreda bas shebana probaj sa ELAST JOINT od labrade,i biti ces odusevljen

pa ne znam sta da ti kazem.. nisam imao nigdje problema osim kada radim prsa, i to na prvoj vjezbi pocne da me boli,..SIGURNO se nisam ni ja dobro zagrijao bio,..ali sam zeznuo ipak tako laktove,..pa pokusacu s ovim sad,...
hvala pedja
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #25 poslato: Januar 22, 2011, 11:47:36 pre podne »
hocu li pogrijesiti akos tavim neki lagani steznjak na laktove, cisto da utoplim malo, jer osjetim da boli kad mi je hladno.. ?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #26 poslato: Januar 22, 2011, 12:19:07 posle podne »
Prije treninga iskoristi konjsku mast - crvenu, poslije treninga opet konjska mast - zelena. Dobro zagriji laktove, kroz nekoliko laganih setova, potom mozes da stavis steznike. Koristi manje opterecenje nego inace, i izbjegavaj vjezbe koje ti direktno izazivaju bol - eksteznije sa cela, potiske dvorucnim sipkama - koristi jednorucne tegove, masine, sajle, veci broj ponovaljnja, manje opterecenje, dok povrede ne saniras.

Labradin proizvod je superiorniji, ovaj sto si uzeo bih pojacao na 4-5 tabsa, a nakon toga presao na Elasti joint koji ti je Pedja preporucio.

Veliki broj ljudi koji radi teske ekstenzije sa cela za triceps prije ili kasnije zavrsi sa bolovima u laktovima.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #27 poslato: Januar 22, 2011, 02:11:08 posle podne »
Do sada znam dosta sportista koji su koristili ANIMAL FLEX i bili su prezadovoljni,a sada mogu takodje
na osnovu price sa ozbiljnim sportistima preporuciti i Labradin elastin joint koji ima sjajne doze potrebnih supstanci.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #28 poslato: Januar 22, 2011, 07:57:52 posle podne »
Koristi manje opterecenje nego inace, i izbjegavaj vjezbe koje ti direktno izazivaju bol - eksteznije sa cela, potiske dvorucnim sipkama - koristi jednorucne tegove, masine, sajle, veci broj ponovaljnja, manje opterecenje, dok povrede ne saniras.
Veliki broj ljudi koji radi teske ekstenzije sa cela za triceps prije ili kasnije zavrsi sa bolovima u laktovima.

Ja sam imao strašne bolove u laktovima i rukama, bukvalno noćima nisam spavao od bolova u zglobovima preko 20dana sam se patio.
BUKVALNO sam za 4-5dana rešio problem...
KAKO?
Izbacio potisak sa čela+koristio GLUKOSAMINE+CHONDROITIN+izbacio vodu (4L)

E sad dali je sublimacija od svega po malo ili zbog izbacivanja vode(u sta najviše verujem).Uglavnom mene zglobovi ne bole.I dalje mi trnu ruke uveče kad legnem ali ni približno kao tad.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #29 poslato: Januar 22, 2011, 10:06:35 posle podne »
I dalje mi trnu ruke uveče kad legnem ali ni približno kao tad.

Tako i moj pokojni komsija Toske ......

Baj d vej i mene mesec i nesto otkidala nadlaktica i zglob samo na polozaj ruke za recimo sklek...i evo posle kutije 90 komada GL+MSM+CHON skoro pa sve ok . Inace bol se pojavio u periodu od par meseci kad nista teze od kasike nije dizano :-)