Septembar 20, 2024, 12:19:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Glucosamin + MSM  (Pročitano 11120 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #30 poslato: Januar 22, 2011, 10:43:01 posle podne »
Citat
I dalje mi trnu ruke uveče kad legnem ali ni približno kao tad.

Nebih rekao da ti trnu ruke zbog bolova u laktovima.

Meni su ruke takodje trnule nocu pre par godina ali mislim da mi se to desavalo jer sam imao problema sa ledjima, pa verujem da je problem bio u cirkulaciji.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #31 poslato: Januar 23, 2011, 08:21:58 pre podne »
Meni su ruke takodje trnule nocu pre par godina ali mislim da mi se to desavalo jer sam imao problema sa ledjima, pa verujem da je problem bio u cirkulaciji.

Eto vidiš to sam zaboravio da napomenem, HVALA. I ja mislim da je 1 od uzročnika trnjenja ruku cirkulacija a što se tiče zglobova oni ne bole više :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #32 poslato: Maj 07, 2011, 09:00:51 posle podne »
ne bih da otvaram novu temu,pa ako moze mala pomoc u ovoj...trenutno sam na aas,testo+isao sam metan kao fr.l.4week..sad ubacujem tren,i mozda boldu..no sve je to manje bitno,ali cisto da kazem kakva je situacija kod mene,i da predocim ako je nesto moguce...e sad,problem!!! pravio sam se pametan,i stavio malo vecu tezinu dok sam radio triceps sa cela,i nakon toga sam isforsirao skotovu klupu..na tom treningu nisam imao problema,ali na sledecem i to JAKO! laktovi su me ubijali!!! od tada na svakom treningu osecam jak bol,juce sam zavrsio trening do pola,nakon toga nisam mogao saku da stegnem.. da li imate nesto adekvatno da mi preporucite sto bim mogao ubaciti,kako bi malo otklonio to? sto se tice odabira vezbi,to nije problem,izolovao sam koliko je moguce,ali dzaba,kad me bas,bas sece..!? neko mi rece da bi mozda deka pomogla,ako se ubaci par nedelja..ali! ..sto se gelova tice,pokusacu sa crvenom i zelenom konjskom,za pre i posle tr...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #33 poslato: Maj 09, 2011, 12:07:09 posle podne »
sto se tice kure a pogtovo frontloadinga ...rec ZALOSNO je mala
ali posto to nije tema vec nesto drugo
moj ti je predlog da odes lepo da snimis da VIDIS TA SI URADIO a ne da se lecis na pamet i po savetima gurua iz teretane kojima je deca resenje za sve

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #34 poslato: Maj 09, 2011, 06:12:38 posle podne »
hvala puno na iskrenom odg!! sto se kure tice,mogu je ispisati u adekvatnoj temi,pa je okomentarisi..ovo sto sam napisao,bilo je ofrlje,samo da se vidi sta je prisutno.. (msm da propi,tren,i bold.)-ne bi trebali da budu toliko zalosni..! uz sve pratece prisutno...
nabavio sam steznike la laktove,i konjski b. pokusacu sa tim,ako zaskripi..ne gine mi fotkanje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #35 poslato: Maj 09, 2011, 06:21:59 posle podne »
pa ipak je resenje FOTKANJE kako ti kazes jer to sto ti hoces moze samo da maskira ne daj boze prolbem koji postoji pa da onda posledice budu jos vece
lakat,rame itd jer veoma delikatno kada su povrede u pitanju i tako im treba i prstupiti

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #36 poslato: Maj 09, 2011, 06:28:39 posle podne »
hvala djape!! msm da cu ipak sutra prosetati bo lekara,da vidim sta snimanje kaze..i prenosim "receno".   ..nadam se da nisam bas toliki baxuz,i da nije nista ozbiljnije ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glucosamin + MSM
« Odgovor #37 poslato: Maj 09, 2011, 06:37:39 posle podne »
hvala djape!! msm da cu ipak sutra prosetati bo lekara,da vidim sta snimanje kaze..i prenosim "receno".   ..nadam se da nisam bas toliki baxuz,i da nije nista ozbiljnije ;)


tacno tako....